Dzień Matki już 26 maja - tego dnia warto sprawić, aby Wasze mamy poczuły się kochane, doceniane i najważniejsze na świecie! Jak to zrobić? Poświęćcie im więcej czasu oraz podarujcie upominek, który wyrazi Waszą wdzięczność za trud włożony w wychowanie i opiekę. Aby Wam nieco pomóc w wyborze odpowiedniego prezentu dla mamy - przygotowaliśmy kilka ciekawych propozycji.

Praktyczny prezent dla mamy

Prezent na Dzień Matki wcale nie musi być super oryginalny - wystarczy, że będzie piękny i praktyczny! Taki właśnie będzie uroczy domek na herbatę, który każdego poranka umili mamie dzień. Do domku należy włożyć ulubioną herbatę w saszetkach, aby można było ją później łatwo wyjmować poprzez specjalny otwór w domku. Idealnie! 

A może Twoja mama jest fanka miodu? Jeśli tak, koniecznie sprawdź Kubusiowy słoik na miód! To genialny słoiczek w kształcie sześciokątnego plastra miodu z drewnianą łyżeczką. Wygląda tak uroczo, że pokocha go każda miłośniczka miodu!

Prezent dla mamy, która ceni elegancję

Jeśli Twoja mama lubi o siebie dbać i ma sporą kolekcję biżuterii - mamy kilka oryginalnych pomysłów na prezent na Dzień Matki. W Toys4Boys mamy genialny sposób na przechowywanie pierścionków - Balerinę na pierścionki. Kojarzysz, jak wygląda kobiecy but balerina? Nasz ekspozytor na pierścionki wygląda dokładnie tak samo! To czarna damska balerina, do której wnętrza włożono miękkie wypełnienie z miejscem na pierścionki. Pomieści nawet kilka pierścionków! Mama będzie zachwycona takim upominkiem z okazji Dnia Matki!

Prezent dla mamy do kuchni

W tym akapicie skupimy się na prezentach dla mamy, która najwięcej czasu spędza w kuchni. Pomyślicie pewnie, że słabo podarować mamie coś oklepanego do kuchni? Wcale nie! W ofercie mamy tak genialne i oryginalne akcesoria kuchenne, które świetnie sprawdzą się z okazji Dnia Matki. Na przykład Liściasta Łycha, która wyglądem przypomina ogromny liść i świetnie nada się do wyjmowania gotowanych rzeczy z garnka lub serwowania makaronu. To jednak nie wszystko! W ofercie mamy też Łabędzią chochlę do zupy, która występuje w 3 kolorach! Swoim wyglądem oczywiście przypomina dostojnego łabędzia z długą szyją. Ponadto została tak wyważona, że możesz ją pionowo postawić w garnku lub na blacie, a ona się nie przewróci! Takiego prezentu Twoja mama na pewno się nie spodziewa! 

To nie wszystkie pomysły, jakie mamy na Dzień Matki! Więcej inspiracji znajdziesz w naszej zakładce Prezent na Dzień Mamy.