W Polsce przyjęło się, że na Dzień Kobiet panowie wręczają paniom kolorowego tulipana lub też cały bukiet. Czasem dołączają do tego również ulubione czekoladki, które mają wyrazić więcej niż tysiąc słów. Dlaczego jednak nie pokusić by się o coś bardziej oryginalnego, coś co ją pozytywnie zaskoczy i sprawi, że zapamięta ten Dzień Kobiet na długo. Nie macie pomysłu, co podarować na prezent na Dzień Kobiet? Zerknijcie na nasze propozycje poniżej.

Oryginalny prezent dla Niej

Plakat Zdrapka 100 drinków do wypicia

To prezent dla kobiet – stałych bywalczyń klubów i drink barów. A czym jest Bucket List? W przekładzie na język polski oznacza listę rzeczy, którą chcemy zrobić przed śmiercią. Na przykład: nauka tańca, lot szybowcem, odwiedzenie egzotycznej wyspy, nauka pływania, skok na bungee, spróbowanie nietypowej potrawy. Są też tacy, którzy wyznaczają sobie dokładny termin, w którym chcą tego dokonać, na przykład przed trzydziestką. Plakat Zdrapkę z aż 100 pozycjami Bucket List rzuca wyzwanie, aby spróbować 100 drinków jak najszybciej! Plakat Zdrapka 100 drinków do wypicia zawiera 100 różnych rodzajów drinków, które każdy szanujący się imprezowicz i imprezowiczka powinni posmakować zanim przejdą na wieczny spoczynek. Do posmakowania macie: kultowy już drink Sex On The Beach, Mojito, Bellini, Irish Coffee Whisky, Gin Fizz, Margaritę czy WooWoo. Szczęśliwa ta, której uda się zdrapać je wszystkie! Bo cała zabawa polega na tym, aby zdrapywać te kwadraty, które mamy już ,,odhaczone”. Do wyboru macie także inne Plakaty Zdrapki: z rzeczami do zrobienia, miejscami do odwiedzenia czy nawet serami do zjedzenia! Taki plakat na pewno będzie świetnym prezentem dla Niej.

Podróżny Zestaw Konesera Wina - najlepszy prezent dla kobiety lubiącej wino

Ten zestaw ma duże szanse na stania się stałym kompanem podczas Waszych podróży lub eskapad kobiety, której podarujesz ten wyjątkowy zestaw. Etui skrywa w swoim wnętrzu to, co potrzeba do właściwego podania wina: elektroniczny korkociąg Black Twister, który w kilka sekund otworzy każdą butelkę, poręczny nożyk do folii ochronnej, nalewak z napowietrzaczem, który potrafi wydobyć z trunku głębię smaku oraz stoper z pompką próżniową, który pozwoli Ci na dłużej zatrzymać smak i świeżość wina. To kompletny zestaw, który można zabrać ze sobą dosłownie wszędzie, dzięki eleganckiemu, solidnemu etui, które zostało wykonane z twardego tworzywa.

Super prezent dla dziewczyny na Dzień Kobiet zamiast tulipanów

Doniczkowy Kubek

To prezent dla fanki życia w zgodzie z naturą. Czy kubek może być doniczką, a doniczka kubkiem? Jasne, że tak! Tym bardziej, że oba wyglądają tak samo – no może, kubek ma dodatkowo uchwyt i nie ma podstawki :) Specjalnie dla #naturelovers stworzono kubek, który wyglądem łudząco przypomina typową ceramiczną brązowo-pomarańczową doniczkę do kwiatów. Podczas popijania porannej kawy czy herbaty na balkonie pełnym roślin, będzie można poczuć całkowitą więź z naturą.

Masująca Poduszka

Masująca Poduszka perfekcyjnie łagodzi bóle i napięcia karku, dzięki masażowi sensorycznemu. Wystarczy położyć się na niej wygodnie i włączyć przycisk. Dzięki wibracjom wprowadzi każdego w wyjątkowy nastrój, a ból mięśni zostanie ukojony. Poduszka jest naprawdę miękka i przyjemna w dotyku, Ponadto dopasowuje się do oparcia fotela lub zagłówka, dzięki czemu można korzystać z niej w niemal każdych warunkach.

Prezent dla dziewczyny na Dzień Kobiet

Łapacz snów

Łapacze snów przywędrowały do nas aż z Ameryki Północnej od indiańskich plemion. Były one wieszane przy wejściu do plemiennych domostw lub nad miejscem, w którym spano. Według wierzeń miały stanowić swego rodzaju filtr dla snów, a konkretniej łapać sny w swoją sieć i zatrzymywać koszmary, aby nie nawiedzały osoby objętej ochroną. Ten oto Łapacz Snów nie tylko nawiązuje do tradycji indiańskich, ale też i polskich! W gęstej sieci Łapacza ukryto naszego narodowego ptaka – orła. Ukryty w gnieździe w białym puchu przygotowuje się do lotu szeroko rozpościerając skrzydła. Jego rysy zostały idealnie odwzorowane: brązowy dziób, biała głowa oraz starannie wyrzeźbione rysy piór na skrzydłach. Całość została ozdobiona kolorowymi piórkami i koralikami zawieszonymi na czarnych rzemykach. Czy to nie jest super prezent dla dziewczyny?


Pakiet Atrakcji dla Niej

Pakiet atrakcji Dla Niej to zestaw prezentowy przeznaczony dla kobiet. Zawiera 35 różnych atrakcji, wśród których znajdują się m.in. przeżycia ekstremalne, taneczne, sportowe, jak i relaksujące zabiegi. Spośród wszystkich propozycji zawartych w katalogu obdarowana kobieta wybiera i realizuje jedną atrakcję. To świetny pomysł na prezent dla Niej na Dzień Kobiet.


Nasze propozycje nie trafiły w gust Twojej dziewczyny? Zerknij do naszej kategorii Prezent na Dzień Kobiet - znajdziesz tam o wiele więcej propozycji, z których na pewno coś wybierzesz.