Puzzle Wiedźmin - dla fanów przygód Geralta z Rivii Powiększ

Puzzle Wiedźmin

5229

Nowy

  • Ekskluzywne pudełko
  • Puzzle 1500 elementów (format: 85 x 58 cm)
  • Plakat ułatwiający układanie puzzli (format: 85 x 58 cm)
  • Unikatowy klucz produktu

Więcej informacji

59,90 zł

brutto
Paczkomaty 24/7 24h 12,00 zł
Kurier InPost 24h 12,00 zł
Kurier GLS 24h 12,00 zł
Poczta Polska 48h 12,00 zł

Oprócz ekskluzywnych i nietypowych pudełek, oraz wysokiej jakości 1500 elementowych puzzli (w formacie 85 x 58 cm), fani Geralta z Rivii znajdą w środku tej samej wielkości plakat, który ułatwi układanie całego obrazu, a także unikatowy klucz identyfikujący dany produkt. Ten kod pozwoli w przyszłości na udział w specjalnych akcjach promocyjnych przeznaczonych wyłącznie dla posiadaczy zestawów.


  • Ekskluzywne pudełko
  • Puzzle 1500 elementów (format: 85 x 58 cm)
  • Plakat ułatwiający układanie puzzli (format: 85 x 58 cm)
  • Unikatowy klucz produktu
Puzzle

Puzzle Dziki Gon


Wysokiej jakości, kolekcjonerskie puzzle składające się z 1500 elementów (format: 85 x 58 cm), z oryginalną grafiką przedstawiającą Geralta i jego tajemniczego towarzysza.

Puzzle Triss Merrigold


Wysokiej jakości, kolekcjonerskie puzzle składające się z 1500 elementów (format: 85 x 58 cm), z oryginalną grafiką przedstawiającą Triss Merrigold.
Czarodziejka Triss Merigold, przyjaciółka i koc

hanka Geralta, jest jedną z ważniejszych postaci drugoplanowych w grze Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. Towarzyszy bohaterowi w czasie jego podróży, a związane z jej postacią wybory, jakich dokona gracz, mają duże znaczenie dla przebiegu fabuły.

Puzzle Geralt i Smok

Wysokiej jakości, kolekcjonerskie puzzle składające się z 1500 elementów (format: 85 x 58 cm), z oryginalną grafiką przedstawiającą walkę Geralta i smoka.


Decydując się na wprowadzenie smoka, wiedzieliśmy doskonale, że stworzenie tej istoty będzie jednym z największych wyzwań w całej grze. W przeciwieństwie do kejrana czy drauga, przy których mieliśmy niemal wolną rękę, pewne elementy wizerunku smoka są bardzo silnie zakorzenione w kanonie fantasy. Z jednej strony zależało nam, by sprostać zupełnie naturalnym oczekiwaniom graczy wobec wyglądu tak epickiego potwora. Z drugiej zaś nie chcieliśmy popadać w stereotypy, lecz opracować własną, oryginalną wizję smoka, godną zajmowanego przez niego miejsca w scenariuszu.


Puzzle Geralt i Draug
Wysokiej jakości, kolekcjonerskie puzzle składające się z 1500 elementów (format: 85 x 58 cm), z oryginalną grafiką przedstawiającą walkę Geralta i Drauga.


W drugim akcie gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, Geralt będzie musiał zdjąć klątwę z pola bitwy, na którym dusze poległych toczą niekończący się bój, nie mogąc znaleźć ukojenia w śmierci. By to uczynić, przyjdzie mu stawić czoła draugowi – istocie powstałej z gniewu, krwi i nienawiści, niekwestionowanemu władcy przeklętej domeny.
[Źródło: Wiedźmin 2: Zabójcy Królów – Artbook]

toys4boys.pl Reviews with ekomi-pl.com

Napisz opinie

Puzzle Wiedźmin

Puzzle Wiedźmin

Akceptuję
Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę zgodnie z Polityką Cookies! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.