Nauka strzelania na profesjonalnej strzelnicy z instruktorem Powiększ

Nauka strzelania

10949

Nowy

  • Umówienie terminu i lokalizacji kursu
  • Zapoznanie się z regulaminem bezpieczeństwa strzelnicy
  • Zajęcia teoretyczne
  • Zajęcia praktyczne - strzelanie do tarczy
  • Ważność vouchera: 365 dni

Więcej informacji

139,00 zł

brutto
Paczkomaty 24/7 24h Darmowa
Kurier InPost 24h Darmowa
Kurier GLS 24h Darmowa
Poczta Polska 48h Darmowa

Nauka strzelania na strzelnicy przebiega pod czujnym okiem instruktora i składa się z dwóch części. Pierwsza obejmuje teorię i jest zapoznaniem uczestnika z zasadami bezpieczeństwa oraz budową i działaniem broni palnej. Po niej przechodzi się do części praktycznej, w której uczestnik nauczany jest, w jaki sposób należy przyjąć prawidłową postawę strzelecką, załadować magazynek, przeładować i rozładować broń oraz jak oddać celnie strzał. Najbardziej emocjonujące jest strzelanie do tarczy, podczas którego każdy uczestnik może sprawdzić swojego skilla.

Wymagania

Realizacja vouchera nie wymaga od uczestnika posiadania pozwolenia na broń, ani własnej broni. Na strzelnicę mogą przyjść również osoby niepełnoletnie, jednak muszą posiadać zgodę opiekunów prawnych na uczestnictwo w nauce strzelania.

Nauka strzelania na strzelnicy to świetny pomysł na prezent dla każdego mężczyzny i dla twardych kobiet. Indywidualne szkolenie z nauki praktycznego strzelania i sprawnego posługiwania się bronią dadzą uczestnikowi nową wiedzę i umiejętność. To również świetna okazja do niecodziennej, świetnej zabawy z lekką dozą adrenaliny.

Komu warto podarować kurs strzelania z broni palnej?

  • Pasjonatowi militariów i survivalu
  • Miłośnikowi broni
  • Każdemu kto chciałby zwiększyć pewność siebie
  • Każdej osobie, która chciałaby nauczyć się posługiwać bronią

LOKALIZACJE STRZELNIC: Aleksandrów Łódzki, Białystok, Chorzów, Gardzienice, Koszalin, Kraków, Łódź, Olsztyn, Rzeszów, Szczecin, Świdnik, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław

Bezpieczeństwo

Posługiwanie się bronią palną, zawsze wymaga zachowania dużej ostrożności, zarówno w trakcie oddawania strzałów, jak i przenoszenia broni, czy poruszania się po strzelnicy. Szczegółowe zasady bezpieczeństwa zawarte są w regulaminie strzelnicy. Uczestnik zostanie z nim zapoznany na samym początku zajęć i i jest zobowiązany do bezwzględnego przestrzegania jego zasad.

Pod żadnym pozorem nie można przebywać na strzelnicy pod wpływem alkoholu, bądź innych środków odurzających. Obowiązek czuwania nad bezpieczeństwem wszystkich osób przebywających na strzelnicy, spoczywa na instruktorze prowadzącym kurs. Uczestnik zobowiązuje się do współdziałania w tym zakresie oraz niezwłocznego stosowania się do poleceń i komend instruktora.

Ochrona słuchu

Wystrzał z broni palnej generuje hałas na poziomie 130 dB, którego poziom narasta gwałtownie, przez co jest szczególnie niebezpieczny. Bez odpowiedniej ochrony może spowodować natychmiastową utratę słuchu. Dlatego na czas kursu z nauki strzelania, uczestnik otrzymuje nauszniki ochronne lub jednorazowe stopery, które musi włożyć.

Postępowanie wobec osób zagrażających bezpieczeństwu

Nie przestrzeganie zasad zawartych w regulaminie, nie stosowanie się do poleceń instruktora, bądź obecność na strzelnicy w stanie wskazującym na spożycie alkoholu, skutkuje natychmiastowym usunięciem uczestnika ze strzelnicy.

SPRAWDŹ:

toys4boys.pl Reviews with ekomi-pl.com

Napisz opinie

Akceptuję
Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę zgodnie z Polityką Cookies! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.