Pilot WiFi ORVIBO Smart Socket-S20 - całe mieszkanie w zasięgu jednego urządzenia Powiększ

Pilot WiFi ORVIBO Smart Socket-S20

4 Opinie
Orvibo

7023

Nowy

  • pilot WiFi do zarządzania domem
  • multitasking
  • łatwy w obsłudze
  • dedykowana aplikacja na smartfony

Więcej informacji

49,00 zł

brutto
Paczkomaty 24/7 24h 12,00 zł
Kurier InPost 24h 12,00 zł
Kurier GLS 24h 12,00 zł
Poczta Polska 48h 12,00 zł

Pilot WiFi ORVIBO WiWo Smart Socket-S20 to znakomity sposób na ułatwienie sobie codziennego życia. W dzisiejszych czasach, gdy jesteśmy bardzo zabiegani, nieraz dopilnowanie wszystkich domowych obowiązków graniczy z cudem.


W takiej sytuacji, ten inteligentny bezprzewodowy pilot sprawdzi się świetnie: pomoże kontrolować nam wszystkie urządzenia AGD, ponieważ za jego pomocą można wyłączyć sprzęt na odległość. Pilot WiFi jest niezwykle prosty w obsłudze i działa natychmiast po podłączeniu. Sama instalacja jest banalna i nie przysporzy żadnych problemów. Pilot WiFi można od razu uaktywnić na stałe. W ten sposób będziemy kontrolować podłączony do sieci sprzęt AGD, za pomocą telefonu z dostępem do Internetu.


Pilot Wifi może być całkowicie spersonalizowany pod potrzeby swojego użytkownika - można zmienić dowolne ustawienia i konfigurować, w zależności od tego, jakie mamy potrzeby i jaki styl życia prowadzimy. Jeśli po wyjściu z domu nie jesteś pewien, czy wyłączyłeś dany sprzęt AGD – możesz bez problemu to sprawdzić, za pomocą tego urządzenia i sparowanej aplikacji w Twoim telefonie, i po prostu wyłączyć. Kontroluj na bieżąco to, co dzieje się w Twoim domu!


SPRAWDŹ JAK DZIAŁA:

Oceń 
2019-07-01

Pilot WiFi

Działa i się nie psuje więc super

Oceń 
2017-06-09

Orvibo kontakt

Bardzo wygodne i fajne rozwiązanie! Polecam

Oceń 
2017-05-09

Orvibo

CZekalem na coś takiego, żeby samodzielnie zaaranżować smart house

Oceń 
2016-10-07

Bardzo fajne

Super urządzenie. Polecam każemu kto szuka wiecznie pilota od TV

Napisz opinie! !

Napisz opinie

Akceptuję
Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę zgodnie z Polityką Cookies! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.