prezent dla dziewczyny na święta
 
  

Co jej kupić, co kupić...? Jeśli Ciebie też nurtuje to pytanie i wciąż zostaje bez odpowiedzi – to ten artykuł napisaliśmy właśnie dla Ciebie.Święta to wyjątkowy czas, gdy obdarowujemy się prezentami z najbliższymi. To prawdopodobnie druga okazja, zaraz po urodzinach, gdy presja wyboru nietuzinkowego prezentu jest tak ogromna. A im większa presja – tym większa pustka w głowie i tym dziwniejsze pomysły przychodzą na myśl. Bo jak inaczej wytłumaczyć podarowanie komuś latem, jako prezent urodzinowy, filmu na DVD ,,Listy do M.”?

Aby zapobiec takim faux pas warto dużo wcześniej zrobić rozeznanie, jaki prezent na Święta dla dziewczyny mógłby się spodobać. W kilku krokach podpowiemy Wam, jak to zrobić, aby w Wigilię obyło się bez płaczu i fochów z przytupem. Bo co, jak co, „ale po takim czasie bycia razem powinieneś wiedzieć, co lubię!”. :)

Nie czekaj na pierwszą Gwiazdkę, by kupić prezent na Święta dla dziewczyny

Zacznij rozeznanie długo przed Świętami, zostawienie poszukiwań prezentu na Święta dla dziewczyny na grudzień to najgorsze, co możesz zrobić: nerwy, duża presja, tłumy w sklepach, wszystko wykupione... Po co Ci to! Już podczas listopadowych wyjść do galerii handlowych obserwuj uważnie swoją dziewczynę: zobacz, jakie sklepy wybiera, na które produkty zerka, co chciałaby mieć, ale szkoda jej wydawać pieniędzy... A może sama wysyła Ci sygnały, co mógłbyś podarować jej jako prezent na Święta? Bądź czujny jak Detektyw Monk i dokładnie notuj wszystko w głowie!

prezent dla dziewczyny na gwiazdkę


Prezentowy wodospad pytań - wypytaj ją o najlepszy prezent na Gwiazdkę

Jeśli nie idzie Ci z obserwacją partnerki – no cóż, świata nie widzisz poza nią, co jest zrozumiałe – możesz po prostu pytać. Gdy zauważysz coś ciekawego na swojej drodze lub w Internecie na stronie z prezentami – zapytaj swoją dziewczynę czy jej również się to podoba. Ale uwaga! To, że coś jest fajne nie zawsze oznacza, że Ona chciałaby to mieć. Musisz podejść do tematu znacznie bardziej wnikliwie. Co ważne, podczas rozeznania – im częściej będziesz pytać czy dany produkt jej się podoba – tym Ona szybciej straci rachubę, który prezent być może jej podarujesz. Proste. Możesz tak postąpić również ze swoim prezentem i na przykład podsunąć dziewczynie listę prezentów, które Tobie by się spodobały.

Prezenty na Święta, które jej się nie spodobają

Wiemy, że pewnie chciałbyś Jej podarować wiele upominków, które tylko przyjdą Ci do głowy, ale musisz je odłożyć na kolejne okazje. Żadnych Mikołajkowych paczek z drobiazgami, które daje się małym dzieciom w szkole. Nie, nie, nie, nie, nie! Wybierz jeden, ale wyjątkowy prezent, a paczkę z ulubionymi żelkami, zapachową świeczką, słodkim pluszaczkiem – zostaw dla młodszej siostry.prezent na święta dla dziewczyny


Okładka też się liczy - zapakuj prezent dla dziewczyny na Święta


Podobno książki nie ocenia się po okładce – książki może nie, ale prezent dla dziewczyny na Święta już tak! Pudełko starannie owinięte kolorowym papierem z wielką kokardą podsyci jej ciekawość odnośnie tego, co znajduje się w środku. Będzie zachwycona, jeszcze zanim go rozpakuje! Dodaj do tego świąteczną kartkę albo liścik, w którym napiszesz, jak bardzo starałeś się, aby znaleźć wyjątkowy prezent, który ją uszczęśliwi oraz krótkie wyznanie miłosne. Nawet, jeśli prezent nie do końca się jej spodoba, to i tak będzie wzruszona, ile pracy włożyłeś w jego przygotowanie.

Mamy nadzieję, że dzięki naszym wskazówkom już żadne Święta nie będą kojarzyły się z udręką szukania prezentów czy rozczarowaniem z otrzymanych podarunków. U kogo nie zadziałają – zwrócimy mu pieniądze :) Trzymamy kciuki za poszukiwania idealnego prezentu dla dziewczyny na Święta!

A co z prezentami dla reszty najbliższych nam osób? Sprawdź, czy znajdziesz u nas prezent świąteczny.