Okulary elastyczne SlapSee - dostępne w 3 kolorach Powiększ

Okulary elastyczne SlapSee

1 Opinie

Nowy

  • całkowicie elastyczne ramy
  • składane do małego rozmiaru
  • modny design
  • filtr UV 400

Więcej szczegółów

Dostepność: Wycofany ze sprzedaży

149,00 zł

brutto

Dostawa
Poczta Polska 48h Darmowa
Kurier GLS 24h Darmowa
Paczkomaty 48h Darmowa
Wydaj 149,00 zł lub więcej by otrzymać darmową dostawę.

Bez wątpienia okulary przeciwsłoneczne stały się ważnym dodatkiem, częścią stylowego ubioru, niezależnie od tego czy jest to strój elegancki, czy sportowy. Oprócz swojej podstawowej funkcji, czyli ochronie oczu przede słońcem – pełnią równie ważną rolę – określają styl właściciela/nosiciela (niepotrzebne skreślić). Mamy dla Was coś zupełnie nowego, świeżego, innowacyjnego i przede wszystkim designerskiego – okulary elastyczne SlapSee. Dzięki nim przebijecie nawet Facetów w Czerni.

Okulary elastyczne SlapEe


Gdy przyjrzeć im się z boku, nie różnią się właściwie niczym od modnych okularów przeciwsłonecznych. Prosty design, ciemne szkła i jednokolorowe ramy. Siła SlapSee to jednak nie tylko ciekawie wyglądające wykonanie. To ich niespotykana jak dotąd funkcja. Ramy SlapSee są całkowicie elastyczne! Dzięki temu możesz złożyć swoją parę okularów do małych rozmiarów, lub po prostu owinąć je wokół nadgarstka, kostki, czy ramy rowerowej. Silikonowe ramy owiną się wygodnie i porządnie, więc nie musisz się martwić o okulary. Nie musisz mieć przy sobie torebki, chować ich do kieszeni spodni – masz je cały czas przy sobie, niekoniecznie na nosie. Oprócz tego, obramówki szkieł działają na zasadzie zawiasów i również mogą zostać złożone – dzięki temu okulary elastyczne SlapSee pomniejszą się znacznie, do wygodnych , mobilnych rozmiarów.


Ramy SlapSee są lekkie i wygodne. Dostępne w trzech kolorach: czarne, czerwone i różowe. Szkła okularów w 100% blokują szkodliwe działanie promieni UV i posiadają filtr UV 400.


Obejrzyj w akcji:

Oceń 
2016-07-05

Sweetaśne

Mega fajnie wyglądają i robią extra efekt!

Napisz opinie! !

Napisz opinie

Okulary elastyczne SlapSee

Okulary elastyczne SlapSee