Dezynfektor UV szczoteczki - pingwin lub ninja! Powiększ

Dezynfektor UV szczoteczki

Nowy

Specyfikacja:

  • Eliminuje nawet do 99,9 proc. bakterii i wirusów
  • Dokładnie dezynfekuje szczoteczkę promieniami UV
  • Nadaje się również do szczoteczek elektrycznych
  • Ciekawy design: do wyboru ninja i pingwin

Więcej informacji

149,00 zł

brutto
Paczkomaty 24/7 24h Darmowa
Kurier GLS 24h Darmowa
Poczta Polska 48h Darmowa

Zapi Toothbrush Sanitisers to gadżet pomysłowy, zabawny, ale i bardzo przydatny w codziennym życiu. Czy wiesz, jakie zagrożenie może nieść dla zdrowia Twojej jamy ustnej używanie brudnej szczoteczki do zębów? Z pozoru może się ona wydawać czysta, lecz tak naprawdę czają się na niej bakterie, które nie sprzyjają zdrowiu zębów, dziąseł i języka.

Szczoteczka przechowywana w łazience, więc w środowisku sprzyjającym rozwojowi grzybów i bakterii, musi być odpowiednio oczyszczana. Właśnie temu będzie służyć Zapi Toothbrush Sanitisers. To urządzenie, które za pomocą promieniowania UV, eliminuje nawet do 99,9 proc. bakterii i wirusów! Pozwoli szybko zdezynfekować szczoteczkę, by była gotowa do ponownego użytku. Nigdy tak naprawdę nie możesz być pewien do końca, co dzieje się z Twoją szczoteczką, gdy nie znajduje się ona w zasięgu Twojego wzroku. Lepiej więc dmuchać na zimne i zawsze przed jej użyciem – poddać ją procesowi dezynfekcji.

To działanie jeszcze nigdy nie było tak proste – wystarczy umieścić szczoteczkę w specjalnym otworze, włączyć urządzenie i do dzieła! Wyłączenie nastąpi automatycznie, po zakończeniu procesu czyszczenia. Zapi Toothbrush Sanitisers nadaje się do czyszczenia właściwie wszystkich modeli szczoteczek, także elektrycznych. Będzie też nietypową ozdobą łazienkowej półeczki.


Specyfikacja:

  • Eliminuje nawet do 99,9 proc. bakterii i wirusów
  • Dokładnie dezynfekuje szczoteczkę promieniami UV
  • Nadaje się również do szczoteczek elektrycznych
  • Ciekawy design: do wyboru ninja i pingwin

Napisz opinie

Akceptuję
Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę zgodnie z Polityką Cookies! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.