Dzień Chłopaka obchodzimy w Polsce 30 września. Trudno jednoznacznie stwierdzić, kto tak naprawdę powinien je obchodzić: tylko początkujące pary, kiedy to ,,chodzi się ze sobą” czy też te z nieco dłuższym stażem, często zaręczeni lub po ślubie? Teoretycznie 10 marca obchodzimy Dzień Mężczyzn, więc może wtedy uhonorować swojego faceta? Wybór należy do Ciebie, ale naszym zdaniem Dzień Chłopaka jest świetną okazją, aby pokazać mu, że jest ważny i spędzić ten dzień wspólnie. Nie masz pomysłu, gdzie zabrać chłopaka na Dzień Chłopaka? Przychodzimy z pomocą!

Prezent dla chłopaka – fana sportu

Piłkarska rozgrywka na stadionie

Większość chłopaków interesuje się piłką nożną – są tacy, który mają absolutnego bzika na punkcie zielonej murawy i kilkunastu graczy biegających za piłką, ale też Ci, w których zew piłkarskich emocji udziela się tylko podczas Mistrzostw Świata lub Euro ;) Obojętnie, do jakiej grupy należy Twój chłopak – na pewno ucieszy się na wieść, że kupiłaś bilety na mecz i ma wygrzebać z szafy stary kibicowski szalik. Otóż to – bilet na mecz (może to być także mecz siatkówki czy koszykówki – jak lubcie) to fajny pomysł na prezent dla chłopaka z okazji Dnia Chłopaka.

Wyjście na strzelnicę

Czy Twój chłopak był już kiedyś na strzelnicy? Jeśli nie, to świetna okazja, aby zabrać do tam 30 września! Jesteśmy przekonani, że będzie to niezapomniane przeżycie zarówno dla niego, jak i dla Ciebie (bo przecież nie będziesz się mu tylko przyglądać, prawda?:) Wykupując wejściówkę na strzelnicę możecie ustalić, z jakiej broni chcecie strzelać – na początek najlepiej spróbować z najmniejszej tzw. „klamki” i dopiero później pokusić się o kałasznikowa.

Pomysł na prezent dla chłopaka, który lubi kino akcji

Wspólne wyjście do kina na ,,męski” film

A co powiesz na wspólne wyjście do kina w Dzień Chłopaka? Oczywiście, w związku z tym, że to jego święto nie proponuj komedii romantycznej, ale prawdziwy „męski film”. Sprawdziliśmy, że we wrześniu premierę będzie miała kolejna część Rambo – Ostatnia krew z Sylvestrem Stallonem. Bohater opuszcza ranczo w Arizonie i udaje się do Meksyku, by ocalić porwaną przez najbardziej bezwzględny kartel dziewczynę – córkę swojej przyjaciółki. Próba ocalenia dziewczyny oznacza wypowiedzenie wojny armii bezwzględnych najemników. Naszym zdaniem zapowiada się ciekawie, więc rezerwuj miejsca i spędźcie Dzień Chłopaka w ulubionym kinie!

Gdzie zabrać chłopaka na Dzień Chłopaka, który lubi mocniejsze trunki?

Degustacja piwa lub whisky

Degustacja piwa to pomysł na spędzenie Dnia Chłopaka dla tych pełnoletnich. Umówcie się na degustację, a specjaliści wprowadzą was w świat wyjątkowych smaków whisky! Nic nie stoi tez na przeszkodzie, abyście degustację piwa zamienili na przykład na degustację whisky, jeżeli Twój chłopak woli mocniejsze trunki.

Jazda na gokartach

Masz ochotę na małą rywalizację ze swoim chłopakiem? W takim razie zabierz go na gokarty! Zmierzcie się we wspólnym wyścigu lub każdy po kolei na czas (zdecydowanie lepiej razem się pościgać!:) W ten sposób nie tylko Twój chłopak spędzić świetnie Dzień Chłopaka, ale Ty również będzie super się bawić.

Rywalizacja na kręglach

Jeśli nie macie możliwości pójść na gokarty, to może zabierzesz chłopaka na kręgle? Ciekawe, kto wygra!

Paintball dla odpornych na ból

Paintball to wersja ekstremalna dla nieco bardziej wytrzymałych. Jeśli razem z chłopakiem lubicie wyzwania to może warto z okazji Dnia Chłopaka wybrać się właśnie na paintball? A im więcej osób bierze udział w rozgrywce – tym ciekawiej, więc może warto jeszcze zaprosić znajomych? Teraz już wiesz, gdzie zabrać chłopaka na Dzień Chłopaka! A jeśli chciałabyś podarować chłopakowi upominek na Dzień Chłopaka to mnóstwo inspiracji znajdziesz w naszej kategorii Prezent dla chłopaka.