22 stycznia królują wszyscy Dziadkowie. Babcia świętowała dzień wcześniej, więc teraz ich kolej. Co mu podarować z tej okazji? Poniżej przedstawiamy pomysły na świetny prezent, który nie tylko będzie funkcjonalny, ale też pokaże, jaki duże znaczenie Dziadek ma w życiu wnuka lub wnuczki.

Jaki prezent na Dzień Dziadka wybrać?

Drapaczka Teleskopowa – wiadomo, że starość to radość, ale sprawność nie zawsze taka, jak kiedyś. Problem, gdy coś zaswędzi na plecach, a nie ma pomocnej dłoni w pobliżu. Tutaj z pomocą przychodzi Teleskopowa Drapaczka, która rozciąga się do 70 cm i zawsze jest pod ręką. Dziadek będzie zachwycony, a i Babcię trochę wyręczy.

Karty Piatnik – Dziadek uwielbia grywać w karty i nie ma sobie mocnych? To będzie dla niego super prezent na Dzień Dziadka! Pudełko zawiera dwie talie kart idealnych do brydża, pokera czy remika.

Ogrzewane rękawiczki – koniec ze zmarzniętymi dłońmi u Dziadka! Podaruj mu te ogrzewane rękawice, które naładowane grzeją aż do 6 godzin. Wyróżniają się także dzięki włóknom węglowym. Zapewniają one niezwykłą odporność i solidność, ale posiadają również właściwości lecznicze, dzięki emisji fal podczerwonych. To idealny prezent na Dzień Dziadka!

Sztabka Złota z dedykacją – to prezent idealnie imitujący prawdziwą sztabkę złota. Co prawda nie został z niego wykonany, ale również ma wielką wartość, bo sentymentalną. Na sztabce widnieje napis ,,Dziadku jesteś osobą najwyższej próby”. To świetny sposób na pokazanie, jak wiele wartą osobą jest Dziadek, który patrząc później na sztabkę będzie myślał o wnuczku albo wnuczce, od której ją otrzymał.

Pomysły na prezent na Dzień Dziadka

Dźwiękowy lokalizator kluczy – nie ma osoby, która by chociaż raz nie posiadała gdzieś swoich kluczy! No nie ma opcji! Dziadkowi na pewno też zdarza się położyć je gdzieś, gdzie nie ma szans ich znaleźć. Możesz zapobiec takim sytuacją dając mu Dźwiękowy Lokalizator kluczy jako prezent na Dzień Dziadka. Jest bardzo prosty w użyciu: przyczepia się go do kluczy. Później wystarczy gwizdnąć, aby brelok zaczął wydawać głośne i donośne pikanie, dzięki któremu bez wątpienia uda się odnaleźć zgubę. Idealny na Dzień Dziadka!

Masażer Shiatsu z funkcją podgrzewania to innowacyjny przyrząd do masażu spiętych mięśni karku i szyi, który będzie wybawianiem dla Dziadka, który zmaga się z bólem. Przyrząd można również przyłożyć do innych części ciała niż kark i szyja. Świetnie sprawdzi się również w masażu mięśni nóg. Ten masażer to idealny prezent dla Dziadka!

Diamentowa karafka do alkoholu – Dziadek lubi czasem napić się likieru albo dobrej whisky? Ta karafka jest dla niego! Kształtem przypomina ogromny diament, który został ustawiony na eleganckiej metalowej podstawce w kolorze różowej miedzi. Można do niej wlać ulubiony alkohol i nalewać bądź upajać się jej stylowym wyglądem.

Prezent na Dzień Babci i Dziadka