Prezent na Dzień Kobiet to balansowanie na linie nad przepaścią. Okazuje się bowiem, że gdy 8 marca zbliża się nieuchronnie, my faceci, nie mamy zielonego pojęcia, co mogłoby zadowolić naszą partnerkę. Toys4Boys postanowiło przyjść Wam z pomocą i przedstawić produkty, które mogą stać się synonimem dla trafionego prezentu na Dzień Kobiet. Nie to żebyśmy od razu rozumieli doskonale potrzeby tej niezbadanej sfery, jaką jest kobiecy umysł.


My również błądziliśmy po omacku, mamy jednak większe doświadczenie, dzięki czemu wspólnymi siłami możemy osiągnąć sukces – zero focha na Dzień Kobiet. Zaufajcie nam, udało nam się już ocalić niejedno małżeństwo, narzeczeństwo i wiele romansów! Przekonacie się, że trafiony prezent na Dzień Kobiet, może zdziałać wiele dobrego. Mamy dla Was kilka propozycji, które mogą Was nakierować na właściwy tor, w zależności od potrzeb Waszej kobiety, jej charakteru i fantazji...


Prezent na Dzień Kobiet: Seksowny


Bez wątpienia każdy facet chciałby uderzyć właśnie w tym kierunku! Żeby jednak nie było tak pięknie, droga do łóżka jest całkiem długa. Przede wszystkim musisz ją pozytywnie zaskoczyć. Prezent ma nie być całkowicie wulgarny, a tylko lekko nawiązywać do sfery intymnej. W końcu Dzień Kobiet to nie Walentynki – tutaj Eros może działać odrobinę wolniej. Co możemy Ci zaproponować?

Zdrapka dla par Miłosne wyznania - motywacyjna zdrapka przeznaczona dla par, zakochanych i narzeczonych. Zainspirowana została bestsellerami o miłości napisanymi przez psychologów i terapeutów. Co Was czeka? Otwórzcie Zdrapkę i rozpocznijcie 32-dniowe wyzwanie pełne inspiracji, randek i intymności. Dzięki Zdrapce „Miłosne Wyzwania” przeżyjecie romantyczną przygodę. Zdrapka Miłosne wyznania to gra dla par i zakochanych, Inspiracją do jej stworzenia były doświadczenia z wieczorów dla zakochanych oraz warsztatów dla narzeczonych.
Prezent na Dzień Kobiet: Zabawny


Dział przeznaczony jest głównie dla osób, które miały okazję przetestować już poziom dobrego humoru swoich kobiet. Jeżeli jesteś daleko po ślubie, a Twoja kobieta uśmiecha tylko, kiedy zabiera Ci wypłatę – poszukaj prezentu na Dzień Kobiet gdzie indziej... Jeżeli jednak świetnie się dogadujecie i opowiadacie sobie nawzajem suchary – z pewnością możesz wybrać coś z naszej propozycji.


Patelnia Serduszko – próbowałeś kiedyś zrobić omlet w kształcie serca? Jeżeli tak to wiesz jak trudno osiągnąć ten właściwy kształt, posługując się zwykłą patelnią. Na szczęście nasza Patelnia Serduszko ma formę w postaci serca, i niezależnie od tego co będziesz chciał na niej usmażyć, serduszko wyjdzie Ci bez najmniejszego problemu. Jesteśmy przekonani, że pozytywnie zaskoczysz swoją kobietę serduszkowym omletem, ogłaszając następnie, że patelnia staje się jej własnością. Przed Wami serduszkowo-kulinarne doświadczenia!

Pilot Steruj Mężczyzną – jeżeli masz sporo dystansu do samego siebie i swoich samczych zachowań, jako prezent na Dzień Kobiet, powinieneś wybrać ten gadżet. Pilot Steruj Mężczyzna ma wiele zabawnych funkcji. Co więcej po wciśnięciu dowolnego guzika (każdemu odpowiada inne żądanie), pilot wyda głosowe polecenie. A jest ich sporo: "Nie pij tyle", "Kup mi kwiaty", "Powiedz mi komplement","Weź mnie tu i teraz", "Może wspólna kąpiel" czy "Opuść deskę" i wiele innych. Jesteśmy przekonani, że każda kobieta chciałby wejść w posiadanie takiego oto pilota.

Pojemnik na chusteczki Big Moai – to jeden z najdziwniejszych gadżetów w naszej ofercie i być może dlatego ma sporą rzeszę fanów i odbiorców. Z pozoru wydaje się całkiem absurdalny. Jednak gdy rzeczywiście włoży mu się do środka karton z chusteczkami i zobaczy jak działa – wydaje się całkiem spoko. Pojemnik na chusteczki Big Moai może spodobać się każdej kobiecie, która lubi dodatki do dekoracji łazienki lub salonu, bo właśnie tam Big Moai będzie czuł się najlepiej. Może ją rozbawiać za każdym razem, gdy będzie sięgać po chusteczkę z... nosa. Możesz też wybrać pojemnik na chusteczki w kształcie kota.


Prezent na Dzień Kobiet: Przydatny


Mówi się, że prezenty użyteczne są do bani. Niekoniecznie, jeżeli mają w sobie odpowiednią ikrę! No i kiedy rzeczywiście znacznie ułatwiają nam wiele kwestii, sprawiając że praca staje się przyjemniejsza, a korzystanie z nich sprawia przyjemność. Właśnie ten sort produktów znajdziesz w naszej propozycji. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi trzema strzałami. Podpowiemy, że jeżeli poszukasz bardziej, znajdziesz więcej ciekawych, użytecznych gadżetów-prezentów.


Durszlak Latającego Potwora Spaghetti – sami nie wiedzieliśmy, czy umieścić go w kategorii zabawne, czy przydatne, bo pasuje tu i tu. Durszlak jest bardzo pomocny i wygodny. To co jednak w nim najbardziej charakterystycznego to niebywały design, genialny w swojej prostocie. Dodatkowo łapki potwora są bardzo wygodne, ponieważ dzięki nim, durszlak można po prostu postawić na blacie.

Powerbank Szminka 2600mAh – to gadżet, który z pewnością spodoba się każdej kobiecie, która jest w ciągłym ruchu i lubi mieć rękę na pulsie. Powerbank o ciekawym wyglądzie szminki, skrywa w sobie 2600mAh, którymi doładuje smartfona, laptopa, tablet i każde urządzenie wyposażone w port USB i miniUSB. Nikogo przecież nie dziwi już widok kobiety w pociągu, w czarnym żakiecie, trzymającej na kolanach laptopa i skupionej na pracy.

Zaparzacz do herbaty Tulipan - to świetna alternatywa dla bukietu ściętych kwiatów! Teraz możesz się wyróżnić i podarować tulipana swojej kobiecie w zupełnie innym wydaniu - jako zaparzacz do herbaty! Bardzo to przydatny gadżet, no i nie zwiędnie po kilku a nawet kilkunastu miesiącach! A to tego w herbacie prezentuje się prawie tak samo dumnie (o ile nie bardziej) jak w wazonie!


Prezent na Dzień Kobiet: Akcesoria do wina


Chyba każdy zgodzi się z tym, że kobiety przepadają za winem. Jeżeli planują wyjście lub wieczór z koleżankami, w grę wchodzi wyłącznie wino. W większości przypadków. Warto byłoby zaskoczyć ją fajnym prezentem na Dzień Kobiet, który pozwoliłby podanie wina w ciekawy i wygodny sposób.


Elektroniczny korkociąg Black Twister – to co najważniejsze w tym cacku, to fakt, że Twoja kobieta nie będzie musiała siłować się z korkiem, za każdym razem gdy będzie chciała otworzyć wino. Tymbardziej jeżeli będzie to babskie spotkanie i Ciebie nie będzie w pobliżu (bo będziesz w tym czasie całkowicie szczęśliwy na męskim spotkaniu). Dajemy 100% gwarancję na zadowolenie z tego prezentu.

Lewitujący stojak na wino – to całkowicie zwariowany gadżet. Zapewniamy Cię że nigdy nie uda Ci się podać wina równie efektownie, co z użyciem tego stojaka. Twoja Pierwsza Dama również będzie nim zachwycona. Stojak oprócz niebywałego designu jest bardzo praktyczny i wygodny w użyciu. Podejrzewamy, że wszystkie znajome Twojej Pani będą zdziwone patrzeć się na lewitującą w powietrzu butelkę wina, ale żadna nie odważy zapytać się: "Ale jak to, do licha, działa?"

Nadal nie wiesz, jaki prezent Jej podarować 8 marca? Zajrzyj do naszej zakładki Prezent na Dzień Kobiet!