Szaleństwo poszukiwań świątecznych prezentów w pełni. Zazwyczaj dbamy o to, aby prezenty dla dorosłych były praktyczne i przydały się obdarowanemu? Co jednak z prezentami dla dzieci? Czy tutaj również powinniśmy kierować się regułą praktyczności?

Badania pokazują, że deklarujemy, iż planując zakup prezentów dla najmłodszych bierzemy pod uwagę szczególnie ich marzenia. Jednak jeśli przychodzi do rzeczywistego zakupu, skłaniamy się do prezentów, które będą użyteczne, jak na przykład ubrania, gry edukacyjne, książki czy słodycze.

Psychologowie zgodnie twierdzą, że prezent na gwiazdkę przede wszystkim powinien być tym wymarzonym dla dziecka - nawet jeśli rodzice uznają go za brzydki czy niepraktyczny. Może więc warto odłożyć kalkulowanie na inne okazje i dać się ponieść magicznej atmosferze świąt Bożego Narodzenia?

Poniżej przedstawiamy pomysły na prezenty na Święta dla dzieci. Gwarantujemy, że będą zachwycone! A prezent dla dziecka na Gwiazdkę będzie i użyteczny i spełnieniem marzeń.


Świąteczne prezenty dla najmłodszych

Niezależnie od tego czy wybierzesz poczciwego kundelka czy wesołego buldoga, stanie się prawdziwym przyjacielem zabawy i przygód dla Twojego dziecka! Zabierze go na spacer i będzie bawić się z nim obserwując, jak robi prawdziwe sztuczki! Pieski posiadają specjalne sprężynki w główce i łapkach, a także opatentowany szkielet, dzięki czemu poruszają się swobodnie, aczkolwiek w bardzo zabawny sposób. Świetny prezent dla dziecka, które chciałoby dostać zwierzątko.

Słomki do budowania obiektów

Zastanawiasz się nad prezentem na Gwiazdkę dla dziecka? Poznaj genialne Słomki do budowania obiektów! Elastyczne słomki wpłyną na rozwój Twojego dziecka, rozwiną zdolności manualne oraz pobudzą wyobraźnię jednocześnie zapewniając ogromną frajdę maluchowi. Dziecko bawiąc się ćwiczy koncentrację oraz koordynację wzrokową! Wybierz jeden z 2 zestawów słomek do budowania i pozwól swojemu dziecku tworzyć obiekty przestrzenne niemal bez granic.

Ten Magiczny gadżet do rysowania z podświetleniem LED zabierze dziecko w nowy wyjątkowy świat. Dzięki niemu Twoje dziecko narysuje wszystko: od kosmitów po jaskrawe podwodne światy. A dzięki prostemu pociągnięciu szmatki można czyścić cały ekran i zacząć zabawę od nowa. Gdy coś zostanie narysowane lub zapisane na ekranie Magic Pad, to zaczyna świecić jasnym światłem! Wystarczy nacisnąć przycisk, aby włączyć światła LED i sprawić, by ich rysunki były podświetlone i żywe.

Po włączeniu świateł LED, dziecko może wybierać spośród 6 chłodnych i krzykliwych kolorów i urozmaicać swoje arcydzieła. Dla jeszcze większej frajdy stworzono opcję migających, radosnych kolorów. Razem jest 8 różnych efektów świetlnych, które dzieci mogą wykorzystać w jednej zabawce.Prezenty na Święta dla nieco starszych dzieci


Kula do robienia lodów Softshell
Gdy przyjrzymy się tej tajemniczej maszynie, stwierdzimy że to nie jest zwykła piłka. Wystarczy, że otworzymy ją za pomocą specjalnych uchwytów, wlejemy do niej mleko, cukier i dowolne składniki (wanilię, jogurt, zmiksowane owoce, w zależności, jaki smak chcemy uzyskać), a następnie trochę kostek lodu i szczelnie zamkniemy. Co dalej? Gramy! Wystarczy 20 minut gry piłką, aby w środku zrobiły się pyszne lody. Niesamowita frajda dla dużych i małych!


Edukacyjna koszulka Virtuali

Innowacyjna koszulka, która dzięki aplikacji na urządzeniu mobilnym pozwala zajrzeć w głąb ludzkiego ciała! Naprawdę! Wystarczy zeskanować smartfonem czy tabletem koszulkę, aby zanurzyć się w krwiobiegu, jelicie cienkim czy płucach.  Dzięki koszulce Virtuali-Tee szkolne lekcje biologii będą ciekawe i wciągające jak nigdy dotąd. Idealny prezent na Święta dla dzieci, nawet dla tych starszych!

Lampka Harry Potter Kociołek

Na powieściach J.K. Rowlling wychowało się już prawie pokolenie! Pomimo, że minęło sporo czasu od premiery opowiadań o małym czarodzieju, to dzieci i młodzież wciąż po nie sięgają. Harry Potter wciąż jest na czasie i gadżety z jego motywem również! Dla wszystkich najmłodszych fanów magii mamy genialną Lampkę w kształcie słynnego kociołka z eliksirami. Urządzenie świeci światłem LED w kilku kolorach. Do tego na genialną pokrywkę, którą możesz zamknąć kociołek. To genialny pomysł na prezent dla dziecka na Święta.

Auto Zdalnie Starowane Speed Surfer

Dla tego zdanie starowanego autka nie ma rzeczy niemożliwych! Porusza się po lądzie: kamienie, trawy, schody, a także po wodzie. Jest niemal niezniszczalny! Jest w 100% wodoodporny i ma napęd na 4 koła. Bez trudu pokonuje przeszkody i to z prędkością sięgającą nawet do 30 km/h! Twój syn będzie zachwycony takim prezentem na Gwiazdkę!


Maszyna do waty cukrowej
Wata cukrowa – kto jej nie lubi! Na próżno szukać jej w kawiarniach czy cukierniach, dostępna jest wtedy, kiedy do miasta przyjeżdża cyrk lub wesołe miasteczko. Cotton maker to jedyne w swoim rodzaju urządzenie, które umożliwia samodzielne wyrabianie waty cukrowej! Wystarczy, że wsypiesz do niego odpowiednią ilość cukru, aby po kilku minutach cieszyć się świeżą watą cukrową. Świetnie sprawdzi się podczas urodzin Twojego dziecka!


Poławiacz słodyczy
To świetny sposób na spędzenie rodzinnego popołudnia na łowieniu... słodyczy! Poławiacz łudząco przypomina maszyny z maskotkami z wesołego miasteczka. Należy wsypać do niego cukierki, wrzucić monetę, która dołączona jest do zestawu, i zabawić się w łowcę słodyczy! A to wcale nie jest takie proste! Poławiacz słodyczy to super prezent na Święta dla dzieci. Cała rodzina będzie zachwycona!

Więcej pomysłów na super prezenty na Gwiazdkę dla dzieci znajdziecie z naszej zakładce na stronie Toys4Boys.
Prezenty na Święta dla całej rodziny i bliskich znajdziesz w zakładce Świąteczne prezenty.