Obniżka! Kubek Termiczny Star Wars R2-D2 - pojemność: 470ml Powiększ

Kubek Termiczny Star Wars R2-D2

1 Opinie

8659

Nowy

  • Kubek Termiczny Star Wars R2-D2
  • Oficjalny produkt Star Wars Disney
  • Świetny design obudowy R2
  • Doskonale trzyma temperaturę
  • Pojemność: 470ml

Więcej informacji

55,20 zł

brutto

69,00 zł

Paczkomaty 24/7 24h 12,00 zł
Kurier GLS 24h 12,00 zł
Poczta Polska 48h 12,00 zł

Gwiezdne Wojny podbiły serca fanów na wielu różnych płaszczyznach. Uniwersum Star Wars jest tak ogromne, że każdy miłośnik science-fiction znajdzie tu coś dla siebie. I tak, świat Gwiezdnych Wojen to przede wszystkim historia szlachetnego Zakonu Jedi, któremu naprzeciw stają tajemniczy Sithowie. To widowiskowe pojedynki na śmierć i życie na miecze świetlne, a także poznawanie tajników Mocy. Inni fani z kolei, uwielbiają przede wszystkim statki bojowe, myśliwce, krążowniki  - zarówno po stronie Rebelii jak i Imperium, które toczą ze sobą bitwy galaktyczne. To także niezliczone rasy kosmitów, zamieszkujące najodleglejsze systemy i planety. Jest również bardzo duża liczba osób, którzy uwielbiają... droidy! A jeżeli mowa o astromechach i robotach, na pewno każdemu fanowi Star Wars przed oczami staje nieśmiertelny duet R2-D2 i C-3PO. Jak dotąd para droidów występowała we wszystkich częściach sagi. R2-D2 stał się niemal symbolem Star Wars, dzięki swoim charakterystycznym popiskiwaniom i innym dźwiękom. R2 wiele razy wykazywał się swoją odwagą i nieraz wyciągał głównych bohaterów z kłopotów.

Kubek termiczny, który chcemy Wam zaprezentować, posiada charakterystyczne zdobienia droida. W filmie są to oczywiście specjalne przyciski, napędy, sloty, migające diody no i oczywiście kamerka, przez którą widzi R2. Każdemu fanowi Star Wars zajmuje dokładnie 0.0032 sek. aby rozpoznać ten układ znaków i kolorów i powiązać go z wesołym droidem. Dzięki temu, gdziekolwiek nie będziesz, zostaniesz szybko zauważony i określony mianem fana Gwiezdnych Wojen. Kubek doskonale trzyma temperaturę i możesz przetrzymywać w nim zarówno ciepłe jak i zimne napoje. Jego pojemność to: 470ml.

Specyfikacja:

Kubek Termiczny Star Wasr z R2-D2

  • Kubek Termiczny Star Wars R2-D2
  • Oficjalny produkt Star Wars Disney
  • Świetny design obudowy R2
  • Doskonale trzyma temperaturę
  • Pojemność: 470ml

Oceń 
2019-01-18

R2-D2

R2 w postaci kubka to super pomysł, szkoda tylko, że nie jest do końca szczelny i trzeba na niego uważać

Napisz opinie! !

Napisz opinie

Kubek Termiczny Star Wars R2-D2

Kubek Termiczny Star Wars R2-D2

Akceptuję
Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę zgodnie z Polityką Cookies! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.