Zielony Laser - nowy wymiar sygnalizatorów i wskaźników laserowych Powiększ

Zielony Laser

7 Opinie
Toys4Boys

3841

Nowy

 • Klasa lasera- IIIb
 • Zasięg – ponad 8 km
 • Zielona wiązka lasera jest doskonale widoczna w nocy lub w dymie!
 • 4 wymienne końcówki
 • Zasilanie - 2 baterie AAA (brak w zestawie)
 • Czas pracy: od 2000 do 3000 godzin (czyli od 5.5 do 8.5 roku jeżeli będziemy świecić dzień w dzień nieustannie przez godzinę czasu)

Więcej informacji

39,00 zł

brutto
Paczkomaty 24/7 24h 12,00 zł
Kurier InPost 24h 12,00 zł
Kurier GLS 24h 12,00 zł
Poczta Polska 48h 12,00 zł

Każdy zna przydatność czerwonego lasera. Praktyczny wszędzie! Niezbędne w pracy, potrzebne w szkole, konieczne na studiach.. Wszystko to jest prawdą, jednak czy ta czerwień nie jest zbyt popularna i już całkiem nudna? Dodatkowo słaba moc, mała widoczność w dzień i krótka żywotność, sprawia że czerwień odchodzi w zapomnienie... Dość tego!

Z przyjemnością pragniemy przedstawić niezwykłe ulepszenie dotychczasowego pomysłu! Moc Zieleni!

Ten zielony laser ma tak niewiarygodną moc, że zaskoczy każdego. Mocniejszy 50 razy od czerwonego, sprawia że jego użyteczność jest niepodważalna nawet w dzień i przy mocnym oświetleniu. A może chcesz spontaniczne, w każdej chwili pokazać coś bardzo oddalonego? Nie ma problemu! Nasz produkt wskaże obiekt oddalony nawet o 8km! Jakby tego było mało, szczególnie nocą lub w gęstszej atmosferze, idealnie widoczna jest cała wiązka lasera, która efektownie ukazuje drogę do celu! Ten zupełnie odjazdowy i niesamowity efekt, sprawdzi się na każdej imprezie lub podczas zabawy. Trwałość tego produktu i jakość wykonania zapewnia długą żywotność i sprawność tego porządnego urządzenia.

Chcesz mieć niezapomniany gadżet, który będzie użyteczny w czasie pracy jak i w czasie wolnym? A może chcesz zrobić komuś bliskiemu całkowicie praktyczny i przydatny prezent? To jest perfekcyjny wybór! Całkowicie pozbawiony wad znanych z czerwonej wersji, niezwykle żywotny, niesamowicie mocny, modnie zielony, z krystalicznie widoczną wiązką laserową, a dodatkowo wyjątkowo elegancki i ekstrawagancki – taki właśnie jest nasz ZIELONY laser! Do lasera dołączono w zestawie 4 wymienne końcówki, które rozpraszają światło lasera w różne kształty.

@toys4boys_pl Dzięki temu laserowi możecie wysyłać sygnały świetlne do kolegi, który jest bardzo daleko! #laser #zielonylaser #toys4boys ♬ original sound - Kayden


Zagrożenia związane z używaniem lasera


Wskaźnik laserowy emituje wiązkę laserową. Światło laserowe jest bardzo jasne i istnieje ryzyko uszkodzenia wzroku w przypadku nieprawidłowego użytkowania. Przed pierwszym użyciem należy przeczytać informacje na temat bezpiecznego użytkowania. NIE WOLNO PATRZEĆ NA WIĄZKĘ LASEROWĄ LUB NA REFLEKSY.

NIE wolno celować wiązką lasera w stronę samolotów. Oświetlanie samolotów, pojazdów, itd. jest NIEBEZPIECZNE! Nie należy tego robić. Nie należy patrzeć na strumień lasera, również z użyciem urządzeń optycznych (lornetek lub teleskopów).

Zielony laser


UWAGA!


Światło ze wskaźnika laserowego jest bardzo jasne! Nie należy świecić laserem w stronę innych ludzi ani pojazdów. Nie należy pod żadnym pozorem patrzeć w stronę wiązki laserowej!

Spoglądanie na wiązkę lasera lub na refleksy może powodować potencjalne uszkodzenia wzroku! Dzieciom nie wolno używać lasera bez opieki lub nadzoru osoby
dorosłej. Wiązka odbita od płaskich powierzchni jest równie niebezpieczna
jak sama wiązka lasera. Uszkodzenia wzroku są teoretycznie możliwe nawet w przypadku, gdy wskaźnik jest wycelowany w ludzi, używających teleskopy, celowniki optyczne, lunety, lornetki, aparaty fotograficzne lub jakiekolwiek inne urządzenia optyczne.

Nie wolno pod żadnym pozorem używać wskaźnika w otoczeniu osób, które mogłyby zinterpretować Twoje działania jako próbę wezwania pomocy, poza sytuacjami w których wezwanie pomocy jest niezbędne.

Nie należy zrywać plomb lub innych tego typu zabezpieczeń założonych na urządzeniu. Nie należy rozbierać wskaźnika laserowego, jako że może to narazić użytkownika na niebezpieczeństwo. Nie należy samodzielnie naprawiać lub modyfikować urządzenia. W tym celu należy się zwrócić do producenta.

Nie należy używać urządzenia, jeśli soczewka jest pęknięta lub zniszczona. Klient nie powinien serwisować lub naprawiać urządzenia samodzielnie.

Wiązkę lasera cechuje niska dywergencja, dzięki czemu emitowane przez nią światło ma postać pojedynczego punktu widocznego z dużej odległości. Celowanie laserem w samoloty, statki, pojazdy, przedstawicieli służb porządkowych lub używanie go w innych sytuacjach, w których kluczowe znaczenie ma dobra widoczność lub w sytuacjach zagrożenia może powodować zakłócenia działania służb lub wymienionych środków transportu, powodując dodatkowe zagrożenie.

Laser ma niewielką moc, co oznacza że szkodliwość jego działania jest niewiele większa od tego, jaką niesie używanie czytników laserowych przy kasach sklepowych. Zarówno używanie skanerów w sklepach, jak i tego lasera mieści się w ramach normy bezpieczeństwa „klasa 2M”. Zarówno amerykańskie, jak i międzynarodowe przepisy bezpieczeństwa, w ramach których produkt ten został zaprojektowany i przetestowany, określają, że produkty klasy 2M są bezpieczne jeśli spełnione zostaną poniższe warunki:


1. Jeśli laser świeci prosto w oczy, należy mrugnąć lub spojrzeć w inną stronę. Odruchowe mrugnięcie okiem zwykle wystarczy do uniknięcia zagrożenia dla wzroku. Nie należy długo patrzeć na wiązkę lasera lub jego odbicie.


2. Nie należy patrzeć bezpośrednio na laser z użyciem urządzeń optycznych. Lornetki, teleskopy, itp. generują większą moc wiązki niż oko.

Laser, mieszczący się w tej klasie, nie powoduje oparzeń skóry ani nie wznieci ognia. Niesie jedynie zagrożenie dla oczu, jeżeli nie będzie się przestrzegało powyższych instrukcji. • Klasa lasera- IIIb
 • Zasięg – ponad 8 km
 • Zielona wiązka lasera jest doskonale widoczna w nocy lub w dymie!4 wymienne końcówki
 • Zasilanie - 2 baterie AAA (brak w zestawie)
 • Elegancko opakowany – sprawdzi się jako prezent!
 • Czas pracy: od 2000 do 3000 godzin (czyli od 5,5 do 8,5 roku jeżeli będziemy świecić dzień w dzień nieustannie przez godzinę czasu). Oczywiście zużyjemy przy tym mnóstwo baterii które należy wymieniać co ok. 4-5 godzin pracy lasera.Oceń 
2023-06-27

Zielony Laser ciekawa sprawa

Produkt OK

Oceń 
2023-05-29

Zielony Laser idealne rozwiązanie na prezent

Dobry produkt

Oceń 
2022-10-07

Zielony Laser szybka realizacja

Rozumiem, że toys to toys, więc jedyny niuans, to brak nakładki do pracy zwykłej - trzeba po prostu pracować bez nakładki ale wtedy jest trochę nieelegancka końcówka urządzenia.
Mimo wszystko 5/5

Oceń 
2022-08-21

Zielony Laser dobry bajer

Przykro mi było że wnuk oddał mi laser niesprawny po dniu zabawy.Nie wiem czy otrzymełem wybrakowany czy jest to jednio dniowy gadżet?

Oceń 
2022-07-23

Zielony Laser fajne i modne

Jak mi przszedl laser to byl zle zrobiony poniewaz baterie wypychały zaslepke z tyłu

Oceń 
2022-06-19

Zielony Laser to lubię

Witam ,mój kotek jest bardzo zadowolony z laseru

 • 0 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2018-01-03

Laser pointer

Ocena 5 ponieważ o taki laser mi chodziło,
można wskazywać punkty na niebie (gwiazdy).
Wiązka lasera widoczna w nocy. Jak weźmiemy lupę,
włączymy laser no i podłożymy balon, balon pęka po kilku sekundach.
W dodatku mamy końcówki kręcąc końcówkę z włączonym laserem możemy się cieszyć niesamowitym spektaklem na ścianie czy suficie, a jeśli mamy coś z kryształu jeszcze bardziej uruchamia to zaciesz. Uwaga na rykoszet, laser może oślepić. Można tworzyć ciekawe tła na grafikę.

 • 0 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz opinie! !

Napisz opinie

Akceptuję
Rozdajemy ciasteczka każdemu kto odwiedzi naszą stronę zgodnie z Polityką Cookies! Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.