Skarbonka R2-D2 Powiększ

Skarbonka R2-D2

2622

Nowy

  • Skarbonka przypominająca naszego ulubionego robota R2-D2
  • Produkt wymaga 3 baterii typu LR44 (dołączone do zestawu)

Więcej informacji

99,00 zł

brutto
Paczkomaty 24/7 24h 12,00 zł
Kurier InPost 24h 12,00 zł
Kurier GLS 24h 12,00 zł
Poczta Polska 48h 12,00 zł

Pytanie dla wszystkich fanów sagi Gwiezdnych Wojen": który z robotów, według waszej skromnej opinii, zasługuje na miano "najbardziej godnego zaufania"? Można pomyśleć, że to C3PO, ten jednak w sytuacjach krytycznych panikował i błagał o pomoc w kilkuset znanych mu językach. Można by powiedzieć, że Darth Vader jest pół zmechanizowany, jednak jego zdecydowanie nie można zakwalifikować do kategorii "zaufanych" - co jak co, ale osobiście nie dał bym mu przypilnować swojego psa. Jeśli zaś ktoś z was wykrzyknie z zachwytem "szturmowcy!", to powinniście oddać swoją licencję Gwiezdnego Fana i za karę obejrzeć jeszcze raz wszystkie filmy (to dziwne, ale niektórzy naprawdę wierzą, że byli robotami). Odpowiedź tak naprawdę jest banalnie prosta – najbardziej zaufanym robotem w sadze był bez wątpienia R2-D2. Pomimo tego, że nie potrafił mówić i wyglądał jak zmotoryzowany kosz na śmieci XXI wieku, R2 zawsze potrafił wybawić naszych ulubionych bohaterów z wszelakich opresji. W swoim małym cyber ciele przechowywał setki różnych gadżetów, dzięki którym mógł otwierać drzwi, przechowywać cenne nagrania video a nawet włamywać się do systemów operacyjnych wroga.

Teraz i Ty możesz spać spokojnie, wiedząc że R2-D2 będzie w pobliżu! Nasz produkt nie jest co prawda uzbrojony w wyżej wspomniane urządzenia (a szkoda), jednakże wspaniale się sprawdza w roli skarbonki. Dzięki niemu możesz zacząć oszczędzać drobne na kolejny atak na Gwiazdę Śmierci, albo po prostu na zwykły wypad do Mos Eisley z kolegami. R2-D2 jest filmowym odpowiednikiem bezpieczeństwa, zaufania i stuprocentowej rzetelności. W końcu na co miałby wydać Twoje zaoszczędzone kredyty, na konwerter mocy? I kto wie, może jak się poświęcisz i wrzucisz do jego hełmu monetę dwuzłotową, to zacznie gaworzyć w swoim robo-języku pochwałę?

  • Skarbonka przypominająca naszego ulubionego robota R2-D2
  • Produkt wymaga 3 baterii typu LR44 (dołączone do zestawu)

Napisz opinie

Skarbonka R2-D2

Skarbonka R2-D2

Akceptuję
Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę zgodnie z Polityką Cookies! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.