Modele 3D Ugears Mechanizmy

2 Opinie

Nowy

  • Modele 3D UGEARS 
  • Ruchomy Teatr
  • Sejf
  • Silnik Parowy
  • Zamek Szyfrowy

Więcej informacji

89,00 zł

brutto
Paczkomaty 24/7 24h 12,00 zł
Kurier GLS 24h 12,00 zł
Poczta Polska 48h 12,00 zł

Modele 3D UGEARS to unikatowe, konstrukcyjne perełki, które przyciągają uwagę swoim designem i wykonaniem: od prostych, składających się z kilku elementów konstrukcji, po te najbardziej złożone. Trójwymiarowe modele ruchomych mechanizmów, kojarzą się z wnętrzami szwajcarskich zegarów, pierwszych maszyn parowych lub pojazdów. Wszystkie zestawy są  gotowe do samodzielnego złożenia i uruchomienia. Każdy element układanki, dodaje się bez użycia kropli kleju i bez używania specjalistycznych narzędzi modelarskich, korzystając z dołączonej instrukcji w języku polskim. Zdecydowana większość modeli 3D od UGEARS, funkcjonuje jak żywe mechanizmy, łącząc w sobie tym samym wielką pasję tworzenia i zamiłowanie do estetyki.  

MECHANIZMY

Ruchomy Teatr:

Model jest wypadkową zabawki z układem mechanicznym i kreatywnej gry wyobraźni.  Ruchomy Teatr nieustannie zadziwia użytkowników. Po pokręceniu koła, na scenę „wchodzą” kolejne postaci: Książę, Król, Zamek, Smok, Czarownica, Błazen, Księżniczka i Skarbonka. Najmłodsi  uwielbiają zabawę w wymyślanie własnych, najbardziej zaczarowanych opowiadań i bajek, wplątując w historię postaci z Ruchomego Teatru. Modele 3D to świetny pomysł na oryginalny, jedyny w swoim rodzaju prezent dla kogoś naprawdę bliskiego.

Wielkość złożonego modelu: 21 x 19 x 8 cm
Wielkość pojedynczego opakowania: 37 x 17 x 3 cm
Ilość części: 70
Sejf:

Oto sejf, którego nie powstydziłby się sam Houdini lub Kwinto. Po złożeniu, sejf posiada działający, 3-cyfrowy zamek szyfrowy.  Możesz skonstruować własny sejf i ukryć w nim kosztowności lub... czekoladę. Do Ciebie należy decyzja, czy podarujesz go jako model do złożenia, lub w gotowej, złożonej formie – z dodatkowym prezentem w środku. Wszystko dzięki temu, że otwarcie sejfu jest możliwe! Wymaga jednak wykazania się umiejętnościami prawdziwego kasiarza. Właścia kombinacja zamka może zostać wykryta przez nasłuchiwanie przeskakiwania zamka. Warto jednak wcześniej rzucić okiem na informację o działaniu algorytmu sejfu, którą również dołączamy!
 

Wielkość złożonego modelu: 20 x 18 x 18 cm
Rozmiar wnętrza sejfu: 15 x 14 x 10 cm
Wielkość pojedynczego opakowania: 37 x 17 x 4 cm
Ilość części: 179

Silnik Parowy

Ten model, pozwoli nam cofnąć się do ery silników parowych, które zrewolucjonizowały przemysł. Model 3D parowego silnika od UGEARS ma co prawda małe gabaryty, za to funkcjonuje i pracuje jak prawdziwa machina, napędzana na parę. Aby uruchomić całą maszynerię, musimt dmuchnąć w specjalny „ustnik” lub użyć zwykłego balonu wypełnionego powietrzem. To co jest najbardziej zadziwiające to fakt, że cały silnik zbudowany jest z drewna! Silnik parowy ma wbudowany wskaźnik ciśnienia powietrza, a także 2 schowki na części zamienne.


Wielkość złożonego modelu: 16,2 x 7,8 x 10 cm
Wielkość pojedynczego opakowania: 37 x 14 x 3 cm
Ilość części: 81
Zamek Szyfrowy

Model 3D zamka Cryptex inspirowany jest książką „Kod Leonarda Da Vinci”. Dzięki niemu poznasz doskonale uniwersum szarad, cyfrowych tajemnic i kryptologii. Na model składają się 2 moduły, które spina się ze sobą razem, używając do tego 3-cyfrowego kodu. Aby otwarzyć zamek szyfrowy i odkryć wewnętrzny schowek, musimy ustawić poprawny kod. Możesz ukryć w nim słodycze, klucze lub inne drobiazgi.

Zamek wyposażono również w uchwyt tzw. “ucho”. Dzięki temu możemy zawiesić go na plecaku lub pasku. W trakcie składania modelu, zrozumiesz od podstaw zasady działania współczesnych zamków szyfrowych. Gadżet posiada możliwość ustalenia 1000 różnych kombinacji szyfru.  

Wielkość złożonego modelu: 9,7 x 6,6 x 9,8 cm
Wielkość pojedynczego opakowania: 37,5 x 17 x 3 cm
Ilość części: 34

Oceń 
2017-08-04

Modele

A ja wspólnie z synem składałem silnik parowy, teraz to jedna z zabawek Marcina;

Oceń 
2017-06-02

Kasiarz

Składałem sejf a teraz z niego korzystam - dobra zabawa, polecam

Napisz opinie! !

Napisz opinie

Modele 3D Ugears Mechanizmy

Modele 3D Ugears Mechanizmy