Ładowarka USB - Turbo Charger Powiększ

Ładowarka USB Turbo Charger

7220

Nowy

  • 2 x szybsze ładowanie
  • żeńskie i męskie wyjście USB
  • moc wyjściowa: 1 A
  • kompatybilna z większością smartphone'ów
  • wyginana o 145 stopni
  • mały rozmiar

Więcej informacji

49,00 zł

brutto
Paczkomaty 24/7 24h 12,00 zł
Kurier InPost 24h 12,00 zł
Kurier GLS 24h 12,00 zł
Poczta Polska 48h 12,00 zł

Mobilne urządzenia, z których korzystamy coraz chętniej, ba! nie możemy się nawet już bez nich obyć – mają jedną zasadniczą wadę – uzależnione są od dopływu energii. Niezależnie czy korzystamy ze smartphone'a, tabletu, kindle'a czy innego urządzenia przenośnego – musimy dbać o stan jego baterii. Często zdarza się nam, że nie mamy  czasu czekać na to, aż naładujemy smartphone'a – ubolewają nad tym głównie osoby pracujące w stałym ruchu i ludzie aktywni. Jeżeli powerbanki nie dają rady, mamy dla Państwa coś szczególnego: ładowarkę USB Turbo Charger. Co w niej takiego wyjątkowego?

Ładowarka USB Turbo Charger pozwoli Ci naładować dowolne urządzenie, łączące się z Twoim laptopem za pomocą USB, w dwa razy szybszy sposób. Dzieje się to za sprawą podwojonej mocy wyjściowej urządzenia o wielkości 1 A. Ładowarka jest kompatybilna z większością smartphone'ów. Dużym plusem jest możliwość wyginania ładowarki o 145 stopni, co ułatwia często z jednoczesnego korzystania z ładowanego urządzenia. Urządzenia ma dwa wyjścia – męskie i żeńskie USB.

Napisz opinie

Akceptuję
Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę zgodnie z Polityką Cookies! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.