Dream Jump - ekstremalne skoki z wykorzystaniem specjalnego systemu lin i bloczków Powiększ

Dream Jump

Emotivo

10952

Nowy

 • Umówienie dogodnego terminu i lokalizacji atrakcji
 • Zapoznanie się uczestnika z regulaminem bezpieczeństwa
 • Wybór wariantu skoku
 • Skok z uczuciem swobodnego spadania
 • Ważność vouchera: 365 dni

Więcej informacji

89,00 zł

brutto
Paczkomaty 24/7 24h 12,00 zł
Kurier InPost 24h 12,00 zł
Kurier GLS 24h 12,00 zł
Poczta Polska 48h 12,00 zł

Jeżeli chcesz zrobić komuś prezent, o którym nigdy nie zapomni – zdecyduje się na Dream Jump. To ekstremalne skoki z wysokości kilkudziesięciu metrów, które dają potężnego kopa adrenaliny i moc niezapomnianych wrażeń. Osoba która wykorzysta voucher, może zaprosić osoby towarzyszące, które będą jej kibicować i dokumentować skok. Skoki Dream Jump realizowane są z wysokości 26 i 30 metrów. W ofercie dostępnych jest 5 różnych rodzajów skoków do wyboru.

Komu warto podarować voucher na Dream Jump?

 • Każdemu kto chce oderwać się od ziemi
 • Miłośnikowi adrenaliny i ekstremalnych wrażeń
 • Osobie, która nie boi się wyzwań i przekraczania nowych granic
 • Każdemu, kto chciałby sprawdzić jak to jest, gdy swobodnie się spada

Rodzaje skoków

 1. Dream Jump – skok wykonuje się z 26 metrów. Wykorzystywany jest tu system asekuracyjny w postaci układu lin dynamicznych i bloczka. W ten sposób uzyskuje się możliwość wydłużenia maksymalnego swobodnego spadania nawet na całej wysokości obiektu, z którego oddawany jest skok, uczucie wolnego spadania trwa około 2 sekund.

 2. High Dream Jump – podstawowy Dream Jump wykonywany jest z 26 metrów, z kolei High Dream Jump z 30 metrów, co przekłada się o dodatkową sekundę dłuższego uczucia wolnego spadanie (3 sekundy).

 3. Wahadłowy – po etapie wolnego spadania, lina napręża się i skoczek z dużą prędkością przechodzi do momentu szybkiego bujania się na ogromnej huśtawce.

 4. Stunt Jump i Free Jump – skok polega na swobodnym spadaniu z lądowaniem na największej w Europie poduszce kaskaderskiej – STUNT JUMP.

 5. Atrium Dive – skok inspirowany jest kultową sceną z filmu Mission Impossible 2. Instalacja stworzona na potrzeby ekstremalnego skoku jest pierwszym na świecie komercyjnym użyciem profesjonalnego urządzenia kaskaderskiego jakim jest descender. Urządzenie pozwala zatrzymać spadającego skoczka tuż nad samą ziemią.

LOKALIZACJA: Warszawa, Wrocław

Bezpieczeństwo

Przed oddaniem skoku uczestnik zapoznaje się z regulaminem oraz wszystkimi zasadami bezpieczeństwa. Każdy element systemu wykorzystywanego do oddawania skoku jest podwojony, co daje wysoki poziom bezpieczeństwa. W skokach, w których używana jest uprząż, montuje się ją na odcinku biodrowo-piersiowym. Uczestnika podpinana się do systemu lin za łącznik centralny na wysokości klatki piersiowej. Dzięki temu siły działające na skoczka w trakcie hamowania rozkładają się równomiernie na całe ciało. Uczucie szarpnięcia jest znacznie zredukowane oraz zwiększone jest bezpieczeństwo układu kostnego. Hamowanie skoku jest łagodne i następuje na skutek rozciągania się lin.

SPRAWDŹ:

toys4boys.pl Reviews with ekomi-pl.com

Napisz opinie

Akceptuję
Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę zgodnie z Polityką Cookies! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.