MASECZKI na twarz Z NADRUKIEM MOGĄ BYĆ super!

Od kilkunastu dni noszenie maseczek zakrywających nos i usta to obowiązek w naszym kraju. Dla bezpieczeństwa i zdrowia swojego i innych, warto je nosić za każdym razem, kiedy wychodzimy na zewnątrz. Myślisz, że maseczka ochronna zawsze musi wyglądać tak samo, jak ta, którą ubierają medycy? Nic bardziej mylnego! W Toys4Boys mamy ogromny wybór maseczek na twarz, które wyróżniają się z tłumu. Występują w wielu kolorach i oryginalnych wzorach, które możecie dopasować do własnych zainteresowań, ubioru czy poczucia estetyki. To również komunikat dla innych - bo pomimo, że macie zakrytą większą część twarzy, to nadal możecie wyrazić swój styl!

MASECZKI ochronne, który wyrażą Twój styl!

Kochasz jazdę na rowerze? Super! Wybierz maseczkę bawełnianą na twarz z motywem roweru. Jesteś fanką róż, tulipanów i innych kwiatów? Chciałabyś dodać swojej stylizacji trochę wiosny? Żaden problem! W Toys4Boys mamy kilka modeli z najpiękniejszymi kwiatami. To jednak nie wszystko! Mamy też maseczki dla fanów kosmosu, luzaków, ze śladem czerwonej szminki czy nawet z kolorowymi lodami na patyku jako maseczka dla dziecka na twarz. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas oryginalną maseczkę, która wyrazi Twój styl!

DLACZEGO noszenie MASECZKI OCHRONNEJ jest WAŻNE?

Zakrywanie twarzy maseczką ochronną w czasie epidemii to temat wywołujący spore kontrowersje. Światowa Organizacja Zdrowia nie jest do końca konsekwentna w swoich zaleceniach dotyczących masek - my jednak mamy jasne stanowisko - maseczki ochronne trzeba nosić dla bezpieczeństwa własnego i innych. Zarazki po kichnięciu potrafią roznosić się nawet na kilka metrów, po czym zostają na jakiś czas w powietrzu, którym może oddychać ktoś inny! Maseczka na twarz jest w stanie zahamować rozprzestrzenianie się bakterii, może nie całkowicie, ale znacząco. Tym sposobem chronimy innych, a inni chronią nas. Bo przecież wszystkim nam zależy, aby ta straszna sytuacja skończyła się jak najszybciej, prawda?

Co to jest MASECZKA SUBLIMACYJNA?

Kiedy maseczka jest sublimacyjna - co to oznacza? Oznacza to, ze jej nadruk zewnętrzny został wykonany specjalnymi tuszami na papierze do sublimacji, a następnie za pomocą pras do sublimacji o wysokiej temperaturze przeniesiony został na maseczkę, która jest wykonana z poliestru lub posiada powłokę poliestrową. I tak oto powstają maseczki z różnorodnymi nadrukami, które możesz dopasować do swojej stylizacji, wyrazić nimi swój aktualny nastrój lub pokazać, co jest Twoim hobby. Każdemu przyda się trochę kolorów i uśmiechu w tym trudnym dla nas czasie. Maska na usta z własnym nadrukiem - to jest to!

MASECZKA NA TWARZ Z NADRUKIEM zawsze poprawi humor!

Jak sprawić, aby czas epidemii nie był smutny i ponury? Ubrać zabawną maseczkę na twarz z nadrukiem! Twoja twarz wcale nie musi zostać zakryta czarną lub białą smutną maseczką! Maseczka ochronna z własnym nadrukiem? Dlaczego nie! Wyróżnij się i spraw, aby na twarzach innych pojawił się uśmiech, gdy zobaczą Twoją maseczkę ochronną.