Escape Room - praca zespołowa i 60 minut czasu na opuszczenie pokoju. Powiększ

Escape Room

10980

Nowy

 • Escape Room
 • Wybranie czasu i lokalizacji atrakcji
 • Wiele pokoi i scenariuszy do wyboru
 • Do pokoju wchodzi od 2 do 6 osób
 • Ważność vouchera: 365 dni

Więcej informacji

119,00 zł

brutto
Paczkomaty 24/7 24h Darmowa
Kurier InPost 24h Darmowa
Kurier GLS 24h Darmowa
Poczta Polska 48h Darmowa

Jak najlepiej określić atrakcję, którą jest Escape Room? To przede wszystkim zespołowa gra logiczna na czas. Współpracujący ze sobą uczestnicy zostają zamknięci w jednym pokoju, w którym przygotowano wiele zadań i szyfrów do rozwiązania. Drużyna ma okrągłe 60 minut, by odkryć wszystkie tajemnice pokoju, odnaleźć klucze, rozwiązać łamigłówki i ostatecznie opuścić pomieszczenie przed upływem czasu. To najczęściej bardzo intrygująca rozgrywka pełna tajemnic. Warto przejrzeć każdy zakamarek pokoju, bo wszędzie może znaleźć się wskazówka pomocna przy kolejnych zadaniach. Droga do opuszczenia Escape Room jest tylko jedna – trzeba rozwiązać każdą zagadkę. Najczęściej w zabawie bierze udział od 2 do 6 osób, w zależności od pokoju.

Komu warto podarować udział w Escape Room?

 • Osobom, które lubią wyzwania
 • Przyjacielowi, który lubi spędzać czas w wyszukany sposób
 • Znajomemu lubiącemu łamigłówki i szarady
 • Każdemu, kogo trudno zaskoczyć prezentem

LOKALIZACJE POKOI: Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Gdańsk, Kalisz, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Olsztyn, Poznań, Puławy, Radom, Rzeszów, Sopot, Toruń, Warszawa (Bielany), Zielona Góra

Poniżej zamieszczamy opis przykładowych pokoi:

Miejsce zbrodni

Przed kilkoma minutami wyniesiono ciało, a nieprzyjemny zapach czuć nadal w powietrzu. CSI, Interpol, CBŚ – nikomu nie udało się rozwiązać sprawy. I tutaj wkracza Twoja drużyna! Macie tylko 60 minut na rozwikłanie zagadki tej dziwnej zbrodni. Sprawa jest na tyle znacząca, że pokój będziecie mogli opuścić dopiero po wskazaniu sprawcy. A wszyscy mówili, że to cicha, przyjemna okolica...

Dom mordercy

Drużyna wciela się w rolę detektywów, którzy muszą przeszukać każdy kąt domu seryjnego mordercy z Long Island. Co o nim wiadomo? Tylko tyle, że zamordował już ze szczególnym okrucieństwem dziesięć kobiet. Drużyna musi odnaleźć wskazówki, które pozwolą ustalić co stało się z kolejną zaginioną kobietą. Pokój przeznaczony jest dla osób o mocnych nerwach.

Ucieczka z więzienia

To jeden z najtrudniejszych i największych pokoi, przeznaczony dla dużych drużyn. Cały skład drużyny poczuje się jak więźniowie, których omyłkowo skazano na karę śmierci. Niestety, nikt nie chce uwierzyć w niewinność drużyny. Waszym zadaniem jest jak najszybsze opuszczenie celi śmierci i podjęcie walki o własne życie! W tym pokoju bardzo pomocne jest działanie drużynowe!

Śmierć w bractwie

Według scenariusza, każdy członek drużyny ma przyjąć rolę typowego studenta, uczestniczącego w całonocnej imprezie w bractwie. Zabawa do granic możliwości, wysokoprocentowe napoje, nowe doznania - takie przeżycia na jeden wieczór, potrafią zawrócić w głowie tak bardzo, że nad ranem ciężko poskładać przebieg wcześniejszych wydarzeń. Sytuacja staje się napięta, kiedy okazuje się, że zaginął jeden z kolegów – Patryk, a w pokoju zaczynają pojawiać się tajemnicze znaki. Czy zdołacie odnaleźć całego i zdrowego przyjaciela na czas?

Opuszczona kopalnia

„Im głębiej pod ziemię wejdziesz, tym ciekawsze zagadki odkryjesz” to najpopularniejsze górnicze porzekadło, które w Opuszczonej Kopalni nabiera nowego znaczenia. Tylko od drużyny, zależeć będzie jak wiele tajemnic kopalni zdąży poznać przez 60 minut… Uwaga! Zbyt długie rozwiązywanie zagadek i szarad grozi zawaleniem!

Specyfikacja:   

 • Escape Room
 • Wybranie czasu i lokalizacji atrakcji
 • Wiele pokoi i scenariuszy do wyboru
 • Do pokoju wchodzi od 2 do 6 osób
 • Ważność vouchera: 365 dnitoys4boys.pl Reviews with ekomi-pl.com

Napisz opinie

Escape Room

Escape Room

Akceptuję
Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę zgodnie z Polityką Cookies! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.