Kto obecnie nie kojarzy puszystej kotki Pusheen? Strzelamy, że mogą to być m.in. pasztuni, mnisi tybetańscy i cała reszta osób bez dostępu do Internetu i bez chęci podłączania go. Podejrzewamy jednak, że Pusheen The Cat mógł zawędrować w każdy zakamarek świata, np. za sprawą przesłanej emotikony lub udostępnionego śmiesznego komiksu. Przygody wesołej kotki są bardzo humorystyczne, a charakterystyczna kreska jest rozpoznawalna na całym świecie. Postać stworzono w 2010 roku i od tego czasu, twórcy publikują komiksy z Pusheen regularnie. Do tego czasu powstało bardzo wiele gadżetów z motywem pulchnej, puszystej kotki. Chcielibyśmy zaprezentować Wam najciekawsze z nich, wykonane z miękkiego, przyjemnego pluszu.

Pusheen maskotka – poprawi humor każdemu!

Producenci licencjonowanych gadżetów z motywem Pusheen wypuścili całą serię ciekawie wykonanych maskotek Pusheen. Właściwie każda z nich nawiązuję do jednej ciekawej cechy kotki – obżarstwa. Wszystkie maskotki wyglądają bardzo podobnie, ponieważ Pusheen wygląda tak samo. Co wobec tego się zmienia? To, co pysznego kotka trzyma akurat w łapkach:


Pusheen z pizzą – maskotka doskonale nawiązuje do ulubionego przysmaku Pusheena. To świetne odwołanie do wielu komiksów w których kotka wcina kawałki pizzy. Maskotka jest pluszowa i bardzo przyjemna w dotyku. Maskotka może stanowić doskonały element dekoracji każdego pokoju.

Pusheen z pączkiem – donuty to również bardzo częsty pokarm kotki. Szczególnie z owocowym, różowym lukrem. Maskotka to uradowana kotka Pusheen trzymająca okrągłego pączka. Gadżet jest doskonale wykonany, z dbałością o każdy detal.

Pusheen z ciastkiem – możesz również przytulać się do ciepłej i miękkiej maskotki Pusheena, który trzyma w łapkach ciasteczko. Tutaj kotce zabrakło już silnej woli, ponieważ ciastko jest nadgryzione, a Pusheen wesoło je mieli w buzi.

Akcesoria do szkoły – Pusheen piórnik, plecak i nauszniki

Mimo, że produkty wypuszczone pod marką Pusheen skierowane są głównie dla dorosłych, bo oni są głównym odbiorcą, to bardzo wiele dzieci również zostało sympatykami tej puszystej kotki. W naszej ofercie znajdziecie wiele ciekawych akcesoriów i gadżetów dla dzieci z motywem Pusheen. Są to między innymi:

Pusheen piórnik – to trójwymiarowa kotka Pusheen w formie piórnika-tuby. Wyposażono go w zamek błyskawiczny otwierający i zamykający jedną komorę. Materiał z jakiego został wykonany to miękki i przyjemny plusz. Kotka ma wystające uszka i łapki, a także ogonek.

Pluszowy plecak Pusheen – to pluszowy, trójwymiarowy model wesołej kotki. Został wyposażony w jedną wielką komorę zamykaną na zamek błyskawiczny. Ma regulowane ramiona i uchwyt do przenoszenia. Kotka ma wystające łapki i wąsy.

Pusheen nauszniki pluszowe – zimą droga do szkoły może być dosyć mroźna. Dlatego warto zaopatrzyć dziecko w wesołe nauszniki z pluszu z motywem Pusheen. Są bardzo ciepłe i przyjemne w dotyku.