Święta Wielkanocne to szczególny czas, kiedy za oknem wiosna, na drzewach rozkwitają pąki, a spod śnieżnej warstwy wyłaniają się przebiśniegi i krokusy. Spotykamy się wtedy całą rodziną na śniadaniu wielkanocnym w niedzielę, a na stole króluje oczywiście jajko. Dzieci rozbiegają się w poszukiwaniu prezentów od zajączka. Dorośli też coraz częściej obdarowują się upominkami. Wybór prezentu na Wielkanoc stanowi często większy dylemat niż tego na Boże Narodzenie. A jaki powinien być prezent na Wielkanoc dla dziewczyny? Na pewno znacznie skromniejszy i sprawiający, że na twarzy pojawi się uśmiech. Nie masz pomysłu na wielkanocny prezent? Zerknij do naszych propozycji.

Kiedy daje się prezenty na Wielkanoc?

Prezentami bożonarodzeniowymi zazwyczaj obdarowujemy się po kolacji wigilijnej, a kiedy daje się prezenty na Wielkanoc? Hmm... nie spotkaliśmy się z jasno określonymi zasadami, kiedy to powinno nastąpić. Naszym zdaniem najfajniej byłoby zrobić partnerowi lub partnerce niespodziankę i schować prezent zanim jeszcze się obudzi, aby po przebudzeniu mogła lub mógł ,,poszukać prezentu od zajączka". Dobrą opcją jest również wymienienie się prezentami wielkanocnymi po śniadaniu wielkanocnym lub podczas składania życzeń lub dzielenia się jajkiem.

Prezenty od zajączka dla dziewczyny

Koci stojak na błyskotki

Balerina na błyskotki w kształcie bawiących się kotów to oryginalny gadżet, który nie tylko będzie genialną ozdobą każdej komody i półki, ale również  świetnym ekspozytorem biżuterii. Koniec z pogubionymi pierścionkami! Od teraz wszystko będzie lśniło w jednym miejscu. Stojak na pierścionki jest czarny i prezentuje się niezwykle stylowo, a do tego będzie pasował do każdej toaletki czy komody. Idealnie sprawdzi się jako prezent na Dzień Kobiet dla mamy lub dziewczyny.

Podstawka pod jajko Harry Potter

Podstawka pod jajko Harry Potter sprawi, że Twoja dziewczyna przez chwilę poczuje się jak w Hogwarcie, dlatego, że Jej towarzyszem będzie "Eggy Potter". Podstawka została perfekcyjnie zaprojektowana na wzór sylwetki Harry'ego w szkolnym uniformie z szalikiem w barwach Gryffindoru. To właśnie do niej należy włożyć jajko w ulubionej formie – na miękko lub na twardo. Nasadką na jajko są okulary i czarna czuprynka Harry'ego z charakterystyczną blizną w kształcie błyskawicy. Do zestawu dołączona jest łyżeczka do jedzenia jajka, którą Harry może trzymać w ręku oraz szablon do wycinania tostów w kształcie błyskawic. Gadżet jest licencjonowanym produktem Harry Potter. Czy można wyobrazić sobie lepszy prezent na Wielkanoc dla fana niż jajko Harry Potter?

Jaki prezent na Wielkanoc dla dziewczyny wybrać? Najlepiej funkcjonalny!

Rękawice kuchenne Kociary

Jeśli Twoja dziewczyna jest wielką miłośniczką kotów i gotowania to mamy idealny prezent na Wielkanoc, który połączy te dwa zainteresowania. Poznaj Rękawice kuchenne Kociary, które z pewnością podbiją serce Twojej sympatii! Rękawice mają nadrukowane urocze kociaki, które wyglądają niemal jak żywe! Do tego zostały solidnie wykonane, więc z czułością będą chroniły dłonie podczas gotowania.

Szablony od kawy i deserów

Jeśli profil Twojej dziewczyny na Instagramie jest pełen zdjęć kawy i deserów – mamy coś, co może jej się spodobać! Szablony do kawy i deserów to zestaw 16 sztuk szablonów przedstawiających uroczą pandę, serce, napis I <3 You, słońce czy uśmiechniętą emotkę. Dzięki nim kawa i desery nabiorą zupełnie wyjątkowego wyglądu – takiego, którym będzie można pochwalić się na Instagramie i nie tylko. Jesteśmy przekonani, że spodoba się jej taki prezent na wielkanoc.

Fartuszek Sukienka

Domowe przyjęcia mogą być nie lada wyzwaniem dla każdej kobiety, szczególnie w okresie Świąt. Panie chcą wyglądać doskonale zawsze, nawet z głową w piekarniku, sprawdzając czy żeberka się odpowiednio dopiekły. Świetnym rozwiązaniem jest Fartuszek Sukienka, który doskonale kamufluje "roboczy stan", kiedy ona stoi na straży przypalonych gołąbków i odlanych ziemniaków! A przy tym wygląda na prawdę pięknie i z klasą. Fartuszek Sukienka pozwoli każdej dziewczynie przywitać swoich gości z klasą, aż do momentu nakrycia do stołu i podania potraw, kiedy to fartuszek można już rozwiązać i cieszyć się towarzystwem bliskich oraz pysznym jedzeniem. To będzie świetny i funkcjonalny prezent na święta wielkanocne.

Chcesz zobaczyć więcej pomysłów na wielkanocne upominki? Zajrzyj do naszej zakładki Prezent na Wielkanoc.