Twój chłopak wkrótce będzie obchodził urodziny? A może zbliża się Wasza rocznica, Święta lub Walentynki? Nie chcesz kupować prezentu, tylko sama włożyć serce w jego przygotowanie? Super! Jeśli Twoim celem jest go zaskoczyć kreatywnym prezentem – koniecznie zobacz, jakie pomysły na kreatywny prezent dla chłopaka prezentujemy poniżej.

Kreatywny prezent dla chłopaka DIY

Czekoladki w kształcie marihuany

Zwykłe czekoladki może i są pysze, ale też nudne i oklepane. Nie wydaje nam się, aby był to dobry wybór na prezent dla chłopaka – zwłaszcza, jeśli masz w planach go zaskoczyć. Na szczęście jest alternatywa dla zwykłych pralinek – czekoladki w kształcie liścia konopi indyjskiej, zwanej marihuaną. Skąd je wziąć? Zrób je sama przy użyciu Foremki do lodu Trawka. To silikonowa foremka, która służy nie tylko do robienia lodowych kostek, ale także pralin czy żelek. Wykonanie takich czekoladek jest dziecinnie proste! Wystarczy, że połamane kawałki czekolady rozpuścisz w kąpieli wodnej. Gdy kostki całkowicie się rozpuszczą i masa będzie idealnie gładka, zalej nią listki foremki. Następnie odstaw na kilka godzin, aby czekoladki całkowicie stwardniały. Gdy już będziesz pewna, że są gotowe – wyjmij je delikatnie z foremki. Zawiń je w kolorową serwetkę i włóż do ozdobnego pudełka. Jesteśmy przekonani, że Twój chłopak będzie z ciekawością rozpakowywał prezent, a czekoladki znikną w mgnieniu oka. Czyż nie jest to świetny pomysł na prezent dla chłopaka?

Winylowe podstawki retro

Winylowy Retro Podstawki to zestaw podkładek na stół. Mimo, że adaptery nie są już tak popularne, bo zostały wyparte przez inne, wygodniejsze nośniki, to jednak płyty woskowe mają się dobrze. Możemy spotkać je zarówno w antykwariatach, specjalnych sklepach muzycznych jak i zwykłych sklepach z multimediami. Taki retro gadżet to najlepszy prezent dla chłopaka na urodziny, jaki możesz podarować fanowi muzyki.

Oryginalny prezent dla chłopaka

Lewitujący globus biurkowy

Lewitujący globus to świetny pomysł na prezent dla chłopaka, który lubi podróżować i odkrywać nowe miejsca. Globus został starannie wykonany i wygląda jakby unosił się w powietrzu. Nadrukowano na nim wszystkie siedem kontynentów wraz z granicami państw, dzięki czemu Twój chłopak będzie mógł podpatrzeć miejsca, które już odwiedził lub zobaczyliście razem. Lewitujący Globus przyniesie każdemu mnóstwo frajdy i pochłonie na długie godziny rozmyślań o odbytych i przyszłych podróżach. To oryginalny i kreatywny prezent dla chłopaka na urodziny lub Waszą rocznicę

DJ Mini Mixer do smartfonów 

Twój facet jest fanem muzyki klubowej? To świetnie się składa! DJ Mini Mixer na pewno mu się spodoba. Ta niewielkich rozmiarów konsola, po podłączeniu dwóch urządzeń MP3, miksuje ze sobą dwa utwory! To idealny sposób, chłopak mógł stać się DJ-em, kiedy tylko zechce. A kto wie, może porwie do tańca niejedną nudną domówkę? Jednego jesteśmy pewni – takiego kreatywnego prezentu na pewno nie będzie się spodziewał!

Plakat Zdrapka 100 rzeczy do zrobienia

Wiesz czym jest bucket list? To lista rzeczy, które planuje się zrobić przed śmiercią. Można stworzyć taką listę samodzielnie lub... skorzystać z gotowego Plakatu Zdrapki z aż 100 pozycjami do zdrapania! Zdrapuje się oczywiście tylko te kwadraty, których już się doznało. W sklepie Toys4Boys jest kilka rodzajów Plakatów Zdrapek, między innymi 100 rzeczy do zrobienia, 100 miejsc do odwiedzenia, 100 piw do wypicia. Na pewno znajdziesz taki, który spodoba się chłopakowi. Plakat Zdrapka to bardzo oryginalny i inspirujący do działania kreatywny prezent dla niego.

Nadal nie wiesz, co podarować chłopakowi? Więcej pomysłów na prezent znajdziesz w naszej zakładce Prezent dla chłopaka.