Modele 3D Ugears Pojazdy

4 Opinie

Nowy

  • Modele 3D Ugear Pojazdy
  • Traktor
  • Przyczepa
  • Ciężarówka
  • Kombajn
  • Lokomotywa

Więcej szczegółów

Dostepność: Wysyłka JUTRO

139,00 zł

brutto

Dostawa
Paczkomaty 24/7 24h Darmowa
Kurier GLS 24h Darmowa
Poczta Polska 48h Darmowa
Wydaj 100,00 zł lub więcej by otrzymać darmową dostawę.

Modele 3D UGEARS to unikatowe, konstrukcyjne perełki, które przyciągają uwagę swoim designem i wykonaniem: od prostych, składających się z kilku elementów konstrukcji, po te najbardziej złożone. Trójwymiarowe modele ruchomych mechanizmów, kojarzą się z wnętrzami szwajcarskich zegarów, pierwszych maszyn parowych lub pojazdów. Wszystkie zestawy są  gotowe do samodzielnego złożenia i uruchomienia. Każdy element układanki, dodaje się bez użycia kropli kleju i bez używania specjalistycznych narzędzi modelarskich, korzystając z dołączonej instrukcji w języku polskim. Zdecydowana większość modeli 3D od UGEARS, funkcjonuje jak żywe mechanizmy, łącząc w sobie tym samym wielką pasję tworzenia i zamiłowanie do estetyki.  


Traktor

Model 3D traktora od UGEARS to terkoczące wspomnienia z dawnych lat świetności techniki. W modelu nie wykorzystano żadnych elementów elektronicznych. Aby puścić model w ruch, wykorzystano precyzyjne elementy złożone w jeden model, napędzane przez silnik z gumkami... Po złożeniu i odapleniu traktora, użytkownik ma dużą satysfakcję i frajdę. Wszystkie dźwignie przełączają się jak w prawdziwym traktorze. Z biegu „na luzie”, możemy wrzucić bieg „naprzód” i ruszyć w wymyślone pole do obsiania! Jest również opcja wrzucenia biegu „sportowego” i szybkiego przejazdu wyznaczonej trasy.

 
Model do samodzielnego złożenia, bez użycia kleju.
Rozmiar złożonego modelu: 20,1 x 8,7 x 13,7 cm
Wielkość pojedynczego opakowania: 37 x 17 x 3 cm
Ilość części: 97
Ciężarówka UGM-11

To jeden z najnowszych, mechanicznych modeli od UGEARS. Złożenie całośći trwa około godziny, ale w nagrodę otrzymujemy gadżet, która z pewnością zachwyci największych fanów modeli mechanicznych. Ciężarówka została wyposażona w czterocylindrowy silnik napędzający przekładnię. Ta z kolei przekazuje napęd bezpośrednio do skrzyni biegów, sprzężoną z silnikiem systemem przekładni zębatych. Model to świetny przykład kombinacji zegarmistrzowskiej precyzji i wykorzystania napędu na parę.

Biegi zmieniamy dzięki dźwigni, umieszczonej z boku ciężarówki. Możemy zmienić nią kierunek jazdy i włączyć tzw. „luz”. Gumowy napęd silnika nakręcany jest za pomocy dźwigni, umiejscowionej na w górnej części modelu. Włącz silnik na luz, aby zobaczyć jak pracują cztery tłoki silnika, poruszając się w cylindrach ciężarówki. W kabinie kierowcy znajduje się w pełni działająca kierownica, osadzona na kolumnie, która łączy kierownicę z drążkami sterowniczymi i zawieszeniem kół. Uwaga! Pedał gazu w kabinie działa! Całość zaprojektowano i wykonano tak, aby oglądająca osoba mogła podziwiać złożoność i precyzję ruchomych elementów.

 
Wielkość złożonego modelu: 34 x 12 x 12 cm
Wielkość pojedynczego opakowania: 37 x 17 x 4 cm
Ilość części: 420


Przyczepa

Ciągnik, jak nazwa wskazuje, musi coś za sobą ciągnąć! Dlatego w naszym zestawie modeli znajduje się również przyczepa. I to nie byle jaka, bo w pełni wyposażona! Znajdziemy na niej widły, szuflę, a nawet wiadro i miotłę. Boczna burta jest otwierana, jak w prawdziwej przyczepie. Wystarczy naciśnąć dźwignię na przodzie przyczepy, aby spowodować uchylenie się jej platformy dla szybkiego i prostego rozładunku. Przyczepa jest całkowicie kompatybilny z modelem traktora.


Wielkość złożonego modelu: 21 x 10 x 10 cm
Rozmiar pojedynczego opakowania: 37 x 14 x 3 cm
Ilość elementów: 68Kombajn

Klasyczny kombajn żniwny od UGEARS jest modelem, który doskonale prezentuje się jako wzór mechanicznego cuda modelarstwa. Gdy pojazd porusza się do przodu, bęben żniwny zaczyna kręcić się jak w prawdziwym kombajnie. Model 3D wyposażono również w specjalny schowek, otwierany przy pomocy dźwigni znajdującej się po lewej stronie kierowcy. Po drugiej stronie kabiny natomiat, znajduje się „hamulec ręczny”, utrzymujący skutecznie kombajn w miejscu. Zwolnienie ręcznego uruchomi ponownie model. Gumowy silnik pojazdu nakręca się poprzez pokręcanie do tyłu dużego koła tylnego.

Wielkość złożonego modelu: 27 x 16 x 13 cm
Wielkość pojedynczego opakowania: 37 x 17 x 3 cm
Ilość części: 154Lokomotywa z węglarką

"Stoi na stacji lokomotywa, ciężka, ogromna i pot z niej spływa...". Model Lokomotywy od UGEARS 460 z węglarką to zestawienie wszystkich dotychczasowych technicznych rozwiązań,  stosowanych w poprzednich modelach, ale również innowacje. Model 3D zachowuje realistyczny design i unikalne walory modeli najwyższej klasy. Precyzyjnie obracające się koła zębate, tłoki i koła, przenoszą nas w czasy XIX-wiecznej myśli technicznej, gdy lokomotywy parowe były w samym centrum rozwoju przemysłowego. W tym czasie wygrywał ten, który posiadał bardziej wydajną technologię.

Lokomotywa posiada największą liczbę elementów wśród wszystkich dostępnych modeli od UGEARS i wymaga cierpliwości i dokładności podczas składania. Po całkowitym złożeniu, model prezentuje się imponująco.

Koła zamachowe i zębatki, rozpędzają lokomotywę na odległość do 5 metrów. Długość i prędkość jazdy zależą od siły nakręcenia silnika gumowego, napędzanego prze 12 gumowych naciągów. Aby wprawić lokomotywę w ruch, wystarczy zwolnić dźwignię, położoną tuż przy kabinie maszynisty. Podczas pracy lokomotowywy, widać funkcjonujące tłoki i przekładnie, można dosłownie wejrzeć w sam środek tej pracującej maszyny, napędzanej przez parę. Uchylny dach kabiny maszynisty i drzwiczki pozwolą wejrzeć w elementy kierowania maszyną.

 
Wielkość lokomotywy: 31,5 x 10 x 12,5 cm
Wielkość węglarki: 16 x 9 x 11,5 cm
Wielkość pojedynczego opakowania: 37 x 17 x 4 cm
Ilość części: 443


Tramwaj na szynach

Nie każdy wie, że to właśnie tramwaj został pierwszym środkiem komunikacji miejskiej. Model UGEARS inspirowany jest pierwszymi tramwajami i kolejkami szynowymi i jest zdecydowanie najbardziej archaicznym modelem z całej kolekcji. Co ciekawe, tramwaj ma wewnątrz specjalny schowek – który może np. przekazać ukrytą wiadomość na drugi koniec stołu.

Tramwaj napędza gumowy silnik, ale możemy również podnieść w górę podpórki z jednej strony torowiska. Jeżeli podniesiemy podpórki z obu stron – możemy utworzyć most z torami.
Pantograf tramwaju podnosimy natomiast dźwignią, napędzaną przez gumowy silnik głównym. Tramwaj wyposażono w dźwignię startową, dźwignię zmiany kierunku jazdy i dźwignię hamulca, a także wyjście awaryjne na dachu modelu.

 

Wielkość złożonego modelu: 77 x 7 x 16 cm
Wielkość pojedynczego opakowania: 37 x 17 x 3 cm
Ilość części:
154Oceń 
2017-11-07

Ugear

Modele wydają się być trudne do złożenia, a wcale tak nie jest. Trzeba się oczywiście nad nimi pokłonić, ale właśnie o to chodzi. No i działające mechanizmy - bajka.

Oceń 
2017-07-12

Fajny model

Też ciężarówka - polecam również.

Oceń 
2017-05-12

Lokomotywa

Ja mam lokomotywę i podobne wrażenia.

Oceń 
2017-05-05

Ciężarówka

Zamówiłem model Ciężarówka i muszę przyznać że bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Fajnie się skłąda ale jeszcze większa frajda jest z działającego mechanizmu. No i przyzwoicie to wygląda po złożemniu.

Napisz opinie! !

Napisz opinie

Modele 3D Ugears Pojazdy

Modele 3D Ugears Pojazdy