BB-8 Sphero z opaską Force Band – edycja kolekcjonerska Powiększ

BB-8 Sphero z opaską Force Band – edycja kolekcjonerska

3 Opinie

7978

Nowy

 • BB-8 Sphero z opaską Force Band – edycja kolekcjonerska
 • Nowy BB-8 Sphero
 • Wszystkie funkcjonalności BB-8 Sphero
 • Dołączony pilot bluetooth:  Force Band
 • Możliwość sterowania BB-8 gestami
 • Nowe aplikacje i misje: trening Jedi, fechtunek lighsaberem, znajdywanie holokronów

Więcej informacji

899,00 zł

brutto
Paczkomaty 24/7 24h Darmowa
Kurier InPost 24h Darmowa
Kurier GLS 24h Darmowa
Poczta Polska 48h Darmowa

Bez wątpienia, gadżet w postaci BB-8 Sphero, zrobił sporo zamieszania pośród fanów Gwiezdnych Wojen. I nic w tym dziwnego, ponieważ każdy mógł mieć na własność swojego droida, rodem z uniwersum Star Wars. Właściwie stawał się on naszym przyjacielem, ponieważ Sphero umożliwiło rozwój BB-8, który reagował na nasze komendy w przeróżny sposób, akcentując swój charakter. 

BB-8 wraca! To za sprawą edycji kolekcjonerskiej, na której wydanie zdecydowało się Sphero. Umożliwia nam ona odkrywanie BB-8 i uniwersum Star Wars na nowo. Największą niespodzianką jest fakt, że możemy dzięki niej przejść prawdziwe szkolenie na Rycerza Jedi. W zestawie znajdziemy bowiem specjalny pilot bluetooth – Force Band, dzięki któremu możemy sterować BB-8 używając Mocy.BB-8 Sphero z opaską Force Band – edycja kolekcjonerska. Co nowego u BB-8?


Droid w edycji kolekcjonerskiej nosi widoczne ślady przygód, w których brał udział podczas podróży przez galaktykę, do samego Jakku. Głowa droida, zamontowana przy użyciu magnesów, nawet w najmniejszym stopniu nie ogranicza poruszania się w dowolnym kierunku. BB-8 Sphero porusza się po wyznaczanych w czasie rzeczywistym trasach, lub według poleceń, jak w przypadku opcji patrolowania okolicy. Tak jak w porzedniej wersji odbiera  również komendy głosowe użytkownika. Jedną z najciekawszych opcji jest również możliwość nagrywania i odtwarzania wiadomości holograficznych, i korzystanie z udostępnionych opcji rozszerzonej rzeczywistości.

BB-8 w edycji kolekcjonerskiej zachwyca jednak przede wszystkim swoją unikalną osobowością. W zależności od sytuacji jest w stanie okazać radość, strach lub zmieszanie. Potrafi zgodzić się z nami lub z dezaprobatą kręcić głową. Pamiętaj, że BB-8 to astromech który jest przede wszystkim Twoim przyjacielem i przewodnikiem po uniwersum Star Wars.

Robot potrafi połączyć się z każdym urządzeniem mobilnym za pomocą Bluetooth i posiada zasięg 30 metrów. Bateria pozwala nam na ok. 60 minut nieprzerwanej zabawy. Droid ładowany jest na stacji dokującej metodą indukcyjną. Sphero udostępnia darmową, dedykowaną aplikację do sterowania i zabawy z BB-8, która jest dostępna na App Store (iOS) i Google Play (Android).


Użyj Mocy


Jesteś silny Mocą, ale jeszcze o tym nie wiesz. Użyj Mocy posługując się nową opaską Force Band™. Steruj astromechem BB-8 i zgłębiaj tajniki Mocy jak prawdziwy padawan, aby zostać Rycerzem Jedi. BB-8 w edycji kolekcjonerskiej z opaską Force Band™ tworzy niepowtarzalny zestaw, dzięki któremu możesz rozpocząć swój trening Jedi już dzisiaj! Bądź gotów na zupełnie nowe tryby zabawy i wyzwania.


Tryb „Sterowanie BB-8”

Steruj BB-8 gestami, używając opaski Force Band.

Tryb „Trening Mocy”

Podążaj za uwagami BB-8, aby zgłębiać tajemnice Mocy.

Tryb „Trening Technik Walki”

Ćwicz fechtunek mieczem świetlnym lub posługiwanie się blasterem.*

Tryb „Przebudzenie Mocy”

Szukaj i odkrywaj holokrony znajdujące się w Twojej okolicy i kolekcjonuj je w aplikacji.

Tryb „Sterowanie robotami”

Korzystając z Force Band możesz sterować innymi robotami Sphero, korzystającymi z Bluetooth SMART.

* Zestaw nie zawiera miecza świetlnego ani blastera.

 Aplikacja BB-8 SE  Holokron Millennium Falcone  Aplikacja mobilna BB-8 Sphero Special EditionBB-8 Sphero z opaską Force Band – edycja kolekcjonerska: Moc jest w Tobie


Świetnie wykonana opaska Force Band, pozwoli Ci sterować droidem BB-8, używając odpowiednich gestów (Force Push, Force Pull). To jednak nie wszystko. Dzięki niej rozpoczniesz swoje szkolenie Jedi i zaczniesz rozwijać swoje skille związane z Mocą w trybie treningowym. Opaska Force Band może być również używana bez BB-8. Aktywując odpowiedni tryb, możesz rozpocząć naukę fechtunku lighsaberem lub wyruszyć w podróż po okolicy, w celu zbierania cyfrowych holokronów. Jesteś gotowy na to, aby przejść wszystkie próby Jedi i wyruszyć w podróż po Galaktce?

Opaska Force Band posiada podświetlenie LED, i świeci się w różnych kolorach, w zależności od opcji. Wyposażono ją również w wibracje, które pomogą w lokalizacji zaginionych holokronów. No i najważniejsze (zwłaszcza podczas treningu z mieczem świetlnym) – opaska wydaje realistyczne efekty dźwiękowe podczas zabawy.

Sprawdź w akcji:
Specyfikacja:

 • BB-8 Sphero z opaską Force Band – edycja kolekcjonerska
 • Nowy BB-8 Sphero z odmienionym designem
 • Wszystkie funkcjonalności BB-8 Sphero wzbogacone o nowe możliwości
 • Dołączony pilot bluetooth:  Force Band
 • Możliwość sterowania BB-8 gestami
 • Nowe aplikacje i misje: trening Jedi, fechtunek lighsaberem, znajdywanie holokronówW zestawie:

 • BB-8 Sphero Special Edition
 • Stacja dokująca
 • Opaska Force Band
 • Kolekcjonerskie opakowanie
 • 2 x kabel microUSB
 • Instrukcja Obsługi


SPRAWDŹ CAŁĄ RODZINĘ DROIDÓW STAR WARS OD SPHERO:

Spradź całą rodzinę droidów Sphero

toys4boys.pl Reviews with ekomi-pl.com
Oceń 
2017-05-09

Maniak SW

Wersja z Force Band o wiele fajniejsza.

Oceń 
2017-04-18

Force

Te sterowanie Mocą jest najfajniejsze! BB-8 wciąga bardziej niż niejedna gra komputerowa.

Oceń 
2017-04-10

BB-8

Polecam każdemu fanowi SW. To nieskończone źródło udanej zabawy. BB-8 ma wielkie możliwości

Napisz opinie! !

Napisz opinie

Akceptuję
Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę zgodnie z Polityką Cookies! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.