Uwaga: Tekst wyłącznie dla kobiet, które wyczerpały już pulę pomysłów na prezent dla swojego chłopaka. (Ale inne też mogą przeczytać...).

Im dalej w las tym więcej drzew. Tak samo jest w związku, bo czasami czar potrafi prysnąć w chwili, gdy za każdym razem nie jesteś w stanie wejść po nim do łazienki. Tylko prawdziwa, szczera i mocna miłość potrafi przezwyciężyć takie problemy. Okazuje się jednak, że im lepiej się znamy i im dłużej ze sobą jesteśmy, coraz trudniej na pomysły na prezent dla chłopaka, zwłaszcza jakieś wyjątkowe i w stu procentach trafione. Gdy w głowie masz nadchodzącą datę jego urodzin, jednocześnie gdzieś w zwojach mózgowych rodzi się stresogenne pytanie: "co tym razem?".

Spokojnie! Nie ma w tym nic dziwnego, a żeby wymyślić coś świeżego, wystarczy ruszyć głową. Albo wpaść do toys4boys. Przygotowaliśmy zestawienie dla trzech stereotypowych modeli faceta z którym możesz być. Wiemy, że nieładnie jest szufladkować, ale nie mogliśmy się oprzeć (z zresztą sami tacy byliśmy/jesteśmy). Rzuć okiem w wolnej chwili, być może coś pozytywnie Cię zaskoczy.

 
PREZENT DLA GRACZA

Jeżeli Twojemu chłopakowi zdarza się widzieć częściej od Ciebie stronę ładowania mapy od CS-a i musisz go namawiać do odejścia od komputera (Bartek! Do mycia i spać!), ale jakoś sobie z tym radzisz to już wiesz – związałaś się z graczem. Do nocny stwór, który zamiast zupy wypiłby redbulla z ziemniakami i każdą wolną chwilę poświęcił na zdobywanie EXP-a. Uświadom sobie jedno – Ciebie kocha bardziej i tylko Ty możesz zrespawnować go do świata żywych. Nasze pomysły na prezent dla chłopaka, który wolałby żebyś nazywała go pro-gamerem? Sprawdź sama.

Kubek Game Boy

Taki kubek będzie miał sens dopiero wtedy, kiedy Twój luby, będzie wiedział czym w ogóle był i jest Game Boy. Aby spełnić te wymogi nie trzeba urodzić się po 90. roku – wystarczy mieć zajawkę na gry retro. Kubek doskonale odwzorowuje design przenośnej konsoli Nintendo, ale to nie wszystko. Jak Twój chłopak zaleje go gorącą kawą, żeby pocisnąć jeszcze kilka leveli, Game Boy na kubku zacznie się ładować i pojawi się ekran początkowy Super Mario Land.

Miedziany Kubek Call Of Duty 

"I co znowu grasz w tę strzelankę?" - ile raz tak do niego mówiłaś? ;) Uwierz nam, że żaden facet nie lubi jak przerywa mu się grę lub w jakikolwiek sposób komentuje. Mamy tylko nadzieję, że jest w stanie Ci to wynagrodzić. Jeżeli chcesz go zaskoczyć fajnym prezentem – na pewno ucieszy się z takiego wojskowego kubka Call of Duty.

Kubek termiczny PlayStation 

Nie możesz kupić mu konsoli bo ma wszystkie? Daj mu kubek termiczny z logo PlayStation i charakterystycznymi oznaczeniami 4 przycisków na padzie. To międzynarodowy znak rozpoznawczy konsolowców i sympatyków Sony. Kubek można zabrać wszędzie i świetnie podtrzyma temperaturę. Twój chłopak będzie musiał uważać tylko na zwolenników Xboxa.


PREZENT DLA ELEGANCIKA


Rozważasz kupno i montaż dwóch luster w łazience? Twój chłopak więcej czasu spędza w przedpokoju niż w sypialni? To znaczy, że masz w domu prawdziwego galanta! Nie ma nic złego w tym, że facet chce o siebie zadbać i wie jak to zrobić, ale są pewne granice prawda? Podejrzewamy, że skoro jesteście razem, on zdecydowanie ich nie przekracza i jest normalny, czuły i potrafi Cię docenić. Jakieś pomysły na prezent dla chłopaka, który kupuje żel litrami? Pewnie!

Z pozoru to zwykły hantelek prawda? Nic bardziej mylnego. Żeby uciszyć to draństwo, trzeba wykonać na nim 30 powtórzeń na trening bicepsa. To pozwoli utrzymać Twojego chłopaka w dobrej formie i sprawi, że będzie dowartościowywał się od pierwszych sekund po przebudzeniu. A bicek będzie rósł i rósł...

Kubek Pakera 


Jeżeli zbudowało się już kaloryfer na brzuchu i postawiło ego twardsze niż ze spiżu – warto by się z tym trochę po obnosić. A tak na poważnie, jeżeli Twój chłopak ma ładne ciało i może uchodzić za narcyza (Ty wiesz, że tak nie jest) todaj mu ten Kubek Pakera – niech wszyscy w biurze, że nie ma kompleksów i dobrze mu z tym.

Zestaw do modelowania brody

Broda to nie moda, to styl! Lubisz wtulić się w wąsa i nakryć się jego brodą? Nie wszystkie kobietą lubią drwali, ale jeżeli już tak, to po prostu ich kochają. Pomóż zadbać swojemu chłopakowi o jego bujny zarost, bo inaczej uschnie i odpadnie... Wystarczy podarować mu Zestaw do modelowania brody Damn Handsome od Men's Society.
 
PREZENT DLA IMPREZOWICZA

Poznaliście się na imprezie w klubie lub domówce? To nie przypadek! On mógł być w tym czasie na setce innych imprez! Jeżeli do tej pory udało Ci się go usidlić i albo imprezujecie razem, albo dajesz mu dyspensę na wypady z kumplami, to jesteś uosobieniem cierpliwości i zrozumienia. Chodzi o to, żeby było Wam dobrze ze sobą i po prostu świetnie spędzać czas. Co proponujemy dla imprezowicza?


Imprezowy Dystrybutor Do Pełna

To gadżet, którego raczej nie zabierze do klubu, ale możecie uświetnić nim każdą domówkę lub wyjazd ze znajomymi na domek. Dyspenser na alkohol – dowolny, możecie wlać do niego na co przyjdzie Wam ochota – wygląda jak dystrybutor paliwa z lat 50. Do nalewania służy oczywiście wężyk z przyciskiem.

Vape Shot Pompka Do Alkoholu

Vape Shot na pewno go mile zaskoczy. A to dlatego, że jest bardzo nietypowym gadżetem przeznaczonym do zamiany alkoholu w... gaz! Wyobraź sobie z jaką dumą zaprezentuje go kumplom i jak będą się bawić podczas wciągania obłoków z procentami. Co więcej – po takich inhalacjach, w ogóle nie ma kaca!

Etui z zestawem kieliszków - 4 szt.

To pozycja dla miłośnika zaprawiania się przed imprezą lub picia pod chmurką – a takich nie brakuje, więc może należeć do nich także Twój chłopak. To zestaw czterech oprawionych kieliszków na małe co nieco. Dołączono do nich wygodne, przenośne etui.
JEŻELI CHCESZ ZNALEŹĆ WIĘCEJ INSPIRACJI, PONIEWAŻ TWÓJ CHŁOPAK NIE SIEDZI PRZED KOMPEM, NIE CHODZI NA SIŁOWNIĘ I NIE IMPREZUJĘ, A JEST WYJĄTKOWY I CHCIAŁABYŚ ZROBIĆ MU NIESPODZIANKĘ, SPRAWDŹ INNE GADŻETY: