Albedo 100 Tkaniny Powiększ

ALBEDO100 Tekstylia 200ml

1 Opinie

8627

Nowy

  • Spray odblaskowy Albedo100
  • Zwiększa Twoje bezpieczeństwo po zmroku
  • Całkowicie bezpieczny
  • Przeznaczony na wiele rodzajów tkanin
  • Pojemność: 200 ml

Więcej informacji

59,00 zł

brutto
Paczkomaty 24/7 24h 12,00 zł
Kurier InPost 24h 12,00 zł
Kurier GLS 24h 12,00 zł
Poczta Polska 48h 12,00 zł

Preparat Albedo100 Reflective Spray

To zupełnie nowy, innowacyjny pomysł. To zestaw trzech podobnych preparatów przynoszących efekt odblasku. Wszystkie obiekty spryskane preparatem Albedo100 stają się całkowicie widoczne po zmroku i przy słabym świetle w momencie bezpośredniego działania światła zewnętrznego (samochodu lub latarki). Spray bardzo łatwo rozprowadza się po każdej powierzchni. To idealne rozwiązanie dla amatorów wieczornych przejażdżek rowerowych, jogginu i spacerów. To również osobista ochrona Twojego dziecka, które dzięki sprayowi jest całkowicie widoczne na ulicy. Preparat ma wiele zastosowań i można stosować go zarówno na dziecięcej kurtce, kasku rowerowym czy psim ogonie – w zależności od rodzaju preparatu. Jego mocną stroną jest również to, że bardzo łatwo się czyści i nie pozostawia trwałych śladów. Preparat jest nowym szwedzkim wynalzkiem koncernu Volvo, który powstał na potrzeby warunków panujących na północy Skandynawii.

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo ze sprayem Albedo100

Można wyliczyć wiele zastosowań farby odblaskowej Albedo – dzięki niej sami jesteśmy doskonale widoczni, ale również możemy szybko i bez większego problemu zauważyć inne obiekty w ciemności. Wystarczy że użyjemy właściwego rodzaju sprayu Albedo100 rozprowadzając go na powierzchni, przy użyciu szablonów, tworząc przeróżne wzory. Największym atutem sprayu jest jego właściwość widoczności jedynie przy kontakcie ze światłem zewnętrznym. Może być również wykorzystywany do zabawy, dając ukryte znaki lub służyć do oznaczania tras nocnych maratonów.

Preparat refleksyjny zawiera przezroczysty klej, refleksyjne mikrokulki oraz czynnik aerozolowy (mieszanina butanu i propanu). Aby zoptymalizować przyczepność do różnych powierzchni, skład preparatów nieco się różni. Jest całkowicie bezpieczny, jednak producent zaleca rozpylać go na zewnątrz. Albedo100 po poprawnym zastosowaniu na suchej powierzchni, utrzymuje się na niej do około tygodnia czasu lub do chwili zmycia. Wyjątkiem jest typ Permanent Metallic, którego używa się do stałego zastosowania np. na maszynach.


Spray odblaskowy Invisible Bright i Tekstylia

  • Do użytku na tkaninach
  • Całkowicie zmywalny
  • Odbija światło w ciemności
  • Pojemność 200ml

Albedo100 Tekstylia to półprzezroczysty preparat o właściwościach odblaskowych, do stosowania na tkaninach. W dzień  jest niewidoczny, mimo to świetnie odbija światło w ciemności. Na niektórych rodzajach tkanin, przeważnie ciemnych i o gładkiej powierzchni, a także przy zastosowaniu grubej warstwy, preparat może być lekko szary. W takim wypadku możemy zetrzeć część preparatu lub wyprać odzież, żeby usunąć go do końca. Całkowicie bezpieczny - nie niszczy tkanin.

Albedo100 Tekstylia przynosi odblaskowy efekt, który jest przydatny zwłaszcza w trakcie wieczornego biegania, jazdy na rowerze czy zwykłego spaceru. Zwiększa znacznie nasze bezpieczeństwo – wystarczy rozpylić go na plecak, kurtkę, buty lub wózek dziecięcy. Preparat najlepiej zdaje egzamin przy zastosowaniu na polarze, wełnie lub bawełnie. Nie zaleca się używać na zamszu i skórze. Efekt na lśniących materiałach syntetyczny może być znacznie mniejszy.


SPRAWDŹ JAK TO DZIAŁA:

Oceń 
2021-12-30

ALBEDO100 Tekstylia 200ml dobra opcja

Dobra jakość
Polecamy

Napisz opinie! !

Napisz opinie

Akceptuję
Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę zgodnie z Polityką Cookies! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.