Echo bot - wkręć każego na różne sposoby Powiększ

Echo bot

4 Opinie
Toys4Boys

1441

Nowy

 • Bot stworzony do wkręcania Twoich znajomych!
 • Produkt nadaje się dla użytkowników powyżej 8 roku życia
 • Nagrywane wiadomości nie mogą być dłuższe niż 15 sekund
 • Działa zarówno w dzień jak i w nocy
 • Wykrywa ruch z odległości max. 3m
 • Wymiary: około 5.5cm x 18.5cm x 5cm

Więcej informacji

79,00 zł

brutto
Paczkomaty 24/7 24h 12,00 zł
Kurier InPost 24h 12,00 zł
Kurier GLS 24h 12,00 zł
Poczta Polska 48h 12,00 zł

Ostatnie sztuki
Pośpiesz się ze złożeniem zamówienia
Posłuchaj audycji radiowej o produkcie:
Polskie Radio Euro, 22 czerwiec 2010
Echo bot
Oto Echo bot, jednooki kosmita, który chętnie powie Ci, co myśli. A co chodzi mu po głowie? No właśnie, to będziesz wiedział tylko Ty, a przygodni przechodnie dowiedzą się o tym bezpośrednio z jego ust. Ten dziwaczny ufoludek jest bowiem urządzeniem odgrywającym dowolną wiadomość dźwiękową- może obrażać lub prawić komplementy, a aktywowany jest za pomocą sensora ruchu. Genialne! 

Po prostu nagraj wiadomość (nie dłuższą niż 15 sekund), mówiąc do mikrofonu znajdującego się z tyłu urządzenia, ustaw naszego dziwaka w dowolnym miejscu i poczekaj. Kiedy tylko w pobliżu pojawi się niczego nie spodziewająca się ofiara, Echo bot powita ją, odgrywając Twoją wiadomość: 'Hej, odejdź od mojego biurka, frajerze!'.

Echo bot

Możesz rzecz jasna wykorzystywać nasze urządzenie, by irytować kolegów w biurze, ale Echo Bot umożliwia Ci także przekazywanie czułych słówek ukochanej osobie ('Podobasz się facetowi przy oknie'), bezkarne obrażanie ludzi ('Twoja twarz przypomina wiadro starych krabów'), śpiewanie piosenek albo po prostu przekazywanie codziennych wiadomości. 

Za pomocą mikrofonu wbudowanego w nasze urządzenie możesz nagrywać także dźwięki z komputera lub telewizora - po prostu zbliż go do ekranu, a po chwili będzie straszył domowników kultowym 'You talkin' to me?'. Możliwości są praktycznie nieskończone. Osobiście doprowadziliśmy naszego szefa na skraj załamania nerwowego chowając Echo Bota w toalecie. Biedak prawie dostał zawału serca, gdy siedząc na muszli usłyszał motyw przewodni ze 'Szczęk'. 

Echo Bot może być dowolnie wyginany, jego nogi zostały zaś wyposażone w przyssawki, co umożliwia schowanie go w absolutnie dowolnym miejscu. 'Ofiara' zaś nigdy nie domyśli się, skąd dochodzi słyszany przez nią dźwięk. Rezultat gwarantowany.


Echo bot to doprawdy jeden z najbardziej zabawnych gadżetów, jakie kiedykolwiek widzieliśmy. Nie sposób przestać się nim bawić. Uroczy kosmita może towarzyszyć nam w domu, szkole, pracy... niezależnie od miejsca, zabawa gwarantowana! 

 • Echo bot
 • Produkt nadaje się dla użytkowników powyżej 8 roku życia
 • Nagrywane wiadomości nie mogą być dłuższe niż 15 sekund
 • Działa zarówno w dzień jak i w nocy
 • Wykrywa ruch z odległości max. 3m
 • Wymaga 2 baterii AAA - nie wchodzą w skład zestawu
 • Wymiary: około 5.5cm x 18.5cm x 5cm

Echo botEcho bot

Oceń 
2022-12-13

Echo bot tylko w tym sklepie

Śmieszne "coś" dzieciaki mają zabawę. Polecam

Oceń 
2022-01-10

Echo bot fajne i modne

Jakościowo wykonany dobrze, trochę zbyt krótki czas nagrywania 2-3 słowa.

Oceń 
2017-05-09

Echo

No super ten echobot :D

Oceń 
2017-04-11

Bot

Fajna zabawa z wkręcaniem ludzi :D

Napisz opinie! !

Napisz opinie

Akceptuję
Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę zgodnie z Polityką Cookies! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.