Łowca Duchów - 2 pistolety Powiększ

Łowca Duchów

2 Opinie

Nowy

  • Łowca duchów - zestaw z 2 lub 1 pistoletem
  • W skład zestawu wchodzi: Czaszka - projektor duchów, 1 lub 2 pistolety
  • Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 6 roku życia

Więcej informacji

  • Zestaw z 2 pistoletami

199,00 zł

brutto
Paczkomaty 24/7 24h Darmowa
Kurier GLS 24h Darmowa
Poczta Polska 48h Darmowa

Obejrzyj w akcji: 


Łowca duchów to znakomita interaktywna gra dla Twojego dziecka! To przed wszystkim innowacyjna i fantastyczna rozgrywka: mrożąca krew w żyłach zabawa dla śmiałków, którzy nie boją się duchów, lubią poczuć adrenalinę i odrobinę strachu. Gra świetnie sprawdza się przy oswajaniu maluchów z ciemnością, ale uczy również zręczności i sprytu.

Celem gry jest możliwie jak najszybsze upolowanie jak największej ilości duchów, korzystając z dołączonych, specjalnych pistoletów laserowych. Ilość duchów do poskromienia rejestrowana jest przez specjalny licznik w pistolecie. Pistolety posiadają zasięg do 2,5 metra, w związku z czym nie polecamy zabawy w dużych pomieszczeniach, lepiej wybrać do tego celu zwykły pokój.

W trakcie zabawy pistolety emitują różne efekty dźwiękowe. Każdy pistolet został wyposażony w 6 naboi. Po wykonaniu 6 strzałów, musimy wobec tego nacisnąć przycisk "Przeładuj", aby zyskać kolejne 6 strzałów.

Łowca – czaszka która się obraca, wyświetla jednocześnie duchy na ścianach i suficie. Każdy gracz ma 90 sekund na upolowanie jak największej ilości duchów. W zestawie znajdują się dwa pistolety laserowe, co umożliwia grę z przyjaciółmi. Gra emituje jasne duchy na ciemnych ścianach, a do tego wydaje niesamowite, przerażające efekty dźwiękowe.

 Uruchomienie gry:

W grze mamy opcję wyboru trudności – musimy jedynie wcisnąć właściwy palec na stopie Czaszki z numerem: I, II lub III, które odpowiadają poziomi trudności gry.

W celu rozpoczęcia rozgrywki, każdy gracz naciska spust swojego pistoletu jeden raz. Powinna zaświecić się czerwona lampka LED i zacząć migać.

Po naciśnięciu na palec, prawe oko Czaszki zacznie migać i wyświetlać duchy. Każdy z graczy musi wycelować w oko Czaszki i nacisnąć spust, w celu kalibracji swojego pistoletu. Każdy pistolet wyda z siebie dźwięk do rozpoczęcia zabawy.

  • Łowca duchów
  • W skład zestawu wchodzi: Czaszka - projektor duchów, 2 lub 1 pistolet w zależności od wariantu
  • Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 6 roku życia i dorosłych
  • Pistolet: 3 x baterie AAA - niedołączone
  • Czaszka: 4 x baterie AA - niedołączone

Łowca Duchów
Oceń 
2019-04-08

Duszki

Genialna gierka dla dzieci.

Oceń 
2019-01-18

Łap go!

Duszki dobrze wyświetlają się w ceimnym pomieszczeniu a pistolety są dość precyzyjne. Zabawka ok, dzieci ją lubią.

Napisz opinie! !

Napisz opinie

Łowca Duchów

Łowca Duchów