Pilot WiFi ORVIBO Smart Socket-S20 - całe mieszkanie w zasięgu jednego urządzenia Powiększ

Pilot WiFi ORVIBO Smart Socket-S20

4 Opinie
Orvibo

7023

Nowy

  • pilot WiFi do zarządzania domem
  • multitasking
  • łatwy w obsłudze
  • dedykowana aplikacja na smartfony

Więcej informacji

49,00 zł

brutto
Paczkomaty 24/7 24h 12,00 zł
Kurier InPost 24h 12,00 zł
Kurier GLS 24h 12,00 zł
Poczta Polska 48h 12,00 zł

Ostatnie sztuki
Pośpiesz się ze złożeniem zamówienia

Pilot WiFi ORVIBO WiWo Smart Socket-S20 to znakomity sposób na ułatwienie sobie codziennego życia. W dzisiejszych czasach, gdy jesteśmy bardzo zabiegani, nieraz dopilnowanie wszystkich domowych obowiązków graniczy z cudem.


W takiej sytuacji, ten inteligentny bezprzewodowy pilot sprawdzi się świetnie: pomoże kontrolować nam wszystkie urządzenia AGD, ponieważ za jego pomocą można wyłączyć sprzęt na odległość. Pilot WiFi jest niezwykle prosty w obsłudze i działa natychmiast po podłączeniu. Sama instalacja jest banalna i nie przysporzy żadnych problemów. Pilot WiFi można od razu uaktywnić na stałe. W ten sposób będziemy kontrolować podłączony do sieci sprzęt AGD, za pomocą telefonu z dostępem do Internetu.


Pilot Wifi może być całkowicie spersonalizowany pod potrzeby swojego użytkownika - można zmienić dowolne ustawienia i konfigurować, w zależności od tego, jakie mamy potrzeby i jaki styl życia prowadzimy. Jeśli po wyjściu z domu nie jesteś pewien, czy wyłączyłeś dany sprzęt AGD – możesz bez problemu to sprawdzić, za pomocą tego urządzenia i sparowanej aplikacji w Twoim telefonie, i po prostu wyłączyć. Kontroluj na bieżąco to, co dzieje się w Twoim domu!


SPRAWDŹ JAK DZIAŁA:

Oceń 
2019-07-01

Pilot WiFi

Działa i się nie psuje więc super

Oceń 
2017-06-09

Orvibo kontakt

Bardzo wygodne i fajne rozwiązanie! Polecam

Oceń 
2017-05-09

Orvibo

CZekalem na coś takiego, żeby samodzielnie zaaranżować smart house

Oceń 
2016-10-07

Bardzo fajne

Super urządzenie. Polecam każemu kto szuka wiecznie pilota od TV

Napisz opinie! !

Napisz opinie

Akceptuję
Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę zgodnie z Polityką Cookies! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.