Albedo 100 Invisible Bright Powiększ

ALBEDO100 Tekstylia Szwedzki Spray Odblaskowy

7 Opinie

Nowy

 • Spray odblaskowy Albedo100
 • Zwiększa Twoje bezpieczeństwo po zmroku
 • Całkowicie bezpieczny
 • Przeznaczony na wiele rodzajów tkanin
 • Wersja Invisible Bright: 100ml
 • Wersja Tekstylia: 200 ml

Więcej szczegółów

Dostepność: Wycofany ze sprzedaży

69,00 zł

brutto

Dostawa
Poczta Polska 48h 5,00 zł
Kurier GLS 24h 12,00 zł
Paczkomaty 48h 9,00 zł
Wydaj 299,00 zł lub więcej by otrzymać darmową dostawę.
 
Preparat Albedo100 Reflective Spray


To zupełnie nowy, innowacyjny pomysł. To zestaw trzech podobnych preparatów przynoszących efekt odblasku. Wszystkie obiekty spryskane preparatem Albedo100 stają się całkowicie widoczne po zmroku i przy słabym świetle w momencie bezpośredniego działania światła zewnętrznego (samochodu lub latarki). Spray bardzo łatwo rozprowadza się po każdej powierzchni. To idealne rozwiązanie dla amatorów wieczornych przejażdżek rowerowych, jogginu i spacerów. To również osobista ochrona Twojego dziecka, które dzięki sprayowi jest całkowicie widoczne na ulicy. Preparat ma wiele zastosowań i można stosować go zarówno na dziecięcej kurtce, kasku rowerowym czy psim ogonie – w zależności od rodzaju preparatu. Jego mocną stroną jest również to, że bardzo łatwo się czyści i nie pozostawia trwałych śladów. Preparat jest nowym szwedzkim wynalzkiem koncernu Volvo, który powstał na potrzeby warunków panujących na północy Skandynawii.

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo ze sprayem Albedo100

Można wyliczyć wiele zastosowań farby odblaskowej Albedo – dzięki niej sami jesteśmy doskonale widoczni, ale również możemy szybko i bez większego problemu zauważyć inne obiekty w ciemności. Wystarczy że użyjemy właściwego rodzaju sprayu Albedo100 rozprowadzając go na powierzchni, przy użyciu szablonów, tworząc przeróżne wzory. Największym atutem sprayu jest jego właściwość widoczności jedynie przy kontakcie ze światłem zewnętrznym. Może być również wykorzystywany do zabawy, dając ukryte znaki lub służyć do oznaczania tras nocnych maratonów.

Preparat refleksyjny zawiera przezroczysty klej, refleksyjne mikrokulki oraz czynnik aerozolowy (mieszanina butanu i propanu). Aby zoptymalizować przyczepność do różnych powierzchni, skład preparatów nieco się różni. Jest całkowicie bezpieczny, jednak producent zaleca rozpylać go na zewnątrz. Albedo100 po poprawnym zastosowaniu na suchej powierzchni, utrzymuje się na niej do około tygodnia czasu lub do chwili zmycia. Wyjątkiem jest typ Permanent Metallic, którego używa się do stałego zastosowania np. na maszynach.


Spray odblaskowy Invisible Bright i Tekstylia

 • Do użytku na tkaninach
 • Całkowicie zmywalny
 • Odbija światło w ciemności
 • Pojemność:
 • Invisible Bright - 100ml
 • Tekstylia - 200ml

Albedo100 Invisible Bright i Tekstylia to półprzezroczysty preparat o właściwościach odblaskowych, do stosowania na tkaninach. W dzień  jest niewidoczny, mimo to świetnie odbija światło w ciemności. Na niektórych rodzajach tkanin, przeważnie ciemnych i o gładkiej powierzchni, a także przy zastosowaniu grubej warstwy, preparat może być lekko szary. W takim wypadku możemy zetrzeć część preparatu lub wyprać odzież, żeby usunąć go do końca. Całkowicie bezpieczny - nie niszczy tkanin.

Invisible Bright i Tekstylia przynosi odblaskowy efekt, który jest przydanty zwłaszcza w trakcie wieczornego biegania, jazdy na rowerze czy zwykłego spaceru. Zwiększa znacznie nasze bezpieczeństwo – wystarczy rozpylić go na plecak, kurtkę, buty lub wózek dziecięcy. Preparat najlepiej zdaje egazmin przy zastosowaniu na polarze, wełnie lub bawełnie. Nie zaleca się używać na zamszu i skórze. Efekt na lśniących materiałach syntetyczny może być znacznie mniejszy.
SPRAWDŹ JAK TO DZIAŁA:Oceń 
2017-08-08

Albedo 100

Spray bardzo wydajny i dobrze widoczny.

Oceń 
2017-07-12

Abledo100 rower

Mam tym pokrytą ramę od roweru i kask i teraz dopiero czuję się całkowicie bezpiecznie, bo zdarza mi się zjeżdżać z trasy po zmroku.

Oceń 
2017-06-09

Albedo100

Dobre oświetlenie to podstawa podczas wieczornych treningów. Polecam Albedo.

Oceń 
2017-05-10

Na rower

Albedo to jeden z moich podstawowych ekwipunków na rower. Polecam

Oceń 
2016-10-04

Kolejna

Kolejna puszka na ten sezon zakupiona. Pozdrawiam z Tych

Oceń 
2016-05-25

Na rower

Na rower też spoko, ja mam ramę i koła spryskane, ale tym permanent mealic.

Oceń 
2016-04-25

Od jakiegoś czasu

Od jakiegoś czasu biegam spryskany tym spayem i jest spoko, polecam bo naprawdę nie widać póki ktoś nie zaświeci.

Napisz opinie! !

Napisz opinie

ALBEDO100 Tekstylia Szwedzki Spray Odblaskowy

ALBEDO100 Tekstylia Szwedzki Spray Odblaskowy