Rollersy – kółka do fotelików Powiększ

Rollersy – kółka do fotelików

Toys4Boys

Nowy

 • Rollersy – kółka do fotelików
 • Koniec z dźwiganiem ciężkiego fotelika!
 • Dwa kółka z adapterami
 • Umożliwiają przewożenie dziecka w foteliku samochodowym
 • W zestawie uchwyt z paskiem do ciągnięcia i worek-plecak do przechowywania
 • Regulowany uchwyt
 • Innowacyjny produkt dla nowoczesnych rodziców

Więcej informacji

219,00 zł

brutto
Paczkomaty 24/7 24h Darmowa
Kurier InPost 24h Darmowa
Kurier GLS 24h Darmowa
Poczta Polska 48h Darmowa


Masz dosyć noszenia ciężkiego fotelika? Rollersy to idealne rozwiązanie dla Ciebie!

Rollersy to lekkie kółka z piankowymi oponkami, które za pomocą adapterów montowane są do najpopularniejszych dostępnych na rynku modeli niemowlęcych fotelików samochodowych w grupie “0” (0-13kg). Rollersy umożliwiają przewożenie dziecka w foteliku za pomocą kółek na krótkich dystansach – bez konieczności noszenia ciężkiego nosidełka. Dodatkowo do zestawu dołączono uchwyt, który umożliwia komfortowe przenoszenie fotelika na ramieniu za pomocą taśmy z miękkim ochraniaczem wszędzie tam, gdzie niemożliwe jest korzystanie z kółek – np. na nierównościach lub na schodach. Uchwyt zaprojektowano tak, aby można było ciągnąć fotelik za pomocą kółek po podłożu na dwa sposoby – trzymając uchwyt z miękkim ochraniaczem w dłoni lub opierając go na ramieniu, dzięki czemu nie musisz wkładać praktycznie żadnego wysiłku w przewiezienie dziecka w foteliku poza samochodem.

W zestawie znajdują się dwa adaptery z kółkami, które są wkładane do gniazd mocujących fotelik. Należy je zamocować, a następie doczepić na rączkę fotelika regulowany uchwyt z dwoma miękkimi osłonkami do trzymania w dłoni i na ramię. W zestawie znajduje się również worek-plecak do przechowywania produktu. Zastosowana w uchwycie podwójna regulacja umożliwia dopasowanie długości do wzrostu osoby przewożącej fotelik.

Rollersów możemy używać na wszystkie krótkie przejścia – z auta do domu, podczas wizyty u lekarza, na basenie, na krótkie zakupy po drodze, odprowadzając starsze dzieci do przedszkola i wszędzie tam, gdzie normalnie męczymy się nosząc w ręce ciężki fotelik. Używając Rollersów odciążamy kręgosłup i ramiona oraz zachowujemy prostą postawę ciała. Rollersy są szczególnym ułatwieniem dla kobiet po porodzie, które powinny unikać dźwigania.

Rollersy zaprojektowano i wyprodukowano w całości w Polsce. Zostały poddane szczegółowym badaniom przez akredytowane laboratorium badawcze, w zakresie zgodności z normą PN-EN 1888:2012 dot. wózków i fotelików pod kątem m.in.: stabilności, zagrożeń mechanicznych, wytrzymałości mocowań i kół oraz podczas ruchu na nierównej powierzchni, jak również obciążenia uchwytu do przenoszenia na ramieniu.


Za co pokochasz Rollersy?

 • Łatwy montaż - montaż ROLLERSÓW do fotelika jest niezwykle prosty i szybki. Wystarczy wpiąć adaptery z kółkami do fotelika, zamocować uchwyt na rączce fotelika – i fotelik jest gotowy do przewiezienia dziecka. Cała instalacja zajmuje nie więcej niż pół minuty.

 • Ciągniecie zamiast dźwigania - rollersy zostały zaprojektowane przez mamy, w taki sposób, aby możliwe było szybkie i wygodne przewiezienie dziecka w foteliku – z domu do samochodu, z samochodu na basen, do lekarza, czy też wstępując po drodze do sklepu – bez konieczności niesienia bardzo ciężkiego fotelika.

 • Przenoszenie na ramieniu - za pomocą uchwytu z miękkim ochraniaczem możesz łatwo przenieść fotelik na ramieniu, zamiast trzymając rączkę fotelika w dłoni, np. przy konieczności przejścia po schodach. Taki sposób noszenia fotelika pozwala przenieść ciężar z ręki na ramię i zachować wyprostowaną postawę, znacznie odciążając kręgosłup.

 • Mały rozmiar - rollersy są bardzo małe i lekkie. Cały zestaw zmieści się do damskiej torebki! Zaletą jest także waga ROLLERSÓW – zastosowane materiały użyte do wykonania adapterów oraz wykorzystanie piankowych oponek, pozwoliły na maksymalne zredukowanie wagi ROLLERSÓW – całość waży około pół kilograma.

 • Bezpieczeństwo - rollersy zostały wykonane z solidnych i bezpiecznych materiałów oraz zostały poddane szczegółowym badaniom w zakresie wytrzymałości i bezpieczeństwa produktu. Uchwyty zostały uszyte ręcznie w Polsce, a także każdy element adapterów wraz z kółkami został wyprodukowany w polskich fabrykach.

Instrukcja https://rollersy.com/wp-content/uploads/2018/02/instrukcja-obsugi-instructions-for-use_pl_en_de_nl-1.pdf

Specyfikacja:

 • Rollersy – kółka do fotelików
 • Koniec z dźwiganiem ciężkiego fotelika!
 • Dwa kółka z adapterami
 • Umożliwiają przewożenie dziecka w foteliku samochodowym
 • W zestawie uchwyt z paskiem do ciągnięcia i worek-plecak do przechowywania
 • Regulowany uchwyt
 • 4 kolory do wyboru
 • Innowacyjny produkt dla nowoczesnych rodziców
toys4boys.pl Reviews with ekomi-pl.com

Napisz opinie

Rollersy – kółka do fotelików

Rollersy – kółka do fotelików

Akceptuję
Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę zgodnie z Polityką Cookies! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.