Poduszki Emoji - idealne do każdego wnętrza i na każdą podróż Powiększ

Poduszki Emoji

1 Opinie

Nowy

 • Poduszki Emoji
 • Pluszowe poduszki o wyglądzie ikon emoji
 • Wiele wzorów popularnych ikonek
 • Humorystyczny sposób na dekoracje każdego wnętrza
 • Świetny pomysł na prezent dla każdego
 • Wykonane z poliestru
 • Rozmiar: 30 cm x 30 cm

Więcej szczegółów

Dostepność: Szybka wysyłka

29,00 zł

brutto

Dostawa
Paczkomaty 24/7 48h 9,00 zł
Kurier GLS 24h 9,00 zł
Poczta Polska 48h 9,00 zł
Wydaj 149,00 zł lub więcej by otrzymać darmową dostawę.

Ikony emoji to młodsze siostry popularnych dużo wcześniej emotikonek, które co prawda potrafiły wyrazić to samo, jednak różnił je znacząco styl zapisu. Emoji pojawiły się po raz pierwszy w japońskich telefonach komórkowych, pod koniec lat 90. Jednak dopiero wprowadzenie ich przez firmę Apple do iPhone'ów w 2011 r., a następnie na urządzenia z systemami Android i Windows doprowadziło do ich obecnej popularności.

Zanim jednak zaczęliśmy posługiwać się rysunkowymi piktogramami („emoji”, oznacza „piktogram” i pochodzi od japońskich słów e (jap. 絵 obraz) i moji (jap. 文字 litera), każdemu dobrze znane były emot ikony. Jaka jest ich historia? Znaczka :-) użył pierwszy raz 19 września 1982 o godzinie 11:44 prof. Scott Fahlman z Carnegie Mellon University, jednak sam pomysł zapisu tych znaków pojawił się po raz pierwszy 30 marca 1881 w amerykańskim satyrycznym magazynie "Puck". Obecnie posługując się ikonami emoji, możemy nie tylko wyrazić swój nastrój za pomocą kolorowych obrazków, ale również oznaczyć określone przedmioty, miejsca, pogodę, zwierzęta czy rośliny, a baza ikon jest wciąż poszerzana. Jak sami dobrze wiecie, czasami dodanie złej ikony lub nie dodanie wcale, może całkowicie przewrócić całą dyskusję, dlatego jeżeli ich używamy, to warto o nich pamiętać.

Poduszki Emoji - dobre na każdy nastójCo powiecie na Poduszki Emoji, które pozwolą Wam zostawić innym domownikom odpowiednią wiadomość? Wystarczy pozostawić jedną z nich w określonym miejscu, aby dać do zrozumienia jaki mamy nastrój, na co możemy mieć ochotę, czy może wręcz przeciwnie, chcemy nakryć się kocem i przytulić do Poduszki Emoji.

Oto lista dostępnych poduszek Emoji:

Całus – to nasz ulubiony model poduszki, ponieważ kojarzy się  wyłącznie pozytywnie i dobrze wiedzieć, że ktoś czeka na buziaka

Duży Uśmiech – możemy zostawić komuś szeroki uśmiech, który może mieć wiele znaczeń, w zależności od sytuacji. Możemy się uśmiechać do kogoś lub delikatnie się nabijać.

Język – jak wiadomo jest to ikonka emoji z tak zwanym przekąsem i korzystamy z niej, kiedy używamy sarkazmu, taką samą wiadomość możemy pozostawić w realu

Łzy – to po prostu szery śmiech do łez, życzymy aby częściej ktoś Was tak rozbawiał.

Lover – doskonały sposób na dodatkową opcję wyrażenia swoich uczuć wobec drugiej osoby, warto przypominać sobie o swoich uczuciach

Diabełek – daj znać o tym, że zrobiłeś/aś coś naprawdę złego, lub dopiero zamierzasz to zrobić właśnie z tą drugą osobą

Poop – zabawna emotka przedstawiająca... kupę. Zastosowań jest wiele, ale chyba nie chcemy o nich pisać...

Wybierz Poduszki Emoji z których będziesz korzystać najczęściej. To doskonała dekoracja każdego wnętrza. Wyłącznie dla osób z dużym poczuciem humoru, które chcą puścić oko do innych domowników. Są doskonałe również w podróży. Każda Poduszka Emoji jest bardzo przyjemna w dotyku. Wszystkie zostały wykonane z poliestru. Ich wymiary to 30 cm x 30 cm.


Specyfikacja:

 • Poduszki Emoji
 • Pluszowe poduszki o wyglądzie ikon emoji
 • Wiele wzorów popularnych ikonek
 • Humorystyczny sposób na dekoracje każdego wnętrza
 • Świetny pomysł na prezent dla każdego
 • Wykonane z poliestru
 • Rozmiar: 30 cm x 30 cm
Oceń 
2019-01-21

:)

Mam kupe i diabełka :D Dziewczyny mi dały na osiemastke.

Napisz opinie! !

Napisz opinie