Model 3D Metal Works - liczą się detale Powiększ

Metalowe Puzzle 3D

7 Opinie

Nowy

 • Puzzle 3D ze stali
 • Nie wymagają kleju i narzędzi
 • Pocięte za pomocą lasera
 • 4 modele do wyboru
 • Po złożeniu model 3D jest ciekawą ozdobą
 • Wysoka dbałość o detale

Więcej informacji

29,00 zł

brutto
Paczkomaty 24/7 24h 12,00 zł
Kurier InPost 24h 12,00 zł
Kurier GLS 24h 12,00 zł
Poczta Polska 48h 12,00 zł

Metal Works to niewiarygodnie precyzyjne, wypełnione detalami puzzle 3D, przeznaczone to samodzielnego złożenia z płytki z częściami, przygotowanymi przez cięcie lasera.

Największą zaletą modeli Metal Works, jest fakt że możesz złożyć je w całości bez użycia kleju i skomplikowanych narzędzi modelarskich. Zastosowano tu metodę małych szczelin i wypustek dopasowanych do nich idealnie, co do milimetra. Dzięki temu do złożenia metalowych puzzli 3D wystarczą Ci wyłącznie własne dłonie. Wystarczy że wybierzesz właściwy element i dopasujesz go do kolejnego, korzystając ze szczegółowej instrukcji. W zależności od złożoności i stopnia zaawansowania, model Metal Works składa się od około 30 minut do kilku godzin.

Puzzle 3D Metal Works modele:

La Tour Eiffel

Położona w Paryżu, wieża Eiffla stała się globalną ikoną Francji i jednym z najbardziej rozpoznawalnych obiektów na Ziemi. Została nazwana imieniem swojego projektanta, Gustava Eiffela, wieża została zbudowana jako łuk wejściowy do Wystawy Światowej w 1889r. i mierzy 1,063 stóp wysokości (324 metry). Była najwyższą konstrukcją zbudowaną przez człowieka, do wybudowania Chrysler Building w 1930 roku.

Model wymaga złożenia według dołączonej instrukcji. Początkowo metalowe puzzle 3D są 4  calowym kwadratem z wyciętymi, poszczególnymi częściami. Po złożeniu otrzymujemy figurkę 3D prawdziwej wieży Eiffela, z wieloma detalami. Model 3D jest dokładną kopią prawdziwej wieży w skali 1:3200. Rozmiar po złożeniu: 11.5 x 4 x 4 cm.


Empire State Building

Empire State Building jest najwyższą konstrukcją w Nowym Jorku. Ten 102 letni budynek, wznosi sie na ponad 381 metrów nad miastem na zbiegu ulic Fifth Avenue i West 34 th Street. Nazwa pochodzi z potocznej nazwy Nowego Jorku – Empire State.

Model wymaga własnoręcznego złożenia, stosując się do załączonej instrukcji. Przed Tobą sporo świetnej zabawy: początkowo musisz wyciąć z płytki poszczególne elementy, które razem tworzą miniaturowy model Empire State Building w skali 1:4200. Rozmiar po złożeniu: 9 x 3.5cm.

Tower Bridge

Wiszący most londyński, wykonany w stylu art deco, rozciąga się nad Zatoką San Francisco i jest jednym z symboli całego miasta. Budowa mostu Golden Gate została rozpoczęta w 1933 roku i zakończona w 1937. Zdecydowano się na budowę mostu, aby odciążyć ruch promowy, który kursował wówczas między wybrzeżami.

Puzzle 3D przeznaczone są do własnoręcznego złożenia. Użytkownik uzyskuje z przygotowanej płytki poszczególne części, które składa bez użycia kleju i specjalistycznych narzędzi. Model charakteryzuje się wieloma detalami i dbałością o szczegóły. Rozmiar po złożeniu: 14 x 3.5 x 6 cm.

Titanic

Chyba każdy zna doskonale historię Titanica. Przyczynił się do tego głośny film Jamesa Camerona. Titanic był największym statkiem pasażerskim. 10 kwietnia 1912 roku opuścił port w Southamtopn, aby wyruszyć w dziewiczy rejs do Nowego Jorku. W 5 dni od wypłynięcia, o godzinie 2:20 rano zatonął, po zderzeniu z górą lodową, 400 mil od wybrzeża Nova Scotia. Z wszystkich 2,223 pasażerów, ocalało jedynie 710.

Model trójwymiarowego Titanica przeznaczono do samodzielnego złożenia, bez użycia kleju i innych narzędzi. Model składa się z załączonej płytki z poszczególnymi częściami do wycięcia i połączenia. Rozmiar po złożeniu: 13.9cm x 1.5cm x 3.81cm.


Specyfikacja:

 • Puzzle 3D ze stali
 • Nie wymagają kleju i narzędzi
 • Pocięte za pomocą lasera
 • 4 modele do wyboru
 • Po złożeniu model 3D jest ciekawą ozdobą
 • Wysoka dbałość o detale

Oceń 
2017-07-19

A co tam?

Ja pokusiłem się o wszystkie trzy :D

Oceń 
2017-06-02

puzzle3D

Małe ale fajne - polecam

Oceń 
2017-05-08

puzzelki

Całkiem spoko, jedyny minus to że są takie małe. Ale i tak fajna zabawa z układaniem.

Oceń 
2017-04-11

Modelarz

Bardzo fajne zestawy żeby zachęcić do modelarstwa! Polecam

Oceń 
2017-03-31

Ok ok

Niby okey, ale trochę małe to jest. Na biurku można w sumie postawić gdzieś z boku

Oceń 
2016-07-27

Fajne

fajnie się składa i fajnie wyglądajo

Oceń 
2016-07-05

Fajna zabawa

Fajna zabawa podczas układania i dobrze wygląda złożone, jako ozdoba. Przynajmniej mój Titanic.

Napisz opinie! !

Napisz opinie

Metalowe Puzzle 3D

Metalowe Puzzle 3D

Akceptuję
Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę zgodnie z Polityką Cookies! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.