8 września to dzień Marzyciela - święto wszystkich bujających w obłokach! Przygotowaliśmy dla Was 5 pomysłów na prezent urodzinowy, nad którymi na pewno rozmarzy się niejeden solenizant!

 1. Muzykalny Marzyciel

  Błogie leżakowanie na kanapie w rytmie ulubionej muzyki to coś, czemu mógłby oddawać się w każdej wolnej chwili? Nie słyszy, gdy dzwonisz ani gdy mówisz, bo jest w tym czasie nutą w IX Symfonii Beethovena? W takim razie na pewno ucieszy się z Muzycznej opaski do spania z wbudowany głośnikiem z modułem bluetooth. Działa ze smartphonem, tabletem, mp3 i laptopem. Muzyczna poduszka byłaby także świetnym prezentem na urodziny! Któż nie chciałby zasypiać przy relaksujących dźwiękach ulubionej muzyki. Dla fanów śpiewania pod prysznicem polecamy silikonowy głośnik Bluetooth, który pobiera muzykę z telefonu lub komputera.

 1. Kosmiczny Marzyciel

  Romantyczny wieczór pod gwiazdami to jego lub jej największe marzenie? Na dworze zimno, a niebo zachmurzone, więc jak to zrobić? Żaden problem – gwieździste niebo możesz podarować mu do domu! Tak! To możliwe przy użyciu domowego planetarium, które zamieni każde pomieszczenie w galaktyczny wszechświat. A może wolałbyś podarować mu jako prezent na urodziny Księżyc? Nie musisz już go kraść, jak Gru i Minionki. Możesz kupić lampę Moon in my Room, która wygląda dokładnie tak samo!

 1. Romantyczna Marzycielka

  Wieczory najczęściej spędza w wannie biorąc ciepłą kąpiel z mnóstwem piany i płatkami róż? To idealna sceneria do oddania się błogiemu lenistwu i snuciu kolejnych planów. Oryginalnym prezentem dla niej będzie zegar cofający czas, aby kąpiele mogły trwać wiecznie. Na pewno ucieszy się jeszcze bardziej, gdy dodasz do tego Zestaw relaksacyjny SPA z dmuchaną poduszką w kształcie serca, różanymi mydełkami, płatkami róż i świeczkami. Zatracenie się w czasie gwarantowane!

 1. Piotruś Pan i Wieczna Dziewczynka

  Dzieciństwo to ich ulubiony okres w życiu – pragnęli, aby nigdy się nie skończyło, ale dorosłość ich w końcu dopadła. Z łezką w oku wspominają, gdy do miasta przyjeżdżała karuzela. Wrzask radosnych dzieci, szum karuzel i ten zapach... zapach waty cukrowej albo popcornu. Ach! To były czasy. Mamy niezwykłe prezenty, które pomogą przenieść się w czasie! Maszyna do robienia waty cukrowej lub popcornu na pewno zachwyci każdego Piotrusia Pana i każdą Wieczną Dziewczynkę!

 1. Marzyciel Obieżyświat

  Uwielbia planować podróże marzeń! Nie martwi się o koszty, uważa, że nie mają one znaczenia przy silnej determinacji. Nie rozstaje się z mapą ani przewodnikiem. Kolekcjonuje wszystko, co przyda mu się na wyjeździe. Pomimo, że jego lodówka ugina się pod ilością magnesów z różnych zakątków świata, wciąż przywozi nowe, aby móc szczycić się liczbą odbytych podróży. Idealnym prezentem dla podróżnika będzie mapa zdrapka! Czas odciążyć jego lodówkę – niech zaznacza na mapie zaliczone państwa!