Niezależnie od tego, czy Twój brat właśnie idzie na studia, zakłada rodzinę, czy obchodzi właśnie 12 urodziny, jedno jest niezmienne – więź jaka łączy rodzeństwo. To prawda, że do których spraw trzeba dorosnąć i nie zawsze doceniamy to, że mamy brata za ścianą lub na jednym podwórku. Starsi wiedzą czym jest tęsknota i próbują ten czas nadrabiać. Młodzi przeważnie dokuczają sobie nawzajem, jednak gdy trzeba stanąć za bratem – idą jak w ogień. Chcesz zrobić fajny, oryginalny prezent dla brata? Zapraszamy do lektury!

PREZENT DLA MŁODSZEGO BRATA

Przede wszystkim musimy wiedzieć, jakie zainteresowania ma młody, bo tak pewnie nazywacie swojego młodszego brata. Może to być figurka ulubionego superbohatera, zabawka z nim związana i na dodatek trochę słodyczy. Czasami jednak warto wysilić się trochę bardziej i poszukać czegoś oryginalnego. Mamy dla Was propozycję trzech zupełnie różnych gadżetów:

Aqua Dragons

Ciekawe jak zareagowałby Twój 12 letni brat, gdybyś powiedział mu, że dostanie na urodziny hodowlę...smoków! Aqua Dragons to zestaw służący do hodowli małych organicznych stworzeń. Przy czym nie wymagają one tak dużej uwagi jak rybki! Ba! Nie musimy nawet czyścić akwarium. Jedno czego potrzebują to pokarmu.

Boomerang Sonic Booma

Każdy dziesięcio czy trzynastolatek chciałby zabłysnąć choć na chwilę na swoim podwórku, a może nawet na całym osiedlu. To właśnie dlatego dzieci z chęcią wynoszą prawie wszystkie zabawki na dwór. Wierz lub nie, ale ten boomerang wraca za każdym razem! Do tego wydaje bardzo fajny, charakterystyczny dźwięk. +15 do lansu dla Twojego młodszego brata!

Piłka do robienia lodów

Dzieciaki uwielbiają biegać za piłką. Jeżeli nie mają akurat zwykłej piłki do kopania, wystarczy im tenisowa! Jeżeli do tego dołączyć zamiłowanie do lodów, można otrzymać niesamowitą mieszankę w postaci piłki do robienia lodów SoftShell. Napełnij ją składnikami na lody i daj bratu. Po ponad 20 minutach zabawy, otrzymacie kilka porcji domowych lodów, o dowolnym smaku!


PREZENT DLA BRATA NA OSIEMNASTKĘ

Jeżeli jesteś starszy lub starsza od swojego brata, który ma świętować wejście w pełnoletność, wiesz co go czeka. Jeżeli natomiast to starszy brat ma obchodzić osiemnastkę, możesz traktować to dosyć poważnie. Tak czy inaczej, jedno jest pewne – przebiegu imprez z 18. urodzinami solenizanta, nie trzeba nikomu nakreślać. Co warto sprezentować bratu na taką okazję?

Imprezowa Ruletka

To szczególny gadżet, który przynosi wiele radości z użytkowania. Dajemy słowo, że będzie hitem nie tylko na samej imprezie urodzinowej, ale również na wszystkich kolejnych. Jesteśmy mocno przekonani, że brat może nawet spakować ją w bagaż i wywieźć na studia.

Otwieracz do piwa kaliber .50

Oryginalnie wykonany otwieracz do piwa to skarb dla każdego faceta. Właśnie dlatego proponujemy prezent na 18 w postaci tego gadżetu. To prawdziwy, rozbrojony pocisk kalibru .50, który został przerobiony na otwieracz do butelek. To bezcenny prezent dla brata, zwłaszcza na 18. urodziny.

Krawat z instrukcja wiązania

Każdy młody mężczyzna, w momencie przekroczenia magicznej osiemnastki, powinien wiedzieć jak zawiązać krawat. To jedna z umiejętności, która przyda się w życiu wielokrotnie. Co więcej, warto nie poprzestać na jednym węźle i nauczyć się od razu kilku. Taki krawat ze ściągą to idealny gadżet treningowy!


PREZENT DLA STARSZEGO BRATA

Ok. Robi się coraz bardziej poważnie. Często starszy brat jest jednocześnie wzorem do naśladowania. Zwłaszcza jeżeli różnica wieku jest dosyć spora. Fajnie jednak, jeżeli jesteśmy w stanie sprezentować mu na gwiazdkę lub urodziny coś naprawdę fajnego, z czego będzie na pewno korzystał. To zdecydowanie propozycje dla braci, którzy już pracują i często mają własną rodzinę.

Etui na koszule Packshi

Jeżeli Twój brat pracuje pod krawatem i nosi kanty, a do tego często podróżuje w sprawach służbowych, świetnym podarunkiem będzie to etui na koszule. Taki prezent dla brata, pozwoli mu zawsze pozostać schludnym i zadbanym. Często to właśnie prezencja odgrywa dość dużą rolę, dlatego warto zadbać o doskonale wyprasowaną koszulę.

Ceramiczne kostki do whisky

Przyjmijmy, że jesteśmy dorośli – Ty i Twój brat. Wiecie wobec tego, jak dobrze jest od czasu do czasu pozwolić sobie na reset w gronie znajomych. Starszy brat wie z pewnością, czym jest dobry trunek, za który trzeba zapłacić odrobinę więcej, niż za czteropak browaru. Ceramiczne kostki nie tylko ochłodzą jego trunek, ale sprawią również że nie będzie rozcieńczony. Do tego dochodzi walor estetyczny.

Organizer do kluczy

Dorosłe życie pomaga znacznie w kolekcjonowaniu... kluczy! Klucze od domu, garażu, piwnicy, auta, czy nawet biura w którym się pracuje. Pomóż bratu i podaruj mu organizer do kluczy Key Master, który nie dość, że zbierze wszystkie w całość, to jeszcze pozwoli ochronić kieszenie jego spodni!


KUBEK NA PREZENT DLA BRATA

Fajny kubek to zawsze trafiony prezent. Zwłaszcza jeżeli nawiązuje w jakiś sposób do osoby, która ma otrzymać taki podarunek. W niektórych miejscach, takich jak biuro, kubek może zdradzać co nieco o jego posiadaczu. Jeżeli nie masz kompletnie żadnego pomysłu na fajny prezent dla brata, sprawdź naszą ofertę kubków!

Kubek szeryfa

To unikalny kubek, który zamiast ucha ma... rewolwer! Możemy wygodnie chwycić kubek w miejscu w którym zazwyczaj pociąga się za cyngiel. Taki gadżet to prawdziwa oznaka męstwa, a jak wiadomo w mieście, może być tylko jeden szeryf!

Kubek Game Over

Zdecydowana większość facetów lubi zrelaksować się przy dobrzej grze na konsolę. Jeżeli z Twoim bratem jest podobnie, kubek game over będzie idealnym strzałem! Zamiast uchwytów, kubek posiada skrzydła pada do playstation. Na samym dnie kubka natomiast, widniej napis "game over".

Kubek Darth Vader 3D

Jest również duża szansa, że Twój brat może być fanem Gwiezdnych Wojen. Co więcej, być może to właśnie on pokazał Ci "Nową Nadzieję". Wynagrodź mu to w postaci kubka Darth Vader. To doskonale odwzorowany hełm Vadera, z którego możemy pić dowolny napój. Niech Moc będzie z Wami!