Prezent na Dzień Kobiet to balansowanie na linie nad przepaścią. Okazuje się bowiem, że gdy 8 marca zbliża się nieuchronnie, my faceci, nie mamy zielonego pojęcia, co mogłoby zadowolić naszą partnerkę. Toys4Boys postanowiło przyjść Wam z pomocą i przedstawić produkty, które mogą stać się synonimem dla trafionego prezentu na Dzień Kobiet. Nie to żebyśmy od razu rozumieli doskonale potrzeby tej niezbadanej sfery, jaką jest kobiecy umysł.


My również błądziliśmy po omacku, mamy jednak większe doświadczenie, dzięki czemu wspólnymi siłami możemy osiągnąć sukces – zero focha na Dzień Kobiet. Zaufajcie nam, udało nam się już ocalić niejedno małżeństwo, narzeczeństwo i wiele romansów! Przekonacie się, że trafiony prezent na Dzień Kobiet, może zdziałać wiele dobrego. Mamy dla Was kilka propozycji, które mogą Was nakierować na właściwy tor, w zależności od potrzeb Waszej kobiety, jej charakteru i fantazji...


Prezent na Dzień Kobiet: Seksowny


Bez wątpienia każdy facet chciałby uderzyć właśnie w tym kierunku! Żeby jednak nie było tak pięknie, droga do łóżka jest całkiem długa. Przede wszystkim musisz ją pozytywnie zaskoczyć. Prezent ma nie być całkowicie wulgarny, a tylko lekko nawiązywać do sfery intymnej. W końcu Dzień Kobiet to nie Walentynki – tutaj Eros może działać odrobinę wolniej. Co możemy Ci zaproponować?


Miłosny Bacik – to bez wątpienia dosyć bezpośredni prezent, jednak można go podarować z dużym przymróżeniem oka. Jeżeli wszystko zaaranżujesz w odpowiedni sposób, jeszcze tego samego wieczora przekonacie się oboje, że być może taki prezent na Dzień Kobiet był długooczekiwany, ponieważ rozbudził w Was zupełnie nowe sfery porządania. Polecamy szczególnie facetom, którzy lubią ryzyko, natomiast chcieliby wprowadzić coś nowego do łóżka...

Podwiązka Sassy Stash – to dosyć nietypowy gadżet, mimo to jesteśmy pewni, że znajdzie zastosowanie u niejednej kobiety. Z jednej strony to zwykła seksowna podwiązka. Z drugiej jednak to alternatywa dla torebki. Podwiązka Sassy Stash posiada specjalne przegródki na smartfona, pieniądze, kartę płatniczą i inne rzeczy, potrzebne podczas wyjścia do pubu lub klubu z koleżankami. Ma regulowany pasek i jest bardzo dyskretna. Jako prezent na Dzień Kobiet może spisać się całkiem dobrze, ponieważ dasz jej do zrozumiena, jak bardzo zdajesz sobie sprawę z jej problemów, związanych z pozostawianiem torebki bez nadzoru.

Dzwonek Pragnień – czasami trudno coś wyrazić słowami, zwłaszcza jeżeli chodzi o sprawy intymne. Warto wówczas wysłużyć się czymś, co da do zrozumienia drugiej osobie o naszych potrzebach. Dzwonek pragnień pozowli w zabawny sposob, pół żartem pół serio, zakomunikować partnerce o tym, że mamy na nią ochotę. Oczywiście to działa w obie strony. Prezent na Dzień Kobiet nawiązuje swoim wyglądem do popularnych dzwonków dla służby, które były niegdyś wykorzystywane w dużych posesjach.


Prezent na Dzień Kobiet: Zabawny


Dział przeznaczony jest głównie dla osób, które miały okazję przetestować już poziom dobrego humoru swoich kobiet. Jeżeli jesteś daleko po ślubie, a Twoja kobieta uśmiecha tylko, kiedy zabiera Ci wypłatę – poszukaj prezentu na Dzień Kobiet gdzie indziej... Jeżeli jednak świetnie się dogadujecie i opowiadacie sobie nawzajem suchary – z pewnością możesz wybrać coś z naszej propozycji.


Patelnia Serduszko – próbowałeś kiedyś zrobić omlet w kształcie serca? Jeżeli tak to wiesz jak trudno osiągnąć ten właściwy kształt, posługując się zwykłą patelnią. Na szczęście nasza Patelnia Serduszko ma formę w postaci serca, i niezależnie od tego co będziesz chciał na niej usmażyć, serduszko wyjdzie Ci bez najmniejszego problemu. Jesteśmy przekonani, że pozytywnie zaskoczysz swoją kobietę serduszkowym omletem, ogłaszając następnie, że patelnia staje się jej własnością. Przed Wami serduszkowo-kulinarne doświadczenia!

Pilot Steruj Mężczyzną – jeżeli masz sporo dystansu do samego siebie i swoich samczych zachowań, jako prezent na Dzień Kobiet, powinieneś wybrać ten gadżet. Pilot Steruj Mężczyzna ma wiele zabawnych funkcji. Co więcej po wciśnięciu dowolnego guzika (każdemu odpowiada inne żądanie), pilot wyda głosowe polecenie. A jest ich sporo: "Nie pij tyle", "Kup mi kwiaty", "Powiedz mi komplement","Weź mnie tu i teraz", "Może wspólna kąpiel" czy "Opuść deskę" i wiele innych. Jesteśmy przekonani, że każda kobieta chciałby wejść w posiadanie takiego oto pilota.

Pojemnik na chusteczki Big Moai – to jeden z najdziewniejszych gadżetów w naszej ofercie i być może dlatego ma sporą rzeszę fanów i odbiorców. Z pozoru wydaje się całkiem absurdalny. Jednak gdy rzeczywiście włoży mu się do środka karton z chusteczkami i zobaczy jak działa – wydaje się całkiem spoko. Pojemnik na chusteczki Big Moai może spodobać się każdej kobiecie, która lubi dodatki do dekoracji łazienki lub salonu, bo właśnie tam Big Moai będzie czuł się najlepiej. Może ją rozbawiać za każdym razem, gdy będzie sięgać po chusteczkę z... nosa.


Prezent na Dzień Kobiet: Przydatny


Mówi się, że prezenty użyteczne są do bani. Niekoniecznie, jeżeli mają w sobie odpowiednią ikrę! No i kiedy rzeczywiście znacznie ułatwiają nam wiele kwestii, sprawiając że praca staje się przyjemniejsza, a korzystanie z nich sprawia przyjemność. Właśnie ten sort produktów znajdziesz w naszej propozycji. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi trzema strzałami. Podpowiemy, że jeżeli poszukasz bardziej, znajdziesz więcej ciekawych, użytecznych gadżetów-prezentów.


Durszlak Potwór Z Loch Ness – sami nie wiedzeliśmy, czy umieścić go w kategorii zabawne, czy przydatne, bo pasuje tu i tu. Durszlak jest bardzo pomocny i wygodny. To co jednak w nim najbardziej charakterystycznego to niebywały design, genialny w swojej prostocie. Dodatkowo łapki potwora są bardzo wygodne, ponieważ dzięki nim, durszlak można po prostu postawić na blacie.

Perfect Bake – jeżeli Twoja druga i lepsza połowa (umówmy się...) z własnej, nieograniczonej i świadomie wybranej woli, uwielbia spędzać czas w kuchni, pichcąc obiad, podwieczorek i ciasta rozmaite – Prefect Bake będzie strzałem w dziesiątkę, jeżeli idzie o prezent na Dzień Kobiet. To doskonale dobrany zestaw służący do gotowania na który składa się: dokładna waga elektroniczna oraz dwie miski. Poza tym mamy do dyspozycji specjalnie dedykowaną aplikację na smartfona, do obsługi całości. Teraz Twoja kobieta będzie wiedziała dokładnie jakie dodać proporcje, jak długo je mieszać, trzymać w piekarniku lub gotować.

Powerbank Szminka 2600mAh – to gadżet, który z pewnością spodoba się każdej kobiecie, która jest w ciągym ruchu i lubi mieć rękę na pulsie. Powerbank o ciekawym wyglądzie szminki, skrywa w sobie 2600mAh, którymi doładuje samrtfona, laptopa, tablet i każde urządzenie wyposażone w port USB i miniUSB. Nikogo przecież nie dziwi już widok kobiety w pociągu, w czarnym żakiecie, trzymającej na kolanach laptopa i skupionej na pracy.


Prezent na Dzień Kobiet: Akcesoria do wina


Chyba każdy zgodzi się z tym, że kobiety przepadają za winem. Jeżeli planują wyjście lub wieczór z koleżankami, w grę wchodzi wyłącznie wino. W większości przypadków. Warto byłoby zaskoczyć ją fajnym prezentem na Dzień Kobiet, który pozwoliłby podanie wina w ciekawy i wygodny sposób.


Elektroniczny korkociąg Black Twister – to co najważniejsze w tym cacku, to fakt, że Twoja kobieta nie będzie musiała siłować się z korkiem, za każdym razem gdy będzie chciała otworzyć wino. Tymbardziej jeżeli będzie to babskie spotkanie i Ciebie nie będzie w pobliżu (bo będziesz w tym czasie całkowicie szczęśliwy na męskim spotkaniu). Dajemy 100% gwarancję na zadowolenie z tego prezentu.

Enigmatyczna karafka – będzie to całkowicie trafiony prezent na Dzień Kobiet, jeżeli Twoja druga połówka uwielbia czerwone wino. Możesz tego nie wiedzieć (my też tego nie wiedzieliśmy...), ale czerwone wino wymaga odpowiedniego napowietrzenia przed podaniem. Dzięki temu wyzwalany jest jego prawdziwy smak i aromat. Karafka enigmatyczna ma charakterystyczny kształt, który nie tylko wygląda ciekawe, ale również napowietrza czerwone wino podczas wlewania.

Stojak na wino Lasso – to całkowicie zwariowany gadżet. Zapewniamy Cię że nigdy nie uda Ci się podać wina równie efektownie, co z użyciem tego stojaka. Twoja Pierwsza Dama również będzie nim zachwycona. Stojak oprócz niebywałego designu jest bardzo praktyczny i wygodny w użyciu. Podejrzewamy, że wszystkie znajome Twojej Pani będą zdziwone patrzeć się na lewitującą w powietrzu butelkę wina, ale żadna nie odważy zapytać się: "Ale jak to, do licha, działa?"