Domofon sterowany smartphonem Powiększ

Domofon SkyBell sterowany przez smartphone'a

SkyBell

7001

Nowy

  • działa w oparciu o aplikację na iOS lub Android
  • wysokoczuły czujnik ruchu
  • wkonuje zdjęcia HD
  • wiele przydatnych funkcji

Więcej szczegółów

Dostepność: Wycofany ze sprzedaży

869,00 zł

brutto

Dostawa
Poczta Polska 48h Darmowa
Kurier GLS 24h Darmowa
Paczkomaty 48h Darmowa
Wydaj 299,00 zł lub więcej by otrzymać darmową dostawę.


Otwórz drzwi swoim smartphonem! SkyBell jest inteligentnym dzwonkiem domowym z funkcją video, dzięki któremu zobaczysz i usłyszysz gościa, a także z nim porozmawiasz – niezależnie czy jesteś w domu, czy nie. Możesz być w pracy, na spacerze lub w podróży, mimo to możesz nawiązać niemalże bezpośredni kontakt z osobą, która chciała Cię odwiedzić w domu. Wszystko dzięki czujnikowi ruchu, kamerze video i głośniku, a także specjalnej aplikacji dostępnej na iOS i Android.


Jak to działa? W momencie w którym ktoś dzwoni do Twoich drzwi korzystając ze SkyBell, aplikacja na Twoim smartphonie wysyła specjalny sygnał. Wystarczy że odbierzesz darmowe, bezpośrednie połączenie z urządzeniem, aby przywitać gościa i porozmawiać z nim. Sensor ruchu jest w stanie wysłać informację o zbliżeniu się do dzwonka, nawet bez interakcji gościa. Dzięki kamerze o szerokokątnym obiektywie masz stały wgląd do tego, co dzieje się przed Twoją posesją, wystarczy użyć aplikacji – możesz również wykonywać zdjęcia o wysokiej rozdzielczości. Dodatkowo format zdjęć jest zapisywany tak, aby zajmował jak najmniej pamięci i mógł być szybko wysłany. Istnieje również opcja założenia specjalnego archiwum pamięci, zawierającego zapisy z urządzenia.

Domofon sterowany smartphonem - SkyBell


Teraz możesz zauważyć każdego gościa – proszonego lub nie – kiedy tylko chcesz, za dnia lub nocą. SkyBell może być używany jednocześnie przez wielu użytkowników – wystarczy zainstalować aplikację na swój smartphone. Możesz też otrzymywać powiadomienie, nawet jeżeli Twój gość nie skorzystał z dzwonka – jest to szczególnie pomocne np. przy skontaktowaniu się z kurierem. Jest też wygodna funkcja wyłączenia dzwonka, jeżeli nie chcemy aby nam przeszkadzano i nikogo się nie spodziewamy.

Napisz opinie

Domofon SkyBell sterowany przez smartphone'a

Domofon SkyBell sterowany przez smartphone'a