Prezent na Gwiazdkę może stanowić czasami pewne wyzwanie. Właściwie to ludzi można podzielić pod tym kątem na dwie grupy: tych którzy uwielbiają snuć prezentowe plany i tych którzy nie radzą sobie do końca i wolą posłuchać rady pomocników Mikołaja. Ten wpis poświęcony jest oczywiście drugiej wspomnianej grupie.

Idziemy o zakład, że w momencie, kiedy czytacie te słowa, nie macie jeszcze mocno sprecyzowanych planów co do prezentów na Gwiazdkę. Może to wynikać z wielu powodów: wyczerpaliście pulę pomysłów już dawno temu, nie macie żadnej inspiracji lub nie poczuliście jeszcze ducha tych Świąt. Mamy szczerą nadzieję, że będziemy mogli Wam pomóc i bez problemu nakierujemy Was na ten właściwy prezent na Święta Bożego Narodzenia, który ma przynieść dużo radości i ciepła. Aby było nam łatwiej, podzieliliśmy nasze propozycje na kilka grup.PREZENT DLA DUŻEGO CHŁOPCAEtui na koszule Packshi – jeżeli Twój facet lubi dbać o swój wizerunek i być zawsze schludnie i estetycznie ubranym, ten gadżet jest po prostu dla niego. Prezent na Święta w tej postaci oszczędzi mu wiele zachodu, w postaci ponownych prasowań koszuli, w trakcie wyjazdów służbowych lub podróży na rodzinne uroczystości. Warto wspomnieć, że etui i jest produktem polskim, o bardzo wysokim standardzie wykonania.


Kamienne kostki do drinków – to prezent zdecydowanie dla dużych chłopców, szczególnie takich którzy potrafią docenić każdy szlachetny trunek. Kostki oprócz swoje świetnego wyglądu, mają bardzo ważną cechę – chłodzą napój, jednocześnie nie rozcieńczając go. Dzięki temu możemy być spokojni o jakiekolwiek zmiany walorów smakowych.

Krawat z instrukcją wiązania – często zdarza Ci się wiązać krawat za swojego faceta, albo jeszcze gorzej – oboje nie macie pojęcia jak to zrobić, i zawsze szukacie z desperacją kogoś, kto się tego podejmie? Wobec tego ten krawat, rozwiąże (i zawiąże) wszystkie problemy z tym związane. Dzięki małej ściądze w postaci wzoru, każdy zawiąże krawat w bardzo udany i pewny węzeł. Świetnie nadaje się na imprezy z przymrożeniem oka.


PREZENT DLA MAŁEGO CHŁOPCA


Konsola do gier retro – to świetny prezent na Gwiazdkę dla każdego gracza. Szczególnie takiego, który dorastał w latach 80/90. i doskonale pamięta wszystkie 8-16 bitowe platformówki i przygodówki. Konsola jest bardzo małych rozmiarów, więc można zabrać ją w podróż. Ma bardzo wygodną gałkę sterowania i przyciski funkcyjne. W pamięci konsoli znajduje się 200 unikalnych gier. To idealny podarunek dla każdego retro maniaka. Acha – konsola działa na każdym telewizorze, nawet na tych najstarszych i najnowszych.


Kapcie R2-D2 – jeżeli jedna z Twoich bliskich osób, dla której nie masz jeszcze prezentu na Gwiazdkę jest fanem Star Wars, te kapcie będą strzałem w dziesiątkę. Kapcie ozdobione zostały wzorem zdjętym wprost z wesołego i dzielnego astromecha R2-D2, którego fanom serii raczej nie trzeba przedstawiać. Kapcie są licencjonowanym produktem Star Wars. Są ocieplane i posiadają antypoślizgowy bieżnik na podeszwie.

Klockowy Kubek – ogromny kubek, który jest kompatybilny z wszystkimi rodzajami klocków dostępnymi na rynku: Lego, Mega Bloks, PixelBlocks, K'NEX Briks i KRE-O. To doskonały pomysł na prezent na Święta dla każdego pracownika biurowego i korpo i ludzi pracujących w domu. W wolnej chwili, aby odetchnąć i oderwać się na chwilę od pracy (co jest bardzo przydatne i z resztą wskazane), możemy podokładać kilka klocków do kubka.


PREZENT DLA DZIEWCZYNY


Elektroniczny korkociąg butelka – z pozoru wygląda jak zwykła butelka do wina, gdyby zostawić ją w barku. Z bliska jednak możemy rozpoznać w niej automatyczny, elektroniczny korkociąg. Działanie jest proste – nasadzamy jego końcówkę na szyjkę butelki, przez specjalną szybkę widzimy czy korkociąg jest w dobrej pozycji, naciskamy guzik, przytrzymujemy i po kilku chwilach mamy otwarty trunek.


Power bank Szminka – obecnie naładowana bateria w smart fonie jest czasami tak istotna, jak zapewnienie sobie jedzenia. No dobra może trochę przesadzamy. Niemniej jednak, warto dbać o "nakarmionego" smartfona, żeby mieć kontakt ze światem. Ten powerbank jest szczególny, ponieważ ma wygląd różowej szminki – w całości przygotowany dla pań. Jego pojemność to 2600mAh. Powerbank jest mały i może być po prostu przechowywany w torebce.

Poduszka Drwala – to nasz ostatni hit! Poduszka która z wyglądu przypomina zwykły pieniek drzewa, czy raczej kłodę? Jest bardzo miękka i wygodna. Może być wykorzystywana zarówno w domu jak i w podróży. Jesteśmy przekonani, że niejedna dziewczyna chciałaby znaleźć taką kłodę pod choinką.


PREZENTY UŻYTKOWE INACZEJ


Skarpety Sandały – co roku to samo: skarpety pod choinką to już standard. A może by tak w tym roku pójść o krok dalej (w sandałach) i wyłamać się z nudnych prezentów użytkowych i nadać im trochę humoru? Właście po to powstały Skarpety Sandały, jeżeli ma być to kolejna para skarpet, to niech będą z jajem.


Ręcznik Buzia-Pupa – to ta sama liga! Zdarzyło Wam się dostać ręcznik na Gwiazdkę? Bo nam tak... że niby miał się przydać w akademiku, czy coś... Zamiast jednolitego wzoru lub prążków na ręczniku, warto zdecydować się na ten wzór. Dzięki niemu już nigdy nie wytrzemy buzi tą niewłaściwą stroną... Pomyślcie też jaki fejm zdobędziecie z takim ręcznikiem na siłowni.

Zaje*iście Mocna Kawa – jest tu trochę kawoszy? Ilu z Was miało okazję wypić taką kawę? A ilu z Was chciałoby znaleźć ją pod Choinką? To kawa pochodząca z Brazylii i Hondurasu, 100% arabica, po której z pewnością dostaniecie "hertz-klekotów" i kopa, który zabierze Was na księżyc. To idealny prezent na Święta dla kawoszy. Po co komu Inka?

Więcej świątecznych propozycji znajdziesz tutaj


<p><strong>Prezent na Gwiazdkę</strong><br /> może stanowić czasami pewne wyzwanie. Właściwie to ludzi można podzielić pod tym kątem na dwie grupy: tych którzy uwielbiają snuć prezentowe plany i tych którzy nie radzą sobie do końca i wolą posłuchać rady pomocników Mikołaja. Ten wpis poświęcony jest oczywiście drugiej wspomnianej grupie. Idziemy o zakład, że w momencie, kiedy czytacie te słowa, nie macie jeszcze mocno sprecyzowanych planów co do prezentów na Gwiazdkę. Może to wynikać z wielu powodów: wyczerpaliście pulę pomysłów już dawno temu, nie macie żadnej inspiracji lub nie poczuliście jeszcze ducha tych Świąt. Mamy szczerą nadzieję, że będziemy mogli Wam pomóc i bez problemu nakierujemy Was na ten właściwy prezent na Święta Bożego Narodzenia, który ma przynieść dużo radości i ciepła. Aby było nam łatwiej, podzieliliśmy nasze propozycje na kilka grup.</p>
<p><br />
<strong>  Prezent dla dużego chłopca</strong> <br />
  Etui na koszule Packshi – jeżeli Twój facet lubi dbać o swój wizerunek i być zawsze schludnie i estetycznie ubranym, ten gadżet jest po prostu dla niego. Prezent na Święta w tej postaci oszczędzi mu wiele zachodu, w postaci ponownych prasowań koszuli, w trakcie wyjazdów służbowych lub podróży na rodzinne uroczystości. Warto wspomnieć, że etui i jest produktem polskim, o bardzo wysokim standardzie wykonania. <br />
  Kamienne kostki do drinków – to prezent zdecydowanie dla dużych chłopców, szczególnie takich którzy potrafią docenić każdy szlachetny trunek. Kostki oprócz swoje świetnego wyglądu, mają bardzo ważną cechę – chłodzą napój, jednocześnie nie rozcieńczając go. Dzięki temu możemy być spokojni o jakiekolwiek zmiany walorów smakowych. <br />
  Krawat z instrukcją wiązania – często zdarza Ci się wiązać krawat za swojego faceta, albo jeszcze gorzej – oboje nie macie pojęcia jak to zrobić, i zawsze szukacie z desperacją kogoś, kto się tego podejmie? Wobec tego ten krawat, rozwiąże (i zawiąże) wszystkie problemy z tym związane. Dzięki małej ściądze w postaci wzoru, każdy zawiąże krawat w bardzo udany i pewny węzeł. Świetnie nadaje się na imprezy z przymrożeniem oka.</p>
<br />
<div class="row">
    <div class="col-xs-4 col-lg-4">
<a href="https://www.toys4boys.pl/kamienne-kostki-do-drinkow-item3494.html" target="_blank" rel="noopener noreferrer"><img src="https://toys4boys.pl/img/cms/kamienne-kostki_1.jpg" alt="Kamienne kostki" width="250" height="250" /></a>
</div>
  <div class="col-xs-4 col-lg-4">
<a href="https://www.toys4boys.pl/etui-na-koszule-packshi-item8525.html" target="_blank" rel="noopener noreferrer"><img src="https://toys4boys.pl/img/cms/111etui-na-koszule.jpg" alt="Etui na Koszule Packshi - prezent na Gwiadkę dla niego" width="250" height="250" /></a>
</div>
  <div class="col-xs-4 col-lg-4">
<a href="https://www.toys4boys.pl/krawat-z-instrukcja-wiazania-item8756.html" target="_blank" rel="noopener noreferrer"><img src="https://toys4boys.pl/img/cms/111krawat-z-instrukcja-wiazania.jpg" alt="Prezent na Święta - krawat z instrukcją wiązania" width="250" height="250" /></a>
</div>
</div>
<br />
<p>
  <strong>Prezent dla małego chłopca</strong><br />
  Konsola do gier retro – to świetny prezent na Gwiazdkę dla każdego gracza. Szczególnie takiego, który dorastał w latach 80/90. i doskonale pamięta wszystkie 8-16 bitowe platformówki i przygodówki. Konsola jest bardzo małych rozmiarów, więc można zabrać ją w podróż. Ma bardzo wygodną gałkę sterowania i przyciski funkcyjne. W pamięci konsoli znajduje się 200 unikalnych gier. To idealny podarunek dla każdego retro maniaka. Acha – konsola działa na każdym telewizorze, nawet na tych najstarszych i najnowszych.<br />
  Kapcie R2-D2 – jeżeli jedna z Twoich bliskich osób, dla której nie masz jeszcze prezentu na Gwiazdkę jest fanem Star Wars, te kapcie będą strzałem w dziesiątkę. Kapcie ozdobione zostały wzorem zdjętym wprost z wesołego i dzielnego astromecha R2-D2, którego fanom serii raczej nie trzeba przedstawiać. Kapcie są licencjonowanym produktem Star Wars. Są ocieplane i posiadają antypoślizgowy bieżnik na podeszwie.<br />
Klockowy Kubek – ogromny kubek, który jest kompatybilny z wszystkimi rodzajami klocków dostępnymi na rynku: Lego, Mega Bloks, PixelBlocks, K'NEX Briks i KRE-O. To doskonały pomysł na prezent na Święta dla każdego pracownika biurowego i korpo i ludzi pracujących w domu. W wolnej chwili, aby odetchnąć i oderwać się na chwilę od pracy (co jest bardzo przydatne i z resztą wskazane), możemy podokładać kilka klocków do kubka.</p>
<br />
<div class="row">
    <div class="col-xs-4 col-lg-4">
<a href="https://www.toys4boys.pl/gry-retro-8-bit-podreczna-konsola-item7201.html" target="_blank" rel="noopener noreferrer"><img src="https://toys4boys.pl/img/cms/111gry-retro-8-bit-podreczna-konsola.jpg" alt="Konsola do gier retro - dla niego" width="250" height="250" /></a>
</div>
  <div class="col-xs-4 col-lg-4">
<a href="https://www.toys4boys.pl/klockowy-kubek-item8606.html" target="_blank" rel="noopener noreferrer"><img src="https://toys4boys.pl/img/cms/111klockowy-kubek.jpg" alt="Klockowy Kubek " width="250" height="250" /></a>
</div>
  <div class="col-xs-4 col-lg-4">
<a href="https://www.toys4boys.pl/kapcie-star-wars-r2-d2-item8578.html" target="_blank" rel="noopener noreferrer"><img src="https://toys4boys.pl/img/cms/111kapcie-star-wars-r2-d2.jpg" alt="Kapcie Star Wars R2-D2" width="250" height="250" /></a>
</div>
</div>
<br /><p>
  <strong>Prezent dla dziewczyny</strong><br />
  Elektroniczny korkociąg butelka – z pozoru wygląda jak zwykła butelka do wina, gdyby zostawić ją w barku. Z bliska jednak możemy rozpoznać w niej automatyczny, elektroniczny korkociąg. Działanie jest proste – nasadzamy jego końcówkę na szyjkę butelki, przez specjalną szybkę widzimy czy korkociąg jest w dobrej pozycji, naciskamy guzik, przytrzymujemy i po kilku chwilach mamy otwarty trunek. <br />
  Power bank Szminka – obecnie naładowana bateria w smart fonie jest czasami tak istotna, jak zapewnienie sobie jedzenia. No dobra może trochę przesadzamy. Niemniej jednak, warto dbać o "nakarmionego" smartfona, żeby mieć kontakt ze światem. Ten powerbank jest szczególny, ponieważ ma wygląd różowej szminki – w całości przygotowany dla pań. Jego pojemność to 2600mAh. Powerbank jest mały i może być po prostu przechowywany w torebce. <br />
  Poduszka Drwala – to nasz ostatni hit! Poduszka która z wyglądu przypomina zwykły pieniek drzewa, czy raczej kłodę? Jest bardzo miękka i wygodna. Może być wykorzystywana zarówno w domu jak i w podróży. Jesteśmy przekonani, że niejedna dziewczyna chciałaby znaleźć taką kłodę pod choinką. </p><br />
 <div class="row">
    <div class="col-xs-4 col-lg-4">
<a href="https://www.toys4boys.pl/powerbank-szminka-2600mah-rozowa-item8200.html" target="_blank" rel="noopener noreferrer"><img src="https://toys4boys.pl/img/cms/111powerbank-szminka-2600mah-rozowa.jpg" alt="Powerbank Szminka - prezent na Gwiazdkę dla niej" width="250" height="250" /></a>
</div>
  <div class="col-xs-4 col-lg-4">
<a href="https://www.toys4boys.pl/elektroniczny-korkociag-butelka-item8726.html" target="_blank" rel="noopener noreferrer"><img src="https://toys4boys.pl/img/cms/111elektroniczny-korkociag-butelka.jpg" alt="Elektroniczny Korkociąg" width="250" height="250" /></a>
</div>
  <div class="col-xs-4 col-lg-4">
<a href="https://www.toys4boys.pl/poduszka-drwala-item8613.html" target="_blank" rel="noopener noreferrer"><img src="https://toys4boys.pl/img/cms/111poduszka-drwala.jpg" alt="Poduszka Kłoda" width="250" height="250" /></a>
</div>
</div>
<br />
<p>
  <strong>Prezenty użytkowe inaczej</strong><br />
  Skarpety Sandały – co roku to samo: skarpety pod choinką to już standard. A może by tak w tym roku pójść o krok dalej (w sandałach) i wyłamać się z nudnych prezentów użytkowych i nadać im trochę humoru? Właście po to powstały Skarpety Sandały, jeżeli ma być to kolejna para skarpet, to niech będą z jajem. <br />
  Ręcznik Buzia-Pupa – to ta sama liga! Zdarzyło Wam się dostać ręcznik na Gwiazdkę? Bo nam tak... że niby miał się przydać w akademiku, czy coś... Zamiast jednolitego wzoru lub prążków na ręczniku, warto zdecydować się na ten wzór. Dzięki niemu już nigdy nie wytrzemy buzi tą niewłaściwą stroną... Pomyślcie też jaki fejm zdobędziecie z takim ręcznikiem na siłowni.<br />
  Zaje*iście Mocna Kawa – jest tu trochę kawoszy? Ilu z Was miało okazję wypić taką kawę? A ilu z Was chciałoby znaleźć ją pod Choinką? To kawa pochodząca z Brazylii i Hondurasu, 100% arabica, po której z pewnością dostaniecie "hertz-klekotów" i kopa, który zabierze Was na księżyc. To idealny prezent na Święta dla kawoszy. Po co komu Inka?</p>
<br />
<div class="row">
    <div class="col-xs-4 col-lg-4">
<a href="https://www.toys4boys.pl/recznik-pupa-buzia-item8650.html" target="_blank" rel="noopener noreferrer"><img src="https://toys4boys.pl/img/cms/11recznik-pupa-buzia.jpg" alt="Ręcznik Buzia-Pupa" width="250" height="250" /></a>
</div>
  <div class="col-xs-4 col-lg-4">
<a href="https://www.toys4boys.pl/zajeiscie-mocna-kawa-item8682.html" target="_blank" rel="noopener noreferrer"><img src="https://toys4boys.pl/img/cms/11ajeiscie-mocna-kawa.jpg" alt="Mocna Kawa - Prezent na Święta" width="250" height="250" /></a>
</div>
  <div class="col-xs-4 col-lg-4">
<a href="https://www.toys4boys.pl/skarpety-sandaly-item8572.html" target="_blank" rel="noopener noreferrer"><img src="https://toys4boys.pl/img/cms/111sandaly.jpg" alt="Sandały - skarpety dla niego" width="250" height="250" /></a>
</div>
</div>