Edytuj: Krwawa zasłonka pod prysznic Powiększ

Krwawa zasłonka pod prysznic

3 Opinie

1489

Nowy

  • Krwawa zasłonka pod prysznic Help Me
  • Zasłonka od prysznica z krwawym wzorem
  • Kategoria wiekowa 14+ 
  • Rozmiar : 180 x 180 cm

Więcej szczegółów

Dostepność: Wycofany ze sprzedaży

59,00 zł

brutto

Dostawa
Poczta Polska 48h 5,00 zł
Kurier GLS 24h 12,00 zł
Paczkomaty 48h 9,00 zł
Wydaj 149,00 zł lub więcej by otrzymać darmową dostawę.

Spędziłeś cały ciężki dzień na drodze, oddalając się jak najdalej od życia, które jeszcze do niedawna szczęśliwie prowadziłeś. Wszystko to już jest przeszłością i nie masz pojęcia co dalej. Wiesz jednak, czując ciężar swoich powiek i powoli zapadając w senność, że jeśli niedługo nie znajdziesz noclegu, to nazajutrz będziesz niczym więcej jak kolejną statystyczną śmiercią pobieżnie opisaną w porannych gazetach. Zatrzymujesz się przy pierwszym lepszym napotkanym motelu, nie zwracając uwagi na pusty parking, ani też na mroczną posiadłość na pobliskim wzgórzu rzucającą na krajobraz ponury cień.

Przydałby Ci się teraz porządny prysznic - nie przejmuj się dziurą wywierconą w ścianie, właściciel po prostu lubi mieć oko na wszystko. Ale...co to? Na podłodze jest krew - zasłonka od prysznica leży na zakrwawionych kafelkach zakrywając ciało...mamo? MAMO! A potem się budzisz. A, w porządku, to tylko jakiś koszmar. Nie powinieneś był oglądać Hitchcocka do późna w nocy. Lepiej szybko właź pod prysznic, bo spóźnisz się do pracy. Jedyne, co Ci pozostało, to dowiedzieć się, skąd te krwawe odciski dłoni na Twojej zasłonce od prysznica? Przecież to był tylko sen...prawda? MUAHAHAHAHAHA .


  • Krwawa zasłonka pod prysznic Help Me
  • Zasłonka od prysznica z krwawym wzorem, przez który Twoi goście wybiegną z łazienki w przerażeniu - albo przynajmniej trochę ich wystraszy.
  • Kategoria wiekowa 14+
  • Rozmiar : 180 x 180 cm

Oceń 
2017-07-19

Help Me

Fajne, szczególnie jak spodziewasz się gości na weekend :D

Oceń 
2017-04-12

mega

Mega pomysł!

Oceń 
2016-07-29

Świetne

Można odegrać scenę z Psychozy Hichckocka

Napisz opinie! !

Napisz opinie

Krwawa zasłonka pod prysznic

Krwawa zasłonka pod prysznic