Sezon komunijny to gorący czas zarówno dla dzieci, które przygotowują się do przyjęcia sakramentu, rodziców, jak i gości zachodzących w głowę, jaki prezent komunijny podarować. A oczekiwania są coraz wyższe z każdym rokiem. Kiedyś dzieci skakały z radości, kiedy otrzymały zegarek, aparat fotograficzny na kliszę czy rower. Dzisiaj prezenty kwotami nierzadko dorównują albo nawet przekraczają prezenty ślubne! Chrzestni prześcigają się w coraz droższych prezentach: laptopach, smartfonach, konsolach do gier czy quadach. Ale czy o to chodzi w przyjmowaniu sakramentu Komunii Świętej? Czy istotne jest, aby prezent na komunię dla dziewczynki czy prezent na komunię dla chłopca kosztował kilkaset złotych? Po co dziecku kolejny smartfon i laptop?


Voucher na prezent na komunię

Na szczęście do Polski pomału wchodzi nowy trend prezentowy polegający na podarowaniu prezentu – przygody w formie vouchera. To świetna alternatywa dla materialnych upominków i genialny pomysł na prezent komunijny. Spróbowanie nowych form aktywności fizycznych, jak jazda konno, nurkowanie czy odwiedzenie nowego parku rozrywki na pewno zapadną dziecku w pamięć bardziej niż otrzymany tablet.

Prezent na komunię to może być voucher na konkretną atrakcję, gdzie należy się umówić i stawić w danym miejscu. Dostępne są także pakiety atrakcji: Pakiet atrakcji Aktywnie lub Pakiet atrakcji Przygoda. Pakiet zawiera od kilkunastu nawet do kilkudziesięciu atrakcji do wyboru. Dając dziecku w prezencie na komunię Pakiet atrakcji – pozwalasz mu samemu wybrać przygodę, w której chce uczestniczyć bez obaw, że wybrane ,,przeżycie” go nie zainteresuje. Wybór atrakcji jest tak duży, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Poniżej przedstawiamy kilka atrakcji znajdujących się w Pakiecie atrakcji Przygoda, które będą świetnym pomysłem na prezent na komunię.

Wizyta w Escape Room jako prezent na komunię

Czym jest escape room? To tajemniczy pokój, do którego wchodzi grupa zaprzyjaźnionych osób. Aby wydostać się z pokoju, należy wspólnymi siłami rozwiązać zagadkę. Cała sytuacja nadzorowana jest przez mistrza gry, który daje wskazówki. To świetna rozrywka dla całej rodziny i pomysł na wspólne spędzenie czasu.

Lekcja gry w golfa na prezent na komunię dla chłopca

Voucher na lekcję gry w golfa to propozycja prezentu na komunię dla chłopca, który chętnie lubi poznawać nowe formy aktywności i wykazuje się niezwykłą inteligencją i dojrzałością. Na pewno będzie zachwycony móc spróbować jednego z najbardziej prestiżowych sportów na świecie.

Kurs wspinaczki dla dzieci – idealny voucher na prezent na komunię

Każdy wiek jest dobry, aby zarazić dzieci miłością do aktywności fizycznej i sportu. Istotne jest to szczególnie teraz, kiedy młodzież coraz więcej czasu spędza przed ekranem komputera i smartfona. Kurs wspinaczki dla dzieci to świetny pomysł na prezent na komunię.

Jazda gokartem lub jazda quadem – najlepszy prezent dla chłopca na komunię

Taki oryginalny prezent na komunię spodoba się w szczególności chłopcom, którzy lubią rywalizację i jazdę różnymi pojazdami. Voucher na jazdę gokartem (oczywiście pod opieką dorosłych) będzie świetnym pretekstem do oderwania się od obowiązków szkolnych i spróbowania czegoś nowego. Jesteśmy przekonani, że to będzie trafiony prezent na komunię dla chłopca.

Lot w tunelu aerodynamicznym – nietypowy prezent na komunię od chrzestnej

Loty w tunelu aerodynamicznym to dość nowa rozrywka na polskim rynku. Czym jest lot w takim tuelu? Możemy porównać go do spadania ze spadochronem tylko, że w zamkniętych warunkach. Tunel aerodynamiczny pozwala poczuć, jak to jest móc latać. Całemu procesowi towarzyszy oczywiście instruktor, więc to doświadczenie jest bezpieczne na dziecka. Taki nietypowy prezent na komunię od chrzestnej na pewni będzie niezapomnianym przeżyciem.

Jeśli nie interesuje Cię voucher jako prezent na komunię, wybierz inny prezent z naszego katalogu Prezent na Komunię.