Święta Wielkanocne to szczególny czas, kiedy za oknem wiosna, na drzewach rozkwitają pąki, a spod śnieżnej warstwy wyłaniają się przebiśniegi i krokusy. Spotykamy się wtedy całą rodziną na śniadaniu wielkanocnym w niedzielę, a na stole króluje oczywiście jajko. Dzieci rozbiegają się w poszukiwaniu prezentów od zajączka. Dorośli też coraz częściej obdarowują się upominkami. Wybór prezentu na Wielkanoc stanowi często większy dylemat niż tego na Boże Narodzenie. A jaki powinien być prezent na Wielkanoc dla dziewczyny? Na pewno znacznie skromniejszy i sprawiający, że na twarzy pojawi się uśmiech. Nie masz pomysłu na wielkanocny prezent? Zerknij do naszych propozycji.

Zabawny prezent na Wielkanoc dla dziewczyny

Pojemnik na chusteczki Kot

Prezenty wielkanocne wcale nie muszą być pisanką, kurczaczkiem czy zajączkiem. Mogą być kotem! A dlaczego nie, jeśli ten sympatyczny rudzielec jest tak uroczy i praktyczny. Stanowi on pojemnik na chusteczki jednorazowe. Jak to możliwe? Kot ma w sobie miejsce do włożenia kwadratowego pudełka chusteczek. Można je później wyciągać spod...ogona zwierzaka. To świetna alternatywa dla nudnego pudełka chusteczek. A do tego, jaka ozdoba mieszkania!

Podstawka pod jajko Myszka Miki

Jak Wielkanoc to i muszą być jajka! Absolutnie nie może ich zabraknąć podczas świątecznego śniadania. Jajko z uwagi na jego rangę, musi zostać stosownie podane. Aby śniadanie Twojej dziewczyny było wyjątkowe proponujemy podarować jej Podstawkę pod jajko Myszka Miki, która pozwoli przebrać jajko tak, aby wyglądało jak prawdziwa Myszka Miki! W zestawie znajdują się czerwone spodenki, czarna czapeczka z uszkami, łyżeczka oraz szablon do tostów. To idealny prezent na Wielkanoc.

Jaki prezent na Wielkanoc dla dziewczyny wybrać? Najlepiej funkcjonalny!

Muzyczna Opaska do spania

To niezwykła mięciutka opaska, która z zewnątrz wygląda, jak zwykła opaska na oczy. W środku kryje jednak głośnik, który pozwala na słuchanie muzyki, nikomu nie przeszkadzając. Dlaczego jest taka niezwykła? W normalnych słuchawkach ciężko i niewygodnie leży się na boku. Głośnik w opasce jest tak maleńki, że można położyć się na prawym czy lewym boku. Jeśli Twoja dziewczyna lubi słuchać muzyki do snu, koniecznie sprezentuj jej ten gadżet na Wielkanoc. Będzie zachwycona!

Szablony od kawy i deserów

Jeśli profil Twojej dziewczyny na Instagramie jest pełen zdjęć kawy i deserów – mamy coś, co może jej się spodobać! Szablony do kawy i deserów to zestaw 16 sztuk szablonów przedstawiających uroczą pandę, serce, napis I <3 You, słońce czy uśmiechniętą emotkę. Dzięki nim kawa i desery nabiorą zupełnie wyjątkowego wyglądu – takiego, którym będzie można pochwalić się na Instagramie i nie tylko.

Fartuszek Sukienka

Domowe przyjęcia mogą być nie lada wyzwaniem dla każdej kobiety, szczególnie w okresie Świąt. Panie chcą wyglądać doskonale zawsze, nawet z głową w piekarniku, sprawdzając czy żeberka się odpowiednio dopiekły. Świetnym rozwiązaniem jest Fartuszek Sukienka, który doskonale kamufluje "roboczy stan", kiedy ona stoi na straży przypalonych gołąbków i odlanych ziemniaków! A przy tym wygląda na prawdę pięknie i z klasą. Fartuszek Sukienka pozwoli każdej dziewczynie przywitać swoich gości z klasą, aż do momentu nakrycia do stołu i podania potraw, kiedy to fartuszek można już rozwiązać i cieszyć się towarzystwem bliskich oraz pysznym jedzeniem.

Chcesz zobaczyć więcej pomysłów na wielkanocne podarunki? Zajrzyj do naszej zakładki Prezent na Wielkanoc.