Walentynkowa Szklanka Do Whisky Dobra Na Każdą Okazję Powiększ

Walentynkowa Szklanka Do Whisky Dobra Na Każdą Okazję

1 Opinie

8770

Nowy

  • Walentynkowa Szklanka Do Whisky Dobra Na Każdą Okazję
  • Trzy poziomy napełnienia: "Googd day", "Bad day", "Valentine's Day"
  • Trzy opcje do wyboru na wieczór
  • Wykonane ze szkła
  • Wyprodukowano w Polsce

Więcej informacji

39,00 zł

brutto
Paczkomaty 24/7 24h 12,00 zł
Kurier InPost 24h 12,00 zł
Kurier GLS 24h 12,00 zł
Poczta Polska 48h 12,00 zł

Ostatnie sztuki
Pośpiesz się ze złożeniem zamówienia

Prawda jest bolesna. Nie każdy obchodzi Walentynki! Mało tego, dla niektórych to dzień wypełniony sarkazmem, a nie miłością. Nie wszyscy wiedzą, że św. Walenty jest również patronem osób chorych psychicznie i paralityków. Osoby które niechętnie obchodzą to święto lub wcale, zawsze planują ten dzień zupełnie inaczej od reszty. Niezależnie od tego, czy obchodzisz/obchodziłeś/będziesz obchodził Walentynki, przyda Ci się z pewnością pewien szczególny item – to Walentynkowa Szklanka Do Whisky Dobra Na Każdą Okazję – w skrócie WSDWDNKO... no dobra używajmy po prostu rozwiniętej nazwy w lekko skróconej formie.

Z pozoru zwykła szklanka do whisky z grubego szkła z dodatkowym grawerem prawda? Jeżeli przyjrzymy się bliżej, zauważymy 3 wyraźne podziały na ściance szklanki – to poziomy napełniania, adekwatne do Twojego nastawienia do Walentynek, ale też ogólnie, do całego świata, niezależnie gdzie jesteś i co robisz. Jeżeli masz za sobą udany dzień i piękną perspektywę na wieczór – napełnij szklankę do poziomu "Good day" i rozkoszuj się trunkiem. Jak zapewne zdążyliście się zorientować, z miarki "Bad day" korzystamy kiedy chcemy ukryć się przed światem. Nawet przed ludźmi z Internetu i postaciami z "Klanu".

Trzecia miarka: ""Valentine's Day", pozostaje do własnej interpretacji i może być uzależniona od tego, jak chcesz spędzić Walentynki. Jedyne co sugeruje, to napełnić szklankę po brzegi, jak najlepszym whisky, które udało Ci się wynieść z marketu pod kurtką (lub kupić). Możesz pić sam  wspominając miłość swojego życia, możesz też pić razem z nią. Walentynki są słodko-gorzkie, jednego roku czekamy na nie, innego próbujemy ominąć, ale każda okazja do wypicia łychy jest dobra!

Uwaga: ze szklanki można oczywiście korzystać w dni powszednie od godz. 00:00 do 23:59.

Specyfikacja:

  • Walentynkowa Szklanka Do Whisky Dobra Na Każdą Okazję
  • Trzy poziomy napełnienia: "Googd day", "Bad day", "Valentine's Day"
  • Trzy opcje do wyboru na wieczór
  • Wykonane ze szkła
  • Wyprodukowano w PolsceOceń 
2022-02-21

Walentynkowa Szklanka Do Whisky Dobra Na Każdą Okazję jestem na

polecam

Napisz opinie! !

Napisz opinie

Walentynkowa Szklanka Do Whisky Dobra Na Każdą Okazję

Walentynkowa Szklanka Do Whisky Dobra Na Każdą Okazję

Akceptuję
Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę zgodnie z Polityką Cookies! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.