Wyszukiwarka prezentów

NASZE SKLEPY


Kołyska Newtona

    Dostępność: img Jest - wysyłka jutro
    Dostawa od 5 zł (więcej)
  • Cena: 49,00 zł
Zobacz w akcji:

OSTRZEŻENIE: poniższy opis nie będzie traktował o niemowlęcym łóżku jednego z ojców fizyki. Nasza firma na dzień dzisiejszy nie zajmuje się sprowadzaniem i handlem tego typu produktów. Ale przemyślimy wypełnienie tej niszy, jeśli popyt okaże się spory.

A teraz poważnie: Kołyska Newtona to nieodłączny element grubych ryb, szych, wisienek na czubku i majonezów w kanapkach, słowem, jest to zabawka biurowa szefów sporych korporacji, takich jak w amerykańskich filmach. Na pierwszy rzut oka wygląda to niepozornie - ot i pięć kuleczek na sznurkach. Jednakże, jest to bardziej skomplikowane niż nam może się wydawać (zaraz zacznie się słownictwo pseudonaukowe, tzn. natchnione wikipedią) : otóż gdy jedna z kulek zostanie odchylona i puszczona, jej uderzenie spowoduje, że po przeciwnej stronie szeregu odskoczy tylko ostatnia kulka. Jej wychylenie będzie prawie takie samo jak pierwszej. Gdy zrobimy tak z dwoma kulkami zamiast z jedną, po drugiej stronie odskoczą również dwie, a środkowa pozostanie jak zawsze smutna i nieruchoma. W skrócie, tyle samo kulek odskoczy na końcu szeregu, ile odchylimy na jego początku.

Ot i magia fizyki: zachowania energii, pędu, sprężystości. Co więcej, jest naprawdę bardzo zajmującym zajęciem, kiedy masz natłok pracy, którą aż nadto nie chcesz się zajmować. Kołyska którą oferujemy jest posrebrzana i oryginalna w kształcie. Wprost idealny dodatek do Twojego biura wysokiego szczebla, do którego nieustannie i systematycznie się pniesz. Poczuj się jak ktoś ważny, poczuj potęgę kołyski.


  • Kołyska Newtona zwana także Kulkami Newtona (Newton's Cradle)
  • Duże metalowe kulki pokryte warstwą srebra
  • Rozmiary:
    • Kołyska: Długość: 18 cm Szerokość: 15 cm Wysokość: 20 cm


- PODOBNE PRODUKTY -
Łamigłówka NeoCube - SrebrnaŁamigłówka NeoCube - Srebrna

Cena: 55.00 zł
Tor SpaceRailTor SpaceRail

Cena: 89.00 zł
Kołyska Newtona - świecącaKołyska Newtona - świecąca

Cena: 139.00 zł
Kołyska Newtona ChromowanaKołyska Newtona Chromowana

Cena: 65.00 zł
 

Highclass - portfele,torebki, zegarki, walizki, pióra, długopisy, etui, scyzoryki, prezenty i upominki