Prawdopodobnie wszyscy jednomyślnie zgodzimy się z faktem, że przyjemnie jest dostawać prezenty. Równie fajnie jest jednak obdarować bliskiego, wyszukanym, oryginalnym i unikatowym prezentem. Jeżeli niekoniecznie chcesz dać komuś w prezencie kolejny sweter lub maszynkę do golenia – rozgość się w naszym sklepie i poszukaj czegoś odpowiedniego!

toys4boys przeznaczony jest dla osób, które mają na tyle dużo fantazji, żeby całkowicie zaskoczyć osobę, której chcą zrobić PRAWDZIWĄ niespodziankę. Zachęcamy do zakupów wszystkie nietuzinkowe, oryginalne osoby, które mają dość oklepanych, sprawdzonych i typowo użytkowych prezentów. Ble!

Chcemy ciągle zaskakiwać naszych gości i stałych Klientów, dlatego ciągle poszerzamy ofertę. Na bieżąco uaktualniamy długą listę naszych zwariowanych prezentów, których na próżno szukać w innych sklepach w Polsce. Co prawda prawdopodobnie przeżyjesz jakoś kolejny dzień bez takiego produktu jak chociażby korona dla Wacusia, ale z pewnością niejeden mężczyzna chciałby otrzymać taki gadżet. Nasze prezenty i gadżety są po prostu miłym dodatkiem do szarego dnia! Za każdym razem, gdy będziesz ich używał, z pewnością na myśl przychodzić Ci będzie osoba, od której dostałeś nasz niechodzienny gadżet.

Żeby uławić nawigację po naszym dość rozległym sklepie, podzieliliśmy wszystkie gadżety i prezenty na kategorie. Dzieki nim znacznie szybciej znajdziesz prezent którego szukasz, niezależnie od okazji i osoby, która ma święto. Polecamy siebie na każdą okazję! Jesteśmy przekonani, że wywołamy sporo szczerego, radosnego uśmiechu na niejednej twarzy.

Zapraszamy do kontaktu z nami:Składanie zamówień (pon-pt 08:00-16:00)
tel: 58 554 66 33

Kontakt z biurem (pon-pt 08:00-16:00)
tel: 58 554 66 33
e-mail: [email protected]

Skype Toys4Boys


Numer konta: 10 1750 1325 0000 0000 2892 0644
Uwaga! w tytule przelewu prosimy o podanie numeru zamówienia.


Akceptuję
Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę zgodnie z Polityką Cookies! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.