Gra imprezowa Alias Powiększ

Gra imprezowa Alias

3 Opinie

Nowy

  • 3 wersje do wyboru:
  • Original Alias
  • Family Alias
  • Kobiety vs Mężczyźni Alias
  • Tysiące haseł do odgadnięcia
  • Gra dla 4 i więcej osób
  • Minimalny wiek zależy od wersji gry

Więcej informacji

39,00 zł

brutto
Paczkomaty 24/7 24h 12,00 zł
Kurier InPost 24h 12,00 zł
Kurier GLS 24h 12,00 zł
Poczta Polska 48h 12,00 zł

Przedstawiamy Alias, grę, przy której ludzie zaczynają mówić! To gra towarzyska o wyrazach bliskoznacznych. Jej główna zasada to "inaczej mówiąc". Wyzwaniem gracza jest objaśnienie największej ilości haseł z wylosowanych kart, używając wyłącznie synonimów, podpowiedzi i przeciwieństw. Żeby nie było tak kolorowo – należy zrobić to w czasie, nim przesypie się piasek w klepsydrze dołączonej do gry.


Jeżeli gracz odpowie prawidłowo i odgadnie hasło, może przesunąć pionek. Liczba pól które może przebyć, odpowiada liczbie odgadniętych haseł. Drużyna graczy, która szybciej dotrze pionkami do mety wygrywa. Zasady są proste, a zabawa przednia! Pamietaj że czas działa na Twoją niekorzyść, jednak nie daj się ponieść emocjom, wygrywa chłodny umysł i opanowanie. To świetna gra towarzyska dla każdego!


Dostępne wersje:
Alias Original - gra, w której podstawowa zasada brzmi ,,inaczej mówiąc". Jej celem jest objaśnienie swojej drużynie jak największej liczby haseł z kart za pomocą synonimów, przeciwieństw i podpowiedzi, bez wypowiadania samego hasła.
W pudełku znajduje się plansza, 400 kart z hasłami, klepsydra, 6 pionków oraz instrukcja z zasadami gry. Zawiera także darmową grę mobilną. Gra przeznaczona jest dla osób od lat 10.


Alias Family - wersja podróżna, umożliwia rozgrywkę podczas wakacyjnych wojaży. Dwa typy kart o różnym poziomie trudności sprawiają, że Family Alias stanowi ekscytujące wyzwanie zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Za każdą poprawną odpowiedź, osoba objaśniająca i odgadująca, przesuwają swoje pionki po planszy.

W pudełku znajduje się 60 kart rodzinnych, 40 kart dla dorosłych, klepsydra, bloczek z karteczkami (zamiast planszy), długopis, podstawka na strzałkę wraz ze strzałką oraz zasady gry. Zawiera także darmową grę mobilną. Gra przeznaczona jest dla osób od lat 7.


Alias Kobiety vs Mężczyźni - jeżeli istniał kiedykolwiek wspólny mianownik, pomiędzy światem kobiet a mężczyzn – z pewnością jest nim ta gra. Dzięki niej przekonasz się, czy rzeczywiście faceci są z Marsa, a kobitki z Wenus. Genderowska wersja popularnej gry Alias to bardzo zabawna rozgrywka, w której musisz wykorzystać swoją wiedzę, na temat płci przeciwnej. Liczy się przede wszystkim bogata wyobraźnia i świetne poczucie humoru. Gra zapewnia doskonałą rozgrywkę przez długi czas.
W pudełku znajduje się plansza, 400 kart (2400 haseł), klepsydra, 2 pionki oraz instrukcja z zasadami. Zawiera także darmową grę mobilną. Gra przeznaczona jest dla osób od lat 15.

toys4boys.pl Reviews with ekomi-pl.com
Oceń 
2017-05-09

Alias gra

Alias jest naprawdę wyjątkowy - polecam każdemu na dobrą zabawę

Oceń 
2017-04-11

Alias

Jedna z moich ulubionych

Oceń 
2016-08-18

Dobra opcja

Dobra opcja na imprezę! Szczególnie rozkręcenie :)

Napisz opinie! !

Napisz opinie

Akceptuję
Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę zgodnie z Polityką Cookies! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.