Bombowy Kubek Powiększ

Bombowy Kubek

3823

Nowy

42,00 zł

brutto
Paczkomaty 24/7 24h 12,00 zł
Kurier GLS 24h 12,00 zł
Poczta Polska 48h 12,00 zł


Obejrzyj w akcji:

Prawdziwy mężczyzna nie narzeka wstając o poranku, prawdziwy mężczyzna zrywa się z łóżka na kilka minut przed zadzwonieniem budzika, zaskakując wroga i miłosiernie go likwidując wyłączając alarm. Samce alfa nie boją się zimnego prysznica świeżo po przebudzeniu, wchodzą dzielnie do kabiny, nie uciekając przed lodowatymi strumieniami. Niby mężczyzna ma golić się za pomocą trzywarstwowej, nawilżanej golarki?! HA! Dobre żarty. Jeśli jesteś twardzielem, to bierzesz pierwszy lepszy kamień z podwórka aby usunąć nim zarost. I nie ma wykrętów, że to jakiś gładki otoczak czy coś, prawdziwy samiec ogoli się tępym kamieniem!

A jak już taki przykładny dla swojego gatunku osobnik wyjdzie z łazienki czas na kawę. Prawdziwą, MĘSKĄ KAWĘ. Bez mleka i cukru, własnymi zębami rozgniata ziarenka i wsypuje do kubka zalewając wrzątkiem, który najchętniej wypiłby prosto z czajnika...ech. No i tutaj najczęściej na męskości ubywa. Bo kubek albo ma narysowane słoneczko, albo jest w kształcie krówki. I prawdziwy samiec się "odsamcza" i potulnieje i już tak dalej do końca dnia...

KONIEC Z KONWENANSAMI! Od dzisiaj będziesz prawdziwym mężczyzną nawet podczas PORANNEJ KAWUSI! Czuj się jak prawdziwy komandos i pij PROSTO Z GRANATU. I nie żadnego tam egzotycznego owocu ale prawdziwej sztucznej repliki wojskowej broni wybuchowo-ciskanej. Na baczność żołnierzu, to jeszcze nie koniec! Ten kubek jest tak intensywny, że jego ucho to ZAWLECZKA OD GRANATU. Żyj na krawędzi z każdym łykiem, bądź mężczyzną, PIJ Z GRANATU.  • Bombowy Kubek (Grenade Mug)
  • Kubek w kształcie granatu
  • Ucho to zawleczka (bez obaw, nie urywa się po mocniejszym pociągnięciu...ale nie mówcie tego mężom, czuliby się przez to za mało męsko)
  • Pojemność ok. 250ml
  • Kubek ceramiczny
  • Myć wyłącznie ręcznie
  • Nie wkładać do mikrofalówek
  • wymiary: 9x10x13cm

Bombowy kubek
- PODOBNE PRODUKTY -
Pojemnik na kanapki Ammo Lunchbox Pojemnik na kanapki Ammo Lunchbox
Cena: 39.00 zł
Kubek obiektyw Kubek obiektyw
Cena: 49.00 zł
Kubek PRL Kubek PRL
Cena: 15.00 zł
Kubek I Love Facebook Kubek I Love Facebook
Cena: 24.00 zł


"

Napisz opinie

Bombowy Kubek

Bombowy Kubek

Akceptuję
Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę zgodnie z Polityką Cookies! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.