Model 3D Metal Works - liczą się detale Powiększ

Metalowe Puzzle 3D

7 Opinie

Nowy

 • Puzzle 3D ze stali
 • Nie wymagają kleju i narzędzi
 • Pocięte za pomocą lasera
 • 4 modele do wyboru
 • Po złożeniu model 3D jest ciekawą ozdobą
 • Wysoka dbałość o detale

Więcej informacji

29,00 zł

brutto
Paczkomaty 24/7 24h 12,00 zł
Kurier GLS 24h 12,00 zł
Poczta Polska 48h 12,00 zł

Metal Works to niewiarygodnie precyzyjne, wypełnione detalami puzzle 3D, przeznaczone to samodzielnego złożenia z płytki z częściami, przygotowanymi przez cięcie lasera.

Największą zaletą modeli Metal Works, jest fakt że możesz złożyć je w całości bez użycia kleju i skomplikowanych narzędzi modelarskich. Zastosowano tu metodę małych szczelin i wypustek dopasowanych do nich idealnie, co do milimetra. Dzięki temu do złożenia metalowych puzzli 3D wystarczą Ci wyłącznie własne dłonie. Wystarczy że wybierzesz właściwy element i dopasujesz go do kolejnego, korzystając ze szczegółowej instrukcji. W zależności od złożoności i stopnia zaawansowania, model Metal Works składa się od około 30 minut do kilku godzin.

Puzzle 3D Metal Works modele:

La Tour Eiffel

Położona w Paryżu, wieża Eiffla stała się globalną ikoną Francji i jednym z najbardziej rozpoznawalnych obiektów na Ziemi. Została nazwana imieniem swojego projektanta, Gustava Eiffela, wieża została zbudowana jako łuk wejściowy do Wystawy Światowej w 1889r. i mierzy 1,063 stóp wysokości (324 metry). Była najwyższą konstrukcją zbudowaną przez człowieka, do wybudowania Chrysler Building w 1930 roku.

Model wymaga złożenia według dołączonej instrukcji. Początkowo metalowe puzzle 3D są 4  calowym kwadratem z wyciętymi, poszczególnymi częściami. Po złożeniu otrzymujemy figurkę 3D prawdziwej wieży Eiffela, z wieloma detalami. Model 3D jest dokładną kopią prawdziwej wieży w skali 1:3200. Rozmiar po złożeniu: 11.5 x 4 x 4 cm.


Empire State Building

Empire State Building jest najwyższą konstrukcją w Nowym Jorku. Ten 102 letni budynek, wznosi sie na ponad 381 metrów nad miastem na zbiegu ulic Fifth Avenue i West 34 th Street. Nazwa pochodzi z potocznej nazwy Nowego Jorku – Empire State.

Model wymaga własnoręcznego złożenia, stosując się do załączonej instrukcji. Przed Tobą sporo świetnej zabawy: początkowo musisz wyciąć z płytki poszczególne elementy, które razem tworzą miniaturowy model Empire State Building w skali 1:4200. Rozmiar po złożeniu: 9 x 3.5cm.

Tower Bridge

Wiszący most londyński, wykonany w stylu art deco, rozciąga się nad Zatoką San Francisco i jest jednym z symboli całego miasta. Budowa mostu Golden Gate została rozpoczęta w 1933 roku i zakończona w 1937. Zdecydowano się na budowę mostu, aby odciążyć ruch promowy, który kursował wówczas między wybrzeżami.

Puzzle 3D przeznaczone są do własnoręcznego złożenia. Użytkownik uzyskuje z przygotowanej płytki poszczególne części, które składa bez użycia kleju i specjalistycznych narzędzi. Model charakteryzuje się wieloma detalami i dbałością o szczegóły. Rozmiar po złożeniu: 14 x 3.5 x 6 cm.

Titanic

Chyba każdy zna doskonale historię Titanica. Przyczynił się do tego głośny film Jamesa Camerona. Titanic był największym statkiem pasażerskim. 10 kwietnia 1912 roku opuścił port w Southamtopn, aby wyruszyć w dziewiczy rejs do Nowego Jorku. W 5 dni od wypłynięcia, o godzinie 2:20 rano zatonął, po zderzeniu z górą lodową, 400 mil od wybrzeża Nova Scotia. Z wszystkich 2,223 pasażerów, ocalało jedynie 710.

Model trójwymiarowego Titanica przeznaczono do samodzielnego złożenia, bez użycia kleju i innych narzędzi. Model składa się z załączonej płytki z poszczególnymi częściami do wycięcia i połączenia. Rozmiar po złożeniu: 13.9cm x 1.5cm x 3.81cm.


Specyfikacja:

 • Puzzle 3D ze stali
 • Nie wymagają kleju i narzędzi
 • Pocięte za pomocą lasera
 • 4 modele do wyboru
 • Po złożeniu model 3D jest ciekawą ozdobą
 • Wysoka dbałość o detale

Oceń 
2017-07-19

A co tam?

Ja pokusiłem się o wszystkie trzy :D

Oceń 
2017-06-02

puzzle3D

Małe ale fajne - polecam

Oceń 
2017-05-08

puzzelki

Całkiem spoko, jedyny minus to że są takie małe. Ale i tak fajna zabawa z układaniem.

Oceń 
2017-04-11

Modelarz

Bardzo fajne zestawy żeby zachęcić do modelarstwa! Polecam

Oceń 
2017-03-31

Ok ok

Niby okey, ale trochę małe to jest. Na biurku można w sumie postawić gdzieś z boku

Oceń 
2016-07-27

Fajne

fajnie się składa i fajnie wyglądajo

Oceń 
2016-07-05

Fajna zabawa

Fajna zabawa podczas układania i dobrze wygląda złożone, jako ozdoba. Przynajmniej mój Titanic.

Napisz opinie! !

Napisz opinie

Metalowe Puzzle 3D

Metalowe Puzzle 3D

Akceptuję
Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę zgodnie z Polityką Cookies! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.