toys4boys.pl Reviews with ekomi-pl.com

Ostatnie wpisy

Co kupić chłopakowi na dzień chłopaka?

Co kupić chłopakowi na dzień chłopaka?

Problem pod tytułem co kupić chłopakowi na dzień chłopaka powtarza się co roku. Nieważne czy szukasz prezentu dla brata, zastanawiasz się co kupić mężowi czy po prostu chcesz uszczęśliwić swoich kolegów. Chcesz, by podarunek, który wymyślisz na dzień mężczyzny nie tylko był wyjątkowy, ale przede wszystkim taki, który mu się przyda. Dlatego wiemy, że wybór prezentu dla mężczyzn potrafi być nie lada wyzwaniem, który co roku przytłacza niektóre panie.
Czytaj dalej
Jak się ochłodzić w upał? Podpowiadamy!

Jak się ochłodzić w upał? Podpowiadamy!

Chłodne powietrze ostatnio stało się dobrem luksusowym – jak się ochłodzić, kiedy słupki rtęci wędrują w górę? Wcale nie potrzeba do tego klimatyzacji. Są lepsze i zdecydowanie tańsze sposoby, które przy okazji nie sprawiają, że temperatura powietrza utrzymuje się na wysokim poziomie także nocą.
Czytaj dalej
Jak działa maszyna do lodów? Czy warto ją kupić?

Jak działa maszyna do lodów? Czy warto ją kupić?

Czym wyróżniają się sklepowe lody? Przede wszystkim wysoką ceną, a ponieważ większość zdecydowanie nie zapracowała na nią jakością, to jeszcze kryształkami lodu wodnego w masie, zbitą konsystencją i aż nazbyt wyraźnym smakiem sztucznego aromatu, który przypomina wszystko, tylko nie to, co jest narysowane na opakowaniu. Dlatego nie dziwi fakt, że od lat domowe lody zdobywają sobie coraz szersze grono zwolenników.
Czytaj dalej
Jak zrobić sorbet w domu? Bez maszyny i z maszyną?

Jak zrobić sorbet w domu? Bez maszyny i z maszyną?

Domowy sorbet to znakomita alternatywa dla lodów. Sorbety są mniej kaloryczne, zdecydowanie bardziej orzeźwiające i przy okazji jeszcze łatwiejsze w przygotowaniu, więc nawet jeśli masz dwie lewe ręce, to dasz sobie radę. Jeśli w dodatku obie są drewniane – to już sugerujemy użycie maszyny, ale też się da!
Czytaj dalej
Akceptuję
Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę zgodnie z Polityką Cookies! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.