Firma Kompranet Sp. J. - właściel brandu Toys4Boys.pl poszukuje obecnie osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego.

Miejsce pracy: woj. Pomorskie, Trójmiasto.

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Rozwój i opieka nad siecią dystrybucji na podległym obszarze
  • Opieka nad bieżącymi klientami oraz budowanie z nimi trwałych relacji biznesowych
  • Reprezentowanie firmy na targach branżowych
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Analizowanie rynku, konkurencji, a także potrzeb klientów

Wymagania:

  • Posiadanie 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Posiadanie ważnego prawa jazdy kat. B
  • Komunikatywność, dyspozycyjność, biegłość w nawiązywaniu kontaktów
  • Samodzielność i umiejętność organizacji czasu, samodyscyplina
  • Dobra organizacja pracy, planowania zadań i ustalania priorytetów

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę
  • Odpowiedzialną i samodzielną pracę w przyjaznym zespole
  • Atrakcyjny system wynagradzania (zależny od efektów pracy)
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, komputer.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prosimy przesłać CV na adres mailowy: biuro@toys4boys.pl być może to na Ciebie czekamy! W tytule maila prosimy wpisać:"Przedstawiciel handlowy T4B". Pozdrawiamy!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.