Śmieszne skarbonki dla dzieci i dorosłych

Powszechnie wiadomo, że dobrze jest oszczędzać, jednak do takiego wniosku dochodzą dorośli, po kilku istotnych zmianach w swoim życiu. Może to być chęć kupna mieszkania czy samochodu, albo po prostu potrzeba uczucia finansowego zabezpieczenia. Często mówi się o tym, że odkładamy pieniądze na tzw. czarną godzinę. Wiemy też, że z odkładaniem pieniędzy jest różnie. Fajnie zaszczepić umiejętność oszczędzania u dzieci. Aby ułatwić sobie to zadanie, warto podarować dziecku śmieszną skarbonkę lub taką, która będzie mu się dobrze kojarzyć. Wówczas za każdym razem, gdy do wnętrza skarbonki będą lądowały monety lub banknoty, dziecko będzie miało z tego większą frajdę i satysfakcję i tym bardziej częściej będzie odkładać pieniądze. Aby Twoje dziecko nie przechodziło traumy związanej z rozbiciem świnki skarbonki, przygotowaliśmy dla Was zestawienie śmiesznych skarbonek dla dzieci. Wśród nich znajdziecie również takie, z których korzystać możecie również Wy.

Najciekawsze skarbonki dla dzieci

Skarbonka Jednorożec – to bez wątpienia nasza najsłodsza skarbonka w całym sklepie. Forma małego, wesołego jednorożca sprawia, że gadżet szybko zdobywa serca najmłodszych. Dostępna jest w dwóch wersjach: z błękitną i różową grzywą, w zależności od tego, czy chcielibyście podarować ją chłopcu, czy dziewczynce. Jednorożec nie musi być rozbijany, ponieważ na spodzie ma wieczko do otwierania i wyciągania zebranych pieniędzy. To świetny sposób dla Waszego dziecka, aby zachęcić je do oszczędzania na spełnianie marzeń.

Kitty Coin – to bardzo nietypowa i zabawna forma skarbonki prosto z dalekiej Japonii. To nic innego jak karton, w którym ukryty jest kotek. Za każdym razem, gdy położymy monetę na wyznaczonym miejscu, kotek wychyli pyszczek z kartonu i zagarnie monetę swoją łapką. Teraz oszczędności Waszego dziecka są bezpieczne! Gwarantujemy dobrą zabawę przy każdym dokładaniu monet. To idealna śmieszna skarbonka dla dzieci.

Skarbonka Licząca – to gadżet, który pomoże Waszym dzieciom z utrzymaniem porządku w rachunkach odnośnie ich oszczędności. Skarbonka potrafi liczyć wszystkie polskie monety: 1gr, 2gr, 5gr, 10gr, 20gr, 50gr, 1zł, 2zł, 5zł. Za każdym razem, gdy wkładamy dowolną monetę – jest ona rozpoznawana i dodawana do sumy. Na wyświetlaczu cały czas widoczna jest kwota, jaką wrzuciliśmy do skarbonki. W każdym momencie możemy zresetować licznik i opróżnić skarbonkę, po prostu ją otwierając jak słoik.

Śmieszne skarbonki dla dzieci

Śmieszne skarbonki w postaci specjalistycznych urządzeń

Skarbonka Mały Bankier – to bardzo wiernie oddana kopia prawdziwego bankomatu. Pieniądze wpłacamy tak jak w prawdziwym bankomacie, a urządzenie rozpoznaje wszystkie polskie monety. Mały Bankier pozwala na określenie sumy, jaką chcemy zebrać i cały czas wyświetla informacje, ile środków nam do niej brakuje. Tak jak prawdziwy bankomat – pozwala na wypłacanie określonych przez nas środków (gdy sytuacja nas przyciśnie lub chcemy pójść za zakupy), za pomocą karty i określonego wcześniej PIN-u. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w budzik z alarmem i kalkulator. To świetny gadżet edukacyjny i znakomita skarbonka dla dzieci.

Skarbonka Niszczarka Do Banknotów – kojarzycie urządzenie do niszczenia dokumentów prawda? Ta skarbonka to tego typu urządzenie, które jednak tylko z pozoru niszczy nasze oszczędności. Posiada dwa sloty – jeden przeznaczony na banknoty, drugi na monety. Za każdym razem gdy wkładamy do niej pieniądze, pozornie je niszczy. Dzięki temu oszczędzamy pieniądze będąc przekonanym, że właśnie je zniszczyliśmy. Z tyłu tej śmiesznej skarbonki znajduje się otwierane wieczko, z którego możemy wyciągnąć nasz hajs.

Skarbonka Jednoręki Bandyta – tej skarbonki raczej nie wybralibyśmy dla dziecka, ale może ona sprawić, że każdy dorosły będzie czuł się szczęśliwy jak dziecko. Pod warunkiem, że wygra! Jaka jest pula wygranej? Cała suma, którą włożyliście wcześniej do tej skarbonki. Wypłacanie środków może odbyć się na dwa sposoby: wygranej w losowaniu jednorękim bandytą (musi wypaść 777 lub BAR-BAR-BAR) lub wyciągnięciu pieniędzy ze specjalnego slotu. To śmieszna skarbonka, doskonale wykonana, z dbałością o detale.

Skarbonki dla dzieci i dorosłych