Koszty dostawy

NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA I ODPOWIEDZI
- czyli to co najbardziej interesuje kupujących-

Ile wynosi koszt dostawy?

Zamówienia o wartości 100 zł lub większej- dostawa pocztą lub kurierem gratis.
Dla zamówień o mniejszej wartości koszt dostawy wynosi (niezależnie od liczby zamawianych produktów):

 • Poczta Polska (priorytet, kurier 48h) - 12
 • Kurier GLS - 12zł
 • - 12
 • - 0zł (możliwy wyłącznie w Pruszczu Gdańskim, ul. Jana z Kolna 1/S6)
 • UWAGA! Powyższe ceny dotyczą zamówień opłaconych z góry przez kupującego. W przypadku płatności gotówką przy odbiorze do kosztów dostawy należy doliczyć 7zł.Jak szybko dostanę paczkę?

 • Jeżeli Państwa zamówienie wyślemy korzystając z usług Poczty Polskiej paczka zwykle dociera do adresata w terminie do 2 dni roboczych od momentu wysyłki.
  Często zdarza się, że paczka dociera na drugi dzień, szczególnie do dużych miast, jednak czasami zdarzają się opóźnienia, szczególnie w okresie świąt Bożego Narodzenia.

 • Jeżeli zamówienie wyślemy firmą kurierską to paczka dociera zwykle na drugi dzień roboczy od momentu wysyłki.
  Niestety nasza firma nie może uzyskać informacji o której godzinie kurier ją dostarczy. Na paczce zawsze podajemy numer telefonu osoby składającej zamówienie, więc kurier może zadzwonić, ale to także nie jest regułą. Prosimy pamiętać, że kurierzy to osoby bardzo zapracowane i nie traktują Państwa zamówienia wyjątkowo (choć bardzo byśmy chcieli, żeby tak było). Sugerujemy o ile to możliwe podanie adresu do pracy (wraz z nazwą firmy) oraz wszelkich wskazówek, które ułatwią kurierowi zlokalizowanie odbiorcy.Czy paczka będzie u mnie jutro?


Jeżeli dokonają Państwo zakupu w dzień roboczy do godziny 14:00 i wybiorą dostawę firmą kurierską to tak (zakładając, że kolejny dzień jest dniem roboczym, a wybrane produkty są w magazynie - mają 'zielony ptaszek'). Przesyłka kurierska jest nieznacznie droższa od przesyłki pocztowej a w zamian mamy pewność jej otrzymania na drugi dzień roboczy.


Jak mogę zapłacić za zamówienie?

 • Za zamówienie można zapłacić korzystając z karty kredytowej (Visa/Mastercard) lub szybkiego przelewu (jak np. mTransfer, multiTransfer, itp.). Te sposoby płatności realizuje dla nas w pełni sprawdzony i bezpieczny serwis PayU (dawne platnosci.pl). Nasza firma nie otrzymuje żadnych danych na temat Państwa karty kredytowej ani rachunku bankowego, a jedynie potwierdzenie lub odrzucenie transakcji.
 • Można także dokonać przelewu od razu na nasz rachunek bankowy - płatność zwykle otrzymujemy na drugi dzień od złożenia zamówienia. UWAGA! Przelewy dokonane w urzędach pocztowych docierają do nas dopiero po 1-2 dniach, jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta
 • Inną, zapewne najprostszą formą jest zapłata listonoszowi lub kurierowi w momencie otrzymania paczki (wysyłka 'za pobraniem'). Taki wariant jednak kosztuje 7zł więcej niż przesyłka opłacona 'z góry' 

  Uwaga: dla zamówień od 100 zł nie ponoszą Państwo żadnych opłat związanych z wysyłką.Skąd będę wiedzieć, że zamówienie zostało wysłane?

Po wysłaniu paczek około godziny 16:00 do każdego kupującego wysyłany jest email i sms z informacją o dokonanej wysyłce wraz z numerem paczki. Numer paczki może być przydatny, jeżeli listonosz/kurier nie pozostawią awizo i zechcą Państwo odebrać paczkę osobiście w urzędzie pocztowym lub firmie kurierskiej. Prosimy upewnić się, że email od nas nie zostanie przechwycony przez filtr antyspamowy dodając toys4boys.pl do listy bezpiecznych nadawców. 


Inne pytania?

Prosimy o kontakt z naszymi konsultantami - żadnego pytania nie pozostawimy bez odpowiedzi.


Akceptuję
Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę zgodnie z Polityką Cookies! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.