Gra imprezowa Alias Powiększ

Gra imprezowa Alias

3 Opinie

Nowy

  • 3 wersje do wyboru:
  • Original Alias
  • Family Alias
  • Kobiety vs Mężczyźni Alias
  • Tysiące haseł do odgadnięcia
  • Gra dla 4 i więcej osób
  • Minimalny wiek zależy od wersji gry

Więcej szczegółów

Dostepność: Chwilowo niedostępny

39,00 zł

brutto

Dostawa
Paczkomaty 24/7 24h 12,00 zł
Kurier GLS 24h 12,00 zł
Poczta Polska 48h 12,00 zł
Wydaj 100,00 zł lub więcej by otrzymać darmową dostawę.

Przedstawiamy Alias, grę, przy której ludzie zaczynają mówić! To gra towarzyska o wyrazach bliskoznacznych. Jej główna zasada to "inaczej mówiąc". Wyzwaniem gracza jest objaśnienie największej ilości haseł z wylosowanych kart, używając wyłącznie synonimów, podpowiedzi i przeciwieństw. Żeby nie było tak kolorowo – należy zrobić to w czasie, nim przesypie się piasek w klepsydrze dołączonej do gry.


Jeżeli gracz odpowie prawidłowo i odgadnie hasło, może przesunąć pionek. Liczba pól które może przebyć, odpowiada liczbie odgadniętych haseł. Drużyna graczy, która szybciej dotrze pionkami do mety wygrywa. Zasady są proste, a zabawa przednia! Pamietaj że czas działa na Twoją niekorzyść, jednak nie daj się ponieść emocjom, wygrywa chłodny umysł i opanowanie. To świetna gra towarzyska dla każdego!


Dostępne wersje:
Alias Original - gra, w której podstawowa zasada brzmi ,,inaczej mówiąc". Jej celem jest objaśnienie swojej drużynie jak największej liczby haseł z kart za pomocą synonimów, przeciwieństw i podpowiedzi, bez wypowiadania samego hasła.
W pudełku znajduje się plansza, 400 kart z hasłami, klepsydra, 6 pionków oraz instrukcja z zasadami gry. Zawiera także darmową grę mobilną. Gra przeznaczona jest dla osób od lat 10.


Alias Family - wersja podróżna, umożliwia rozgrywkę podczas wakacyjnych wojaży. Dwa typy kart o różnym poziomie trudności sprawiają, że Family Alias stanowi ekscytujące wyzwanie zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Za każdą poprawną odpowiedź, osoba objaśniająca i odgadująca, przesuwają swoje pionki po planszy.

W pudełku znajduje się 60 kart rodzinnych, 40 kart dla dorosłych, klepsydra, bloczek z karteczkami (zamiast planszy), długopis, podstawka na strzałkę wraz ze strzałką oraz zasady gry. Zawiera także darmową grę mobilną. Gra przeznaczona jest dla osób od lat 7.


Alias Kobiety vs Mężczyźni - jeżeli istniał kiedykolwiek wspólny mianownik, pomiędzy światem kobiet a mężczyzn – z pewnością jest nim ta gra. Dzięki niej przekonasz się, czy rzeczywiście faceci są z Marsa, a kobitki z Wenus. Genderowska wersja popularnej gry Alias to bardzo zabawna rozgrywka, w której musisz wykorzystać swoją wiedzę, na temat płci przeciwnej. Liczy się przede wszystkim bogata wyobraźnia i świetne poczucie humoru. Gra zapewnia doskonałą rozgrywkę przez długi czas.
W pudełku znajduje się plansza, 400 kart (2400 haseł), klepsydra, 2 pionki oraz instrukcja z zasadami. Zawiera także darmową grę mobilną. Gra przeznaczona jest dla osób od lat 15.

Oceń 
2017-05-09

Alias gra

Alias jest naprawdę wyjątkowy - polecam każdemu na dobrą zabawę

Oceń 
2017-04-11

Alias

Jedna z moich ulubionych

Oceń 
2016-08-18

Dobra opcja

Dobra opcja na imprezę! Szczególnie rozkręcenie :)

Napisz opinie! !

Napisz opinie