Perfect Bake

 • dokładna waga kulinarna
 • miarki
 • dedykowana aplikacja na smartfona
 • setki przepisów
Wycofany ze sprzedaży
Poczta Polska
czas dostawy: 48h
Darmowa!
Kurier GLS
czas dostawy: 24h
Darmowa!
Paczkomaty
czas dostawy: 48h
Darmowa!
299,00 zł

Zapytaj o produkt

Perfect Bake

Perfect Bake

 • dokładna waga kulinarna
 • miarki
 • dedykowana aplikacja na smartfona
 • setki przepisów

Proszę wypełnić poniższe informacje. Formularz automatycznie wyśle kopię wiadomości na podany adres e-mail.

[ Zmień pytanie ] Security image =

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Baner masz pytania / porozmawiaj na czacie

Jaka jest największa zaleta obecnych zdobyczy technologicznych? My stawiamy na lenistwo! Nie musimy właściwie specjalnie się wysilać, ani wykonywać wielu męczących zadań, aby osiągnąć dany cel lub znaleźć pożądaną informację. Technologia może odwalić za nas całą robotę!


Doskonałym przykładem jest Perfect Bake! To wspaniałe urządzenie potrafi zamienić każdego w wybitnego cukiernika i piekarza! Pieczenie nigdy nie było jeszcze tak łatwe! Możesz wyrzucić wszystkie zapisane w zeszycie przepisy, bo nie będą Ci już potrzebne. Jeżeli myli Ci się szczypta z garścią, tym bardziej Perfect Bake jest produktem odpowiednim dla Ciebie. Gadżet przeprowadzi każdego przez cały, złożony proces pieczenia – od dobierania składników, ważenie ich, mieszanie, schładzanie i wreszcie pieczenie w odpowiedniej temperaturze i przez właściwy czas. Nigdy więcej ważenia i liczenia! Nigdy więcej wysiłku i wątpliwości! Nigdy więcej zakalca (no chyba że ktoś lubi)! Wystarczy postawić miskę na skali i dodawać kolejne składniki. Wirtualna miska w aplikacji na Twoim smartphonie również będzie się zapełniać i powie Ci kiedy masz przestać dodawać właściwe składniki.


Perfect Bake - zestaw


Chcesz wykonać mniejszą ilość ciasteczek? Nie potrzebujesz bowiesz częstować całego batalionu, a tylko siostrę z rodzinką, która wpada na weekend? Nie ma problemu. Perfect Bake dostosuje przepis do Twojej ilości. Wystarczy że położysz składniki na skali, podasz przepis, a Perfect Bake go przeskaluje. Urządzenie waży każdy ze składników z dokładnością do 1 grama! Z kolei wbudowane liczniki i minutniki, powiedzą Ci kiedy można przestać mieszać, schładzać lub piec. Perfect Bake dokonuje wszystkie obliczenia za Ciebie, więc każdy przepis wyjdzie idealnie, bo nie będziesz dodawać niczego "na oko".


Przepisy w aplikacji Perfect Bake
Dokładność i efektywność – to dwa określenia, które najlepiej opisują urządzenie do pieczenia Perfect Bake. Wyposażono je w aż trzy oddzielne liczniki, przeznaczone kolejno do pieczenia, mieszania składników i chłodzenia. Oprócz tego w zestawie otrzymujesz setki przepisów (również bezglutenowych), które będą dostępne na specjalnej aplikacji na Twoim smartphonie lub tablecie. Możesz również wymyślać własne przepisy i dzielić się nimi z innymi. Perfect Bake to nowy wymiar pieczenia!


Oceń 
2016-07-29

Wszystko fajne

Tylko szkoda że aplikacje są po angielsku, ale to nie duża bariera w sumie.

Oceń 
2016-06-02

Od kiedy

Od kiedy mam Perfekt Bejka - nie zrobiłam jeszcze zakalca :D

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię !

Perfect Bake

Perfect Bake

 • dokładna waga kulinarna
 • miarki
 • dedykowana aplikacja na smartfona
 • setki przepisów

Napisz opinię