Gizmobowl - miska niesypka dla Twojego malucha Powiększ

Gizmobowl - miska niesypka

1 Opinie
Toys4Boys

3081

Nowy

  • Miska Niesypka dla najmłodszych
  • Miskę można obracać w każdą stronę - zawartość nigdy nie wypadnie!
  • Ogranicza zmarnowanie się jedzenia spowodowane dziecięcą zabawą
  • Produkt promuje samodzielne odżywianie się dziecka

Więcej informacji

19,00 zł

brutto
Paczkomaty 24/7 24h 12,00 zł
Kurier InPost 24h 12,00 zł
Kurier GLS 24h 12,00 zł
Poczta Polska 48h 12,00 zł

Obejrzyj w akcji:

Pierwsze lata życia naszych pociech są bez wątpienia doświadczeniem, którego żaden rodzic nie może zapomnieć. Nauka pierwszych słów, niewinny i najbardziej szczery śmiech świata i zadziwiająca dawka cierpliwości. Zgodnie z pewnym anonimowym przysłowiem "kocha się nie z jakiegoś powodu, lecz mimo wszystko". Dlatego też kochamy nasze pociechy...pomimo budzenia w środku nocy, ciągnięcia za brodę i, nade wszystko, pomimo bałaganu. Każdy doświadczony rodzic może powiedzieć, że dziecko w kuchni bez wątpienia zwiastuje usmarowanie wszystkich mebli zawartością talerzyka. Oczywiście, nie możemy obarczyć winą naszych pociech: nie mają one wszak koordynacji ręcznej na miarę dorosłego człowieka. Wszystko zatem, co wpadnie w ich malutkie łapki niemal na pewno zostanie obrócone, przewrócone, wywrócone i, zależnie od zawartości talerzyka, może doprowadzić do małej katastrofy biologicznej w kuchni i kilku godzin sprzątania.


Nasz najnowszy gadżet ulży trochę rodzicom w ich codziennej batalii o czystość, dostarczając jednocześnie nie lada frajdy dla dziecięcych użytkowników. Nasza Gizmo Miska zapewne została zaprojektowana przez najwyższej klasy inżynierów, którzy mają własne dzieci. Projekt wzorowany jest na konstrukcji żyroskopowej która, dzięki czemu miska wraz z zawartością zawsze zachowuje naturalną pozycję, wierzchem do góry. Dziecko może chwytać za produkt, przesuwać go i nawet z nim chodzić, wnętrze pozostanie nietknięte i w równowadze. Zadziwiające, że nawet zwykła miska może przeobrazić się w zabawny gadżet. Jesteśmy naprawdę dobrzy.  • Gizmobowl - Miska Niesypka dla najmłodszych.
  • Miskę można obracać w każdą stronę - zawartość nigdy nie wypadnie!
  • Ogranicza zmarnowanie się jedzenia spowodowane dziecięcą zabawą.
  • Produkt promuje samodzielne odżywianie się dziecka.
  • Można myć w zmywarce
Gizmobowl - miska niesypkatoys4boys.pl Reviews with ekomi-pl.com
Oceń 
2017-08-04

Gizmobowl

Miska bardzo fajnie spełnia swoją rolę!

Napisz opinie! !

Napisz opinie

Akceptuję
Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę zgodnie z Polityką Cookies! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.